Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja II] Odpowiedź Play: "no limit" w RBM za 29,50 zł

[Aktualizacja II] Odpowiedź Play: "no limit" w RBM za 29,50 zł

Piszemy o tym pierwsi WitekT 25 Kwietnia 2013 15:32 Aktualizacja: 25 Kwietnia 2013 16:09

26 3

Odpowiedź Play na ofertę nju mobile od Orange to "New Red Bull Mobile".

Nowa oferta to 29,50 zł za rozmowy bez limitu do wszystkich sieci, także stacjonarnych. Oferta rusza od 26. kwietnia i będzie dostępna tylko przez Internet jako abonamentowa (bez prepaida) bez telefonu i umowy. Mają być dostępne także pakietowane usługi dodatkowe (SMS-y, transmisja danych).




[Aktualizacja 16:09] Coś trzeba było ad hoc zrobić to zrobili, ale finezji i pomysłu w tym nie widać. nju mobile nie da się skopiować na kolanie - napisał na Facebooku Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange.

Jak oceniasz nową ofertę Play?

Bardzo atrakcyjna
35.75%
Atrakcyjna
20.99%
Nie wyróżnia się
15.03%
Mało atrakcyjna
11.84%
Bardzo mało atrakcyjna
12.48%
Nie mam zdania
3.92%

Wszystkich głosujących: 2196



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: play | redbull mobile

w sumie: 151
  • 0

    144.  2013-04-26 08:52:55

    @ 142, Dla niektórych osób, w cenie 29,5 zł pakiet netu z lejkiem oraz darmowy facebook może być atrakcyjną ofertą.

  • -1

    145. ~  2013-04-26 08:53:08  host: public-gprs466494.centertel.pl

    Po co się męczyć! Wystarczy wprowadzić w Play pakiet 100min(do wszystkich) za 30zł i nic nie zmieniać.

  • 0

    146. ~  2013-04-26 09:08:56  host: V35-16.opera-mini.net

    142, A co sądzisz o ofercie Orange która moim zdaniem jest dużo gorsza od Formuły Play, na dodatek pozostają jeszcze T-Mobile i Plus również mają ten problem. Na razie nju wygląda na niszową ofertę która nie będzie powiązana w przekazie reklamowym z Orange, a to już im za bardzo nie pomoże.

  • 0

    147. ~dan  2013-04-26 09:13:48  host: host-62-141-196-250.swidnica.mm.pl

    no dupy nie urywa, nju lepsze bo nie musimy co miesiac placic 29, bo jesli nie korzystamy w danym miesiacu intensywnie z tel, o zaplacimy mniej, a tu stała opłata, chociaż 39,5 za nielimitowane polaczenia wygladaja dosc ladnie, ale chyba jest to chwilowka, bo jest wyraznie napisane oferta ograniczona czasowo

  • 0

    148. ~Roll  2013-04-26 09:25:30  host: 81.219.96.135

    Odnosze wrazenie, ze oferta to tylko przyneta ... Dlaczego? 30 dni umowa. Dlaczego nie 12 miesiecy, 24 miesiace? Promocja? Oferta na kilka miesiecy? Wyglada jakby nju za jakis czas zacznie sie psuc, a do tego czasu w ofertach Orange poczyni sie takie zmiany aby moc wylowic klientow z nju. Gra na czas Orange?

  • 0

    149. ~  2013-04-26 09:26:59  host: 178-36-213-114.adsl.inetia.pl

    @146, znam osoby, które przedłużały niedawno umowy w Orange i dostali oferty miażdżące Playowe Formuły. O TM i Plus nie jest ten temat tylko o odpowiedzi Play (RBM) na NJU więc nie oceniam ich, bo jeszcze ich odpowiedzi nie ma.

  • 0

    150. ~Roll  2013-04-26 09:27:11  host: 81.219.96.135

    Ups, myslalem ze jestem pod artem o ofercie nju ;) za duzo okienek :)

  • 0

    151. ~  2013-04-26 09:27:16  host: V35-16.opera-mini.net

    Red Bull Mobile to nie Play na kartę.

  • 0

    152. ~  2013-04-26 09:33:14  host: 96.47.226.19.colo-static.hosted-by.axigy.net

    @Roll A może to po prostu zachodni standard który jest np. w UK powoli do nas wkracza. Tam oferty no sim z one month rolling contract to standard. U nas powoli to wchodzi, spójrz na multimedie i ich oferte internetu, upc szybko odgapiło, a teraz nju i komórki :)

  • 0

    153. ~  2013-04-26 09:45:38  host: tor-exit-node.7.privacyrepublic.org

    w plusie też no simy bez lojalki http://plus.pl/indywidualna/Abonament/NowiKlienci/Promocje/Najni zszeRachunki/TylkoSIM/ może wkrótce doczekamy się nowego trendu i cyrograf będzie dotyczyc tylko abonamentu z urządzeniem.

  • 0

    154. ~Hmmm  2013-04-26 09:50:36  host: bve180.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A czy ktos doczytał ze RBM aby miec nolimit trzeba dokupic drogi pakiet danych Playonnline :( ???

  • 0

    155. ~  2013-04-26 09:55:33  host: V35-16.opera-mini.net

    154, nic takiego nie widzę jest za to wliczony pakiet 50 MB w obu taryfach bezpłatny

  • 0

    156. ~Roll  2013-04-26 10:07:46  host: 81.219.96.135

    @152 Jesli to poczatek takich umow, to zmiana w dobrym kierunku dla klientow, a i podnosi konkurencje na wyzszy poziom

  • 0

    157. ~mat  2013-04-26 10:09:11  host: aggw130.neoplus.adsl.tpnet.pl

    slabooo w nju aktywacja 0zł przy wyborze e-faktury play chce za aktywację 49zł

  • 0

    158. ~Hmm  2013-04-26 10:14:34  host: bve180.neoplus.adsl.tpnet.pl

    czy ja nie potrafie czytac regulaminu ?? 2. Warunkiem skorzystania z niniejszej Oferty Promocyjnej jest zakup przez osoby, o których mowa w pkt 1 powyżej, pakietu Play Online w telefonie zgodnie z pkt 5 niniejszej Oferty Promocyjnej.

  • 0

    159. ~hens  2013-04-26 13:21:41  host: 46.238.221.17

    @145 W Play na kartę możesz wykupić miesięcznie 3 razy za 5zł 100 minut na stacjonarki i do play lub za 6zł 30min do wszystkich sieci.

  • 0

    160. ~hendryk  2013-04-26 16:13:23  host: host-89-230-79-248.rzeszow.mm.pl

    Generalnie można zrobić stałą promocję polegającą na wysłaniu sms-a za 29zł i dającego no limit na 31 dni - było by prościej - ale im nie o to chodzi żeby było prosto!!

  • 0

    161. ~Andy  2013-06-17 13:13:36  host: abqt68.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czy mając sim lock na orange njumobile będzie działało?

  • 0

    162. ~leasch  2013-08-13 10:55:01  host: user-31-174-73-189.play-internet.pl

    W RBM w regulaminie pakietów internetowych wyraźnie pisze że niedozwolony jest tethering (używanie fona jako modemu do w laptopie np.) dla mnie to porażka!!! jeszcze pisza że w przypadku wykrycia takiego działania mogą nieodwracanie wyłączyć usługę..... NJU tego nie ma idę do NJU

  • 0

    163. ~leasch  2013-08-13 12:39:44  host: user-109-243-155-9.play-internet.pl

    Czy mając sim lock na orange njumobile będzie działało? TAK

Dodaj swoją opinię