Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja II] Historie na kartę - nowa seria reklam Orange

[Aktualizacja II] Historie na kartę - nowa seria reklam Orange

orson_dzi 9 Sierpnia 2016 13:13 Aktualizacja: 17 Sierpnia 2016 13:23

7 11

Wystartowała nowa kampania Orange na kartę, której bohaterami są znani polscy youtuberzy.



Po dobrym przyjęciu reklamy z udziałem Cyber Mariana Orange postanowiło ponownie skorzystać z usług polskich youtuberów. W nowej kampanii Historia na kartę udział wzięli: Rafał Masny i Robert Pasut (Abstrachuje), Cyber Marian, Aleksandra Kasprzyk (Mishon) oraz Magdalena Gawęcka (Madeline Gavi), którzy przenieśli się w czasy średniowiecza, aby w świecie magii i miecza snuć intrygi, walczyć o złoto i wpływy, a także nawiązywać romanse.

Seria trzech spotów promuje promocję pakietu 6 GB za 6 zł, rejestrację numeru na kartę oraz przeniesienie numeru do Orange.

Pierwszy spot dotyczy wakacyjnego pakietu internetowego. Kolejne pojawią się w najbliższych dniach.




Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy

Aktualizacja
Sieć Orange udostępniła drugi ze spotów - "Zdążyć przed wiosną":

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


W Internecie pojawił się trzeci spot - "Opłacalne przejście"

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy

Źródło tekstu: Orange; wł     

w sumie: 46
  • 3

    33. ~Dżoana  2016-08-17 10:13:55  host: ip-31-0-120-176.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    Jestem wstrząśnięta. To jakaś makabra. Może twórcy mają propozycję co mam powiedzieć mojej ośmioletniej córeczce, która po obejrzeniu tego płakała przez 10 minut. Mi samej na samą myśl o tym filmiku chce się wymiotować. Czegoś tak bezmyślnie obrzydliwego w "reklamie" dawno nie widziałam. Uważam, że takie treści w tego typu reklamach nagle wyskakujących pomiędzy bajkami dla dzieci powinny być zabronione. Epatpwanie śmiercią jest poprostu okrutne. Ja sama nie mam ochoty miećtakich wstawek pomiędzy oglądanymi filmami.

  • 0

    34. ~ty  2016-08-17 13:32:11  host: apn-46-169-227-187.dynamic.gprs.plus.pl

    Promują 6 GB za 6 zl. To może promocja dluzej zostanie.

  • -1

    35. ~  2016-08-17 13:36:06  host: host-81-190-210-11.wroclaw.mm.pl

    gonciarz tez zrobił reklame ftth orange http://tlp.is/auf

  • 1

    36. ~  2016-08-17 13:42:13  host: user-94-254-241-123.play-internet.pl

    Ja jestem ciekawy co teraz będą dawać za zarejestrowanie numeru, bo regulamin 1000 minut i 10GB jest ważny do jutra.

  • 0

    37. ~Cyk cyk  2016-08-17 14:07:25  host: n30-02-09.opera-mini.net

    36 nie załamuj się. Orange da sobie radę - mają youtuberów

  • 0

    38. ~pabloki  2016-08-17 14:19:33  host: user-5-173-11-98.play-internet.pl

    słabizna , zwrot na końcu III reklamy mozna uznać za zastraszanie. a ten sum spadajacy na stół jest ohydny. w dodatku widać że ryba nieświeża i śnięta. promocja znęcania sie nad zwierzetami? bo na reklame zachęcająca to nie wygląda.

    36 jak to co da ? nowy regulamin z takimi samymi bonusami.

  • -2

    39. ~  2016-08-17 14:45:30  host: 109.238.53.102

    Świetne reklamy :)

  • 0

    40.  2016-08-17 15:17:32

    No cóż. Po obejrzeniu tych reklam doszedłem do wniosku, że nie jestem targetem dla Orange. Może to i dobrze, bo nie jestem u nich i być nie zamierzam.

  • 0

    41. ~qwert  2016-08-17 16:19:41  host: 212.160.172.83

    Jak czytam komentarze to tak jakbym czytał opinie np. kulturystów którym nie podobają się reklamy jedzenia dla dzieci. Może po prostu to nie ich strefa zainteresowania, czyli reklama nie była kierowana do nich.
    Na rynku jest dużo reklam, które nam się nie podobają ale może innych zainteresują.
    Wyluzujcie trochę z tą fają hejtu.:)

    Póki JESZCZE żyjemy w wolnym kraju... i mamy wybór co możemy oglądać a co nie.

  • 0

    42.  2016-08-17 16:42:09

    "Po dobrym przyjęciu reklamy" ciekawe kto je dobrze przyjął bo w komentarzach jakoś tego nie widać.

  • 0

    43. ~  2016-08-17 17:14:57  host: apn-31-0-38-188.dynamic.gprs.plus.pl

    @41 212.160 i wszystko jasne. Wy zawsze niby najlepsi. Gdyby nie siec kicha. Spoty sa do d...y tylko jak przyznać się do bledu to premii nie będzie. Już byś sobie oszczedzil tak marnej wypowiedzi. Mam 19 lat i jestem jutuberem ale to kompletna lipa.

  • 0

    44. ~  2016-08-17 17:16:29  host: apn-31-0-38-188.dynamic.gprs.plus.pl

    @ 41 nawet na waszym blogu tak średnio te reklamy przyjęli.

  • 0

    45. ~Piotrek  2016-08-17 18:37:49  host: apn-46-76-123-133.dynamic.gprs.plus.pl

    To tylko wdurnowaty sposob pokazuje że w PL dalej mamy średniowiecze na szczytach władzy

  • 0

    46. ~  2016-08-17 21:21:44  host: user-94-254-178-56.play-internet.pl

    hm za bardzo zyje w realu zeby ich znac...

  • 1

    47. ~bzyk  2016-08-17 21:42:03  host: 088156010126.olsztyn.vectranet.pl

    Poziom typowy dla Orange.....

  • 1

    48.  2016-08-17 21:44:07

    @42 oraz @44 pierwszy filmik ma już ponad milion odsłon i prawie 11 tysięcy lajków, a zaledwie 3,5 tysięcy dislajków, drugi filmik ponad 670 tysięcy odsłon i stosunek pozytywnych opinii do negatywnych jeszcze lepszy : aż 2,5 tysiąca lajków na zaledwie 340 dislajków, więc faktycznie generalizowanie na podstawie tutejszych komentarzy oraz wpisów z bloga wykazuje profesjonalizm - dobra robota panowie, wygraliście talon na balon ;;;;]

  • 1

    50. ~pabloki  2016-08-17 23:30:32  host: user-5-173-11-98.play-internet.pl

    48 uzi ja osobiście nie sugerowałbym sie tymi lajkami . nie mam konta gogle ani yt więc nie moge głosować jak wielu innych .zresztą nie raz była afera z tymi wyswietleniami i lajkami. jak zaczniesz ogladać to juz jest odsłona +1 a jak nie mozesz dislajować to stat traci sens. takie mam zdanie

  • 1

    51. ~omomom  2016-08-18 01:44:06  host: user-94-254-161-117.play-internet.pl

    koszmar koszmar koszmarnie słabe.

  • 0

    52.  2016-08-18 09:53:10

    @51, koszmar, koszmar, koszmarnie słabe to są oferty innych sieci (w tym play) i reklamy tmobile i plusa.
    Mówi to osoba, która fanatycy w3 potrafili nazwać hej hejterem Orange. Xd
    Xd. ie oglądam polskiego YT, wiec nie wiem kim są ci aktorzy, ale to przecież poziom polskiego aktorstwa.

  • 0

    53.  2016-08-19 11:08:39