Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja II] Cennik Nowego Orange Go, będą promocyjne minuty za doładowanie

[Aktualizacja II] Cennik Nowego Orange Go, będą promocyjne minuty za doładowanie

WitekT 23 Kwietnia 2009 10:16

0 0

29 nogmNowe Orange Go - oprócz obniżenia stawki na połączenia poza sieć do 29 groszy, daje też dodatkowe, darmowe minuty do wszystkich sieci (oczywiście poza Play i Cyfrowym Polsatem) za doładowania nie rzadsze niż co 25 dni.

Przy doładowaniu za 25 zł dostaje się 30 minut do wykorzystania w 14 dni, przy 50 zł - 60 minut na 30 dni, zaś przy 100 zł - 120 minut na 60 dni. Promocja będzie dostępna od 29. kwietnia.

Która oferta prepaid operatora infrastrukturalnego jest najlepsza?

Heyah
4.53%
TakTak
4.89%
Simplus
7.46%
36.6
2.80%
Sami Swoi
0.59%
Play Fresh
64.61%
Nowe Orange Go
6.73%
Orange POP
7.65%
Orange Music
0.74%

Wszystkich głosujących: 5278







Zobacz: cennik oferty Nowe Orange Go (plik .pdf; 179 kB).

[Aktualizacja] Zmieniły się zasady działania promocji Minuty Non-Stop. Szerzej piszemy o tym w tej wiadomości.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 67
  • 0

    48. ~ciapek  2009-04-23 12:10:31  host: 2.202.116.195.easy-com.pl

    kicha totalna

  • 0

    49. ~  2009-04-23 12:13:23  host: public-gprs76.centertel.pl

    Wydaje mi sie ze Play popelnilo blad agresywnie wchodzac na ambicje zwlaszcza Orange i prowokujac do jakichs zdecydowanych reakcji. Powinni spokojnie bez agresji robic swoje i podkradac klientow W3 zreszta raczej niezorientowanych abonamentowcow bo prepaidowi wyjadacze na 29gr raczej sie nie skusza. A tak sprowokowali wojne ktorej jak widac nie wygraja.

  • 0

    50.  2009-04-23 12:21:01

    @33-daro:zabawie sie we Freshowego Trolla:) -wiesz, to mozliwe miec srednai 10 gr do wszystkich w PF.wystarczy ze na kazde 3 wydzwonione minuty 2 beda z pakietu "zbieraj minuty"(moja tesciowa-sic!:) ma taki uklad minut wiec bedzie miala 10 gr do wszystkich(moze nawet 7,5 gr) :)

  • 0

    51.  2009-04-23 12:25:39

    trolenia cd.:) Dodam jeszcze ze PF to jedyna siec w ktorej mozna dzwonicza darmo do wszystkich(wystarczy ze 100% minut bedzie z pakietu "zbieraj min.) :))) (w tej opcji kazda oferta wyglada baaaardzo blado :p)

  • 0

    52.  2009-04-23 12:36:48

    Mam obecnie taryfę Nowe Orange GO. 6 czerwca kończy mi się ważność konta. Miałem zamiar przejść do POP-a bo tam stawka 29gr/min jest w standardzie bez uzależnienia od wysokości doładowań. Jednak bonus w NOGO do wszystkich kusi i całkiem dobrze to wygląda. Trzeba wydać dużo jednorazowo, ale dla mnie nie stanowi to problemu. Wydaje minimum 30 zł miesięcznie na telefon zatem doładowując co 5 miesięcy za 25zł+100zł wydam podobnie a otrzymam 10 zł bonusu do wszystkich, 30 zł za staż do Orange oraz 120 minut do wszystkich (pewnie ważne 2 miesiące). Schodzi się do stawki 22gr/min, a do tego mam 150 minut do Orange gratis lub 3000 SMS-ów. Trzeba będzie tak doładować :)

  • 0

    53.  2009-04-23 12:38:15

    Oczywiście 22gr/min poza sieć (oprócz Play i CP).

  • 0

    54. ~mani  2009-04-23 12:48:40  host: bdx175.neoplus.adsl.tpnet.pl

    biotyt czytać nie potrafisz? do jakich wszystkich przecież wyraźnie jest napisane: nie dotyczy play i cyfrowego polsatu. Nie wprowadzaj w błąd :) to, że ty masz taki profil dzwonienia nie oznacza, że wszyscy taki mają

  • 0

    55. ~benny  2009-04-23 12:58:09  host: dqj232.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no ale o necie zapomnieli kompletnie, mają bardzo stare stawki. do tego dochodzi wysoka cena smsa. takie długie oczekwianie pozwalało przypuszczać, że będzie zupełnie nowa taryfa

  • 0

    56.  2009-04-23 13:17:12

    mani: Przecież dopisałem, że oprócz Play i CP. Nie znam osoby, która korzystała by CP, a nawet więcej... znajomi nie wiedzą, że taki operator istnieje. W Play mam garstkę osób więc mogę nawet przepłacać na każdej minucie 46gr bo zaoszczędzę w innych miejscach przy takim doładowaniu.

  • 0

    57.  2009-04-23 16:51:14

    Ze słów rzecznika wynika, że Minuty Non-stop do wszystkich sieci będą rzeczywiście obowiązywać do wszystkich sieci czyli także do Play i CP.

  • 0

    58. ~  2009-04-23 19:09:28  host: czy250.internetdsl.tpnet.pl

    Biotyt, ale ważne tylko miesiąc, nawet te 120 minut po doładowaniu 100 zł :/ Nieciekawie..

  • 0

    59. ~ZICO  2009-04-23 19:20:23  host: 94.254.167.19

    Ta oferta to chyba jakiś żart. Zeby mieć 29gr/min trzeba doładować konto za minimum 50zł. Już widzę reklamę porównawczą PLAY:-) Tylko intensywnie korzystający klienci mogliby odczuć korzyści z tej oferty. Reasumujac: MIZERIA!

  • 0

    60. ~Gelldri  2009-04-23 19:40:28  host: chello089074168015.chello.pl

    No. I intensywnie korzystający klienci czują się właśnie dopieszczeni, że ich wydatki zostały wynagrodzone w porównaniu z darmozjadami, którzy by chcieli za 5 zł/rok dzwonić i pisać za darmo bez ograniczeń, a może jeszcze żeby op im dopłacał. :>

  • 0

    61. ~dzetex  2009-04-23 20:44:24  host: 106-pra-4.acn.waw.pl

    30minut przy takim dosyc czestym doladowaniu to jednak nie to samo co daje np Heyah podwojne doladowanie gdzie mozna kase na wszystko przeznaczyc lacznie z Play i Cyfrowym Polskatem, wg mnie te 2xdoladowanie jest obecnie najlepsze stawki automatycznie sie naprawde niezle kurcza.

  • 0

    62. ~  2009-04-23 22:06:31  host: public58912.cdma.centertel.pl

    51- zgadzam sie w 100% ja dzwonie prawie darmo a mam teraz 3 godz za friko- zadna siec mi tego nie da ( poza tt i 366 ale oni maja tylko do swoich a tu jest do wszystkich)- mowa o zbieraj minuty hehee:)

  • 0

    63.  2009-04-27 00:23:48

    Czego by dobrego lub złego nie powiedzieć o nowych propozycjach Orange,to na pewno oprócz niewątpliwej korzyści w obniżeniu stawek do prawie wszystkich i zapowiadanego bonusu po doładowaniu,nie zlikwidowali przymusu ładowania,a to jak na razie nie jest zachętą do poważnego związku z tą siecią.Nazywanie klientów,którzy mniej intensywnie dzwonią i nie mają potrzeby przez to częstego ładowania konta darmozjadami jest po prostu zwykłą bezczelnością i próbą narzucenia profilu dzwonienia,który nie każdemu jest potrzebny.Generalnie TO TELEFON JEST DLA MNIE,a nie ja dla telefonu.Na szczęście jest możliwy wybór operatora i taryfy,który pozwala na realizację tej zasady w praktyce.Na szczęście.

  • 0

    64. ~ziomek13  2009-04-27 14:27:16  host: aegu70.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nikt nie bedzie mi rozkazywał za ile mam ładowac i kiedy;jezeli w ciagu 150 dni nie przejdzie definitywnie ustawa zabraniająca operatorom pobierania opłat za przeniesienie numeru to doładuje tylko po to aby przeniesc numer;nie sadze zebym we freshu miał wiele taniej ale nie o to chodzi;pieniadze moze i sa wazne ale najwazniejszy jest honor a orange juz podziekowałem tak naprawde dawno temu

  • 0

    65. ~ziomek13  2009-04-27 14:31:28  host: aegu70.neoplus.adsl.tpnet.pl

    na zawsze bedą dla mnie pajacami dającymi 200% gratis w sieci

  • 0

    66. ~  2009-04-27 20:52:16  host: bmo104.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @zionek. Dlatego nigdy nie byłeś, nie jesteś i nigdy nie będziesz w Orange.

  • 0

    67. ~sad  2009-04-28 12:31:40  host: bsc205.neoplus.adsl.tpnet.pl

    do 49: poki co przegrywa w3 pograzajac sie w swojej zachlannosci;/ wiec daruj sobie...

Dodaj swoją opinię