Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja II] 30 minut za wczorajszą awarię w Orange

[Aktualizacja II] 30 minut za wczorajszą awarię w Orange

WitekT 22 Grudnia 2010 13:08

0 0

Wszystkim tym, którzy zostali dotknięci wczorajszą awarią, Orange oferuje 30 minut do wykorzystania w sieci podczas Świąt.

Informację o przyznanej rekompensacie będziecie otrzymywać sukcesywnie poprzez SMS-y, dlatego proszę o chwilkę cierpliwości. Na koniec mogę Was zapewnić, że będziemy robić wszystko, aby taka sytuacja, jak wczoraj nie powtórzyła się - pisze na swoim blogu Wojciech Jabczyński, rzecznik Grupy TP.

Szerzej o wczorajszej awarii w Orange pisaliśmy w tej wiadomości.




[Aktualizacja 13:32] Pakiet będzie zużywany w pierwszej kolejności, przed innymi pakietami minut i środkami na koncie.

[Aktualizacja 20:20] Trochę więcej czasu niż myśleliśmy zajmie nam wyselekcjonowanie bazy klientów postpaid, którzy odczuli awarię. Dlatego, jeśli jesteś takim abonentem i nie chcesz czekać na SMS-a proszę zadzwoń do BOK. Zgłoś reklamację. Na tej podstawie przyznamy Ci 30 minut rekompensaty i włączymy tak szybko jak na to pozwala plan taryfowy. Termin ich wykorzystania upłynie wtedy z końcem najbliższego okresu rozliczeniowego - pisze na swoim blogu Jabczyński.

Źródło tekstu: blog.tp.pl     

Dodaj do:
w sumie: 76
  • 0

    57.  2010-12-25 23:54:48

    oj tam, oj tam zaraz oszuści ;) Panu Rzecznikowi się pozajączkowało (choć to nie te święta), wprowadził w błąd kilka milionów odbiorców (pewnie kilku zadzoniło z reklamacją płacąc 1 PLN za połączenie z BOK) - kapnął się, przeprosił (post 121 pod informacją w blogu) i po sprawie - ale żeby tak zaraz z grubej rury z OSZUSTAMI... ;)

  • 1

    58. ~  2010-12-26 12:03:53  host: z05-09.opera-mini.net

    Rety, jak to dobrze, juz prawie po swiètach, wièc tez koniec tej nieszczèsliwej zapomogi 30 min. :-D ..na ktòrà wcale nie zwròcilem uwagi..

  • 1

    59.  2010-12-26 22:41:53

    57.mikage1 . 1 zł za połączenie z BOK Orange to już przeszłość. Teraz to kosztuje 1,50 zł.

  • 1

    60. ~Gabi  2010-12-26 23:21:22  host: 92.63.33.134

    Dzis rozmawiałam 30 minut z numerem w orange i potem zobaczyłam że odciagnęli mi pieniądze z konta. Co sie dzieje? czy te pieniądze mi wrócą?

  • 1

    61. ~  2010-12-26 23:46:51  host: p21-03.opera-mini.net

    Hahaha nie mogę, użytkowanie orange to jak zabawa w 3karty z szulerem, niby się wydaje że zysk pewny a tu w plecy jednak. Nie dziwie się że tyle samobójstw jest w france telekom jak pracownicy mają za zadanie tworzyć tworzyć takie numery :D

  • 1

    62.  2010-12-27 07:44:21

    Czyli wniosek jest taki, że na awarii najwięcej zyskał Orange. Klienci dzwonili z reklamacjami do BOK-u i płacili po 1,5 zł za rozmowę. Takie sytuacje powinna regulować jakaś ustawa, która nakazywałby zmniejszenie wielkości abonamentu o okres w którym nie było dostępu do usługi. Tak jest u mnie w kablówce. Teraz to jest wolna amerykanka.

  • 0

    63. ~Calm7  2010-12-27 09:56:51  host: z13-11.opera-mini.net

    Hehe za 1,5zl to ja mam 30 min.w Orange, wiec nie bylo sensu zglaszac reklamacji. GABI, nie wszyscy sa uprawnieni do tej nagrody pocieszenia... moglo to Cie ominac.

  • 0

    64. ~Gabi  2010-12-27 12:18:56  host: 92.63.33.134

    tA "PRZYJEMNOŚĆ" MNIE NIE OMINĘŁA, bo dostałam sms-a że mm 30 minut gratis poczym wykorzystałam je i odciągnęli mi kase z konta....Mam ochotę zadzwonic do biura obsługi;/

  • 0

    65. ~Orżnąć.pl  2010-12-27 14:07:00  host: 212.160.239.131

    Przepraszamy za awarie we wtorek. Aby zrekompensowac niedogodnosci w korzystaniu z naszych uslug otrzymasz 30 minut na rozmowy w naszej sieci w Swieta. Orange. Nadawca: ORANGE

  • 0

    66. ~okolica 08-400  2010-12-27 14:18:54  host: 212.160.239.131

    kiedy wg Orange są Święta - to może być istotna iinformacja. Tak czy inaczej pochwalam dobre chęci, mimo nikłego efektu dla większości.

  • 0

    67. ~znawca  2010-12-27 17:10:51  host: chaos.tpnet.pl

    @64-66. Jesteście pewni, że dzwoniliście na numery w sieci Orange? Może były przeniesione? Poza tym spotkałem gdzieś informacje, iż te minuty można było wykorzystać na tylko jedno połączenie. Ja niestety nie mogłem tych informacji potwierdzić, gdyż mam wykupiony pakiet 1000 minut i rekompensata mnie ominęła. Ale nie będę nad tym płakał. Gorzej by było, gdybym dużo dzwonił do Orange po stawce 29gr/ minuta :(.

  • 0

    68. ~Gabi  2010-12-27 19:25:30  host: 92.63.33.134

    Tak dzooniłam tlyko raz i tylkona jeden numer z orange.

  • 0

    69. ~nigdy wiecej Orżnąć  2010-12-28 04:23:34  host: 87-205-147-165.adsl.inetia.pl

    a ja do dwóch osób, obie jeszcze w orange, nie pobrało mi z konta, więc zadziałała rekompensata. Choć nie każdemu wystarczyło te 30minut - są rzeczy ważniejsze w danej chwili niż równowartość pół godziny usług operatora gsm. Zwłaszcza w okresie przedświątecznej gorączki.

  • 0

    70. ~nigdy wiecej Orżnąć  2010-12-28 04:25:14  host: 87-205-147-165.adsl.inetia.pl

    to dlatego zrezygnowałem z netu w Orange - marne parę złotych nie jest ważniejsze od pewnego poziomu usług.

  • 0

    71. ~Calm7  2010-12-28 09:33:49  host: z19-06.opera-mini.net

    70, Ty chyba w neti? To jednak roznica wzgl. GSM. Porownaj jakosc do TP.

  • 0

    72. ~  2010-12-28 18:46:34  host: user-46-113-224-236.play-internet.pl

    Dzwoniłem w czasie awarii z Playa do BOKu Orange. Dobrze że nie policzyli mi 1,5 zł. tak jak klientom Orange ;)

  • 0

    73. ~87gda  2010-12-30 08:49:27  host: 81-210-123-94.ip.netia.com.pl

    HEH a ja zadzwonilam na nastepny dzien, zapytalam "co sie dzieje" i dostalam 20zl do Orange :) a na nastepny dzien i tak przyslali mi smsa z przeprosinami za awarie i pakietem 30min :p

  • 0

    74. ~wiedzący  2010-12-30 15:18:56  host: chaos.tpnet.pl

    @73. Bo te 20zł to rekompensata za 1.5zł opłaty z konta głównego za połączenie z BOK ;). Jeżeli były ważne dłużej niż 3 dni to masz niezłe szczęście. Wiele osób dzwoniących dużo do Orange wykupuje pakiety i wtedy z tych 30 minut nie mogli skorzystać :(.

  • 0

    75. ~nigdy wiecej Orżnąć  2010-12-31 22:28:42  host: v01-15.opera-mini.net

    #71, miałem orange i w komórce (pop i ofk) i w kablu (kwas polegał na uruchomieniu usługi; TP uwinęło się raz-dwa, a POMARAŃCZOWI... kilka tygodni smrodu przygotowania potrawy zepsuło mi skutecznie jej smak). Co do gsm - dalej zasilam, ale play fresh... bo w orange XXX śpi.

  • 0

    76. ~olo  2011-01-03 13:55:43  host: 088156069091.skarzysko.vectranet.pl

    Dzis tez jakas awaria? Nie mam zasiegu.

Dodaj swoją opinię