Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja II] 0,18 zł w pakiecie do wszystkich w prepaidach i miksie Play

[Aktualizacja II] 0,18 zł w pakiecie do wszystkich w prepaidach i miksie Play

WitekT 18 Marca 2009 08:55

0 0
Użytkownicy starszych oferty prepaid i mix Play też będą mogli tanio dzwonić - nawet za 0,18 zł za minutę. W ofercie pojawił się nowy pakiet - dowiaduje się TELEPOLIS.PL.

play 50 9play 50 9

Pakiet 50 minut do wszystkich sieci kosztuje 9 zł i będzie dostępny dla użytkowników Play Karty, Nowej Play Karty i ofert Mix. Niestety, będzie wykluczał się z pakietem 200 SMS-ów za 9 zł.

Pakiet można uruchomić kodem *111*30*1#.

Zobacz: regulamin promocji 50 minut za 9 zł (plik PDF; 317 kB).



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 373
  • 0

    354. ~INSPIRON  2009-03-24 09:34:06  host: 94.254.190.196

    @353: A no właśnie aktywowałem sobie kolejny pakiecik 30 min za 9 pln, mając aktywny pakiet 50 min za 9pln. Minutki sumują się a termin ważności oczywiście adekwatnie się przedłużył. Pozdrawiam;>

  • 0

    355. ~:))  2009-03-24 10:01:48  host: chello089075045027.chello.pl

    rozumiem, że minuty są w puli minut (skoro piszesz że termin się przedłużył) - czyli nie ma rozróżnienia między tymi po 18 i po 30...?

  • 0

    356. ~I  2009-03-24 11:46:33  host: user-89-108-227-13.mobile.playmobile.pl

    @355: Dokładnie tak. Zmiana dzięki pakietowi 50min za 9pln to taka, że teraz możesz wykonywać połączenia video także z pakietu 30min za 9pln mając oczywiście aktywowany wcześniej pakiet 50min za 9zł.

  • 0

    357. ~  2009-03-24 11:57:45  host: 77-253-122-190.adsl.inetia.pl

    czy komus wykreslilo pakiet 1000 sms??

  • 0

    358. ~:))  2009-03-24 12:17:47  host: chello089075045027.chello.pl

    mam jeszcze takie pytanie - ponieważ to jest pakiet (te 50min) chyba jednorazowy, to po upływie 30 dni trzeba go ponownie aktywować - ale nie przed upływem 30 dni, bo pewnie nie załapie... ?

  • 0

    359. ~I  2009-03-24 14:52:14  host: 94.254.130.13

    @358: Niejednorazowy, tylko na 30 dni. Potem możesz następny aktywować.

  • 0

    360. ~:))  2009-03-24 17:28:17  host: chello089075045027.chello.pl

    wiem - na 30 dni - ale samemu trzeba pilnować kiedy upłynie te 30 dni, jeśli chce się aktywować następny - prawda? Nie ma czegoś takiego, że pod koniec tego okresu przyjmuje 'zlecenie' na aktywację i potem aktywuje od razu w odpowiednim czasie.

  • 0

    361. ~INSPIRON  2009-03-24 19:12:47  host: 94.254.130.13

    Niestety ;

  • 0

    362. ~  2009-03-24 22:35:41  host: t03-03.opera-mini.net

    @352 to nie tak ze Polak potrafi a jedynie regulamin promocji.nawet gdybym gadal miesiecznie 100min do wszystkich to50min 9pln i 25pln to50min po50gr-taka mam stawke,( pomijajac ze do15min nam z1za2 do play stacjo gdzie tez na pare min sie dzwoni)da srednia cene minuty od20 DO 24gr min..w orange mialbym taka stawke w sieci tj20gr..juz widze jak orange robi odpowiedz na play.bedzie ciezko.mirekb

  • 0

    363. ~lee  2009-03-25 11:23:16  host: tysiaclecia-z-bie37200223077.c200.msk.pl

    Orange nadal ŚPI!! cóż jak tak dalej pójdzie to przeŚPI kolejną obniżkę cen ;)

  • 0

    364. ~ass  2009-03-25 21:54:14  host: koniczynka.metronet.pl

    jak zrezygnuje z darmowych sms w starym play to ile będę płacił za esy ? ktoś pamieta cenę :) ?

  • 0

    365. ~lee  2009-03-25 21:59:36  host: tysiaclecia-z-bie37200223077.c200.msk.pl

    364: no jak waćpanie ;) ja pamiętam hehe 15gr/1szt. SMS lub MMS :P

  • 0

    366. ~ass  2009-03-25 22:06:29  host: koniczynka.metronet.pl

    dzieki- 200 esów w miesiacu wysyłam...razy 0.15 to jakies 30 zł...chyba jednak nie wejdę w pakiet 50 min

  • 0

    367. ~:))  2009-03-27 17:44:09  host: chello089075045027.chello.pl

    SORRY - ale sprawdziłem na stronie Play (konto) - i NIE MOGĘ aktywować pakietu - powód - Aktywacja usługi jest niemożliwa z powodu włączenia usługi "Nowy Pakiet SMS200" - czy ktoś wie o co chodzi????? Przecież powinno być tak, że jak aktywuję pakiet to po prostu mi likwidują darmowe sms... Pewnie w Play nic nie będą wiedzieć...

  • 0

    368. ~kika  2009-03-28 00:58:58  host: koniczynka.metronet.pl

    zeby była jasność co do tego pakietu i jego regulaminu.. cytuje odp z BOK jaką otrzymałem :dziękujemy za zgłoszenie nadesłane za pośrednictwem naszej strony internetowej 23 marca 2009 roku, dotyczące Pakietu 50 minut za 9 zł. Uprzejmie informujemy, iż skorzystanie z Pakietu 50 minut za 9 zł !!!!wyklucza!!!! korzystanie z poniższych Ofert Promocyjnych: a. Nowy Pakiet SMS 200 b. Pakiet SMS 200 za 9 zł c. Pakiet 30 minut Pakiet 50 minut za 9 zł !!!wyklucza się także!!! z Pakietami 30minut za 9 zł oraz 30 minut za 3 zł. Nie wyklucza się natomiast z Minutami na deser. Regulamin oferty promocyjnej 50 minut za 9 zł znajduje się na stronie internetowej: http://web.playmobile.pl/resources/pdf/Regulamin_Oferty_Promocyj nej_Pakiet_50_minut_za_9_zl.pdf" to tyle na ten temat, kazdy decyzje musi podjąć sam - to zalezy co sie komu opłaca. Jak INSPIRON uruchomił te pakiety - nie wiem :) wiem za to co mi napisał BOK

  • 0

    369. ~INSPIRON  2009-03-28 19:39:22  host: 94.254.194.195

    @368: Napiszę krótko, że po moich testach po zakupie 50 min za 9pln nie można w starym play karta wykonywać połączeń video z tego pakietu, bo ciągnie albo z premii, albo z konta głównego. Przykro mi:< Pakiety 30 min za 9pln aktywuje sobie spokojnie. 30min za 3 też. Spróbuj sam, to nic nie boli.

  • 0

    370. ~kika  2009-03-29 12:15:30  host: koniczynka.metronet.pl

    napiszę jeszcze krócej - jezeli jest tak jak mówisz to burdel w playu jest nieziemski. Dla przykładu dodam ze po przeniesieniu jednego z numerów do fresha i zapakowaniu mu 5 zl darmowe sms chodza w 8 dniu od daty załadowania. Moze nie na temat ale jeszcze jeden dowód w sprawie. ps. nie spróbuje bo jak ktos tu pisał 200 sms miesięcznie to 30 zł gratis zostaje na koncie. pozdr

  • 0

    371. ~kika  2009-04-04 10:44:02  host: koniczynka.metronet.pl

    informuje wszystkich niewiedzacych ze skończył się pakiet 30 min za 9 zł... wiec albo pakiet 50 min za 9 zł albo 200 sms

  • 0

    372. ~I  2009-04-04 21:40:27  host: 94.254.250.51

    Także nadszedł już czas, aby zmigrować do Fresha. Przeszedłem na Play Fresh ze SPK - Taryfa PF 30 i skorzystałem z bonusa 50%, czyli 15pln. Freszcie.

  • 0

    373. ~art  2009-04-09 14:00:34  host: afgr66.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mam pytanie - czy jak aktywuje pakiet tych 50 minut za 9 zlociszy wazne na okres 30 dni to gdy wykorzystam te 50 minut po 2 tygodniach to moge zamowic nastepny pakiet? czy też musze czekac kolejne 2 tygodnie i dopiero wtedy bede mogl ponownie go aktywowac? Wiem ze w regulaminie jest napisane iż tylko 1 raz na miesiąc ale zarówno ja jak i wy wiecie ,że promocje w play czesto mają to do siebie że regulaminy jedno a rzeczywistość co innego i w ten sposob mozna sobie ponownie aktywowac pakieciki ktore normalnie mozna tylko 1 raz na 1 numerze (np 90 min za 9 pln albo 30 za 3)

Dodaj swoją opinię