Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Huawei P10 za 2699 zł

[Aktualizacja] Huawei P10 za 2699 zł

orson_dzi 2 Marca 2017 12:04 Aktualizacja: 2 Marca 2017 16:14

5 3

huawei p10

Komputronik rozpoczął sprzedaż Huaweia P10. Smartfon w wersji 32 GB kosztuje 2699 zł.

2699 zł to bardzo dobra cena, która może skutecznie przyczynić się do dużego sukcesu flagowego smartfonu Huaweia już drugi rok z rzędu. Co prawda przedsprzedaż modelu P9 wystartowała w 2016 roku od 2399 zł, ale patrząc na innych producentów cena P10 nie jest wygórowana. Szczególnie jeśli popatrzymy na Samsunga Galaxy S8, którego cena ma oscylować w granicach 4000 zł.

Huawei P10 jest wyposażony w ekran o przekątnej 5,1 cala i rozdzielczości 1080 x 1920 pikseli, ośmiordzeniowy procesor Kirin 960, 4 GB pamięci RAM, 32 GB pamięci wbudowanej, podwójny aparat Leica (12 Mpix i 20 Mpix), przedni aparat o rozdzielczości 8 Mpix, Androida 7.0 oraz akumulator o pojemności 3200 mAh.




Zobacz: MWC2017: Huawei prezentuje P10 i P10 Plus
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Aktualizacja
Komputronik szybko wycofał się ze swojej oferty na stronie internetowej. Najpierw ceny zostały zwiększone do 2899 zł, a następnie wszystkie warianty Huaweia P10 zostały ukryte na stronie sklepu z informacją "Towar trwale niedostępny, wyczerpane zapasy magazynowe".

Nadal w zasobach sklepu widoczny jest natomiast Huawei P9 Lite 2017, w cenie 1299 zł. W jego przypadku przedsprzedaż nadal trwa, a termin wysyłki ustalony został na 8 marca.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: huawei p10 | huawei

w sumie: 45
  • 0

    26.  2017-03-02 16:38:05

    To już nawet zwykłe chinole mają opcję gwarancji rocznej w PL za kilka dolarów. A chińskie flagowce nadal kosztują 1/3 ceny Samsunga czy tym podobnych wynalazków. I na szczęście do znacznej części jest np. cyan czy inne rozwiązanie bez chińskiego bloatwareu i z polskim językiem, a wydajnościowo są porównywalne jak nie lepsze od Samsunga czy LG (bo przecież te same procesory tylko ramu więcej)

  • 0

    27.  2017-03-02 16:38:29

    25 LuiN, dzięki :) Ogólnie przymierzam się do zmiany jeśli jest gwarancja door to door to raczej nie widzę sensu czekania na G6 jak 3T ma takie same bebechy z większą ilością pamięci RAM.

  • 0

    28.  2017-03-02 17:06:08

    @27, kwistas - niestety nie miałem 3T w rękach, ale znajomi bardzo (ekstremalnie wręcz) go chwalą. Jest też póki co jednym z najwydajniejszych smartfonów w bazie AnTuTu. Sam jednak ostrzę zęby na G6... z nieukrywanej miłości do fotografii :)

  • 0

    29. ~xyz  2017-03-02 17:27:34  host: 188.146.150.48.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Koledzy i koleżanki, co byście wybrali, pomijając cenę w porównaniu: P10, G6 czy może Galaxy S7?

  • 1

    30.  2017-03-02 17:44:40

    Huawei P10 w oficjalnym sklepie vmall kosztuje w Niemczech 599€ + 33,92€ za przesyłkę do Polski, co razem daje 632,92x4,3=2722 zł. Gwarancja jest realizowana na takich samych zasadach, jak dla sprzętu kupionego w Polsce, ale za dodatkowe 23 zł dostajemy wersję 64 GB, a nie 32GB i w chwili obecnej w promocji dokładają statyw i kartę SD 64 GB. Więc cena z komputronika jest co najmniej śmieszna.
    http://tlp.is/csf

  • 0

    31.  2017-03-02 17:45:45

    Dla fotografii G6, dla wyglądu S7 edge. P10 ew. plus, F2.2 nie wygląda zachęcająco. Ja poczekam na S8, chyba że Mi6 pozytywnie zaskoczy.

  • 0

    32. ~oo  2017-03-02 18:34:43  host: ewa145.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tez z niecierpliwością czekam na Mi6 . I skłaniam się do zamówienia z Chin.

  • 0

    33. ~  2017-03-02 19:46:39  host: 89-78-238-142.dynamic.chello.pl

    Takiego urządzenia brakuje obecnie na rynkuhttp://tlp.is/csh Temat na artykuł.

  • 0

    34. ~ehhh  2017-03-02 20:10:10  host: 89-77-123-37.dynamic.chello.pl

    Szczerze ? Jeżeli komuś nie przeszkadzają ograniczenia iOS to za tą cenę wolałbym coś od apple. Nie dla tego że to japko tylko masz pewność że będą aktualizacje, oraz telefon wolniej traci na cenie. Za rok czy dwa sprzedaż i7 drożej niż P10.

  • 0

    35. ~mila  2017-03-02 20:23:33  host: public-gprs361939.centertel.pl

    kupiłem P9 (super sprzęt) Nowy za 1420zł. I to jest cena OK... płacenie dwa razy drożej jest bez sensu... choć nie ukrywam: czytnik lini papilarnych z tyłu to porażka - w P10 jest to super rozwiązane. I co Wy z tym G6 co do fotografii, że taki super: nie widziałem nigdzie testu: podeślecie link?

  • 0

    36.  2017-03-02 20:37:44

    Beka z tą ceną. Ja kupiłem P9 z olx za 1600 w lipcu 2016 nówka, tbombajl (bez brandu). Mam nougat już od wersji testowej.
    @5 pisze, że cena P9 w dniu premiery byla 2399 czyli w kwietniu 2016, a 3mce później 800 zł mniej można dać :)

  • 0

    37.  2017-03-02 20:46:14

    prawie 3 klocki na jakąś śmieszną podróbę ajfona dla biedaków, już lepiej bierzcie sobie te prawdziwe na te swoje raty XD

  • 0

    38. ~Calm7  2017-03-02 20:46:44  host: cpg156.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Za 2600 to ja sobie kupię iPhona:-D

  • 1

    39. ~  2017-03-02 21:06:30  host: user-94-254-129-156.play-internet.pl

    Kupować za 2700 telefon to chyba tylko jak się nie ma co z pieniędzmi robić.

  • 0

    40. ~  2017-03-02 21:10:24  host: user-94-254-179-70.play-internet.pl

    Rzeczywiście 2699 zł to bardzo dobra cena skoro tak szybko wyprzedali.

  • 0

    41. ~  2017-03-03 06:47:07  host: user-94-254-129-156.play-internet.pl

    @11 tym bardziej, że Huawei ostatnio nie wypuszcza aktualizacji do nie-flagowców co wg mnie jest trochę nie w porządku.

  • 0

    42.  2017-03-03 07:16:13

    @41 P8 lite dostała dużo aktualizacji jak na tą półkę cenową. Natomiast dostałam niebrandowanego HTC 825 zeszłego lata na testy i od tego czasu zero jakichkolwiek poprawek. Chyba trzeba teraz kupowaś sprzęt z możliwie najnowszym androidem, a ewentualne aktualizacje traktować jako bonus, a nie normę.

  • 0

    43.  2017-03-03 11:53:40

    cena jednak jest ciut przesadzona. ale nawet ten telefon będą przeceniać, ja go w pierwszym miesiącu sprzeazy mieć nie muszę

  • 0

    44. ~Wow ale lipa za tą kasę  2017-04-17 11:19:41  host: 82-132-228-230.dab.02.net

    Powiem tak używałem kilka lat iphone 4 i tak po kolei do 6s ale postanowiłem zmienić w iPhonie 6 np denerwowalo mnie
    Bateria czas ładowania coś z 2h czas przeglądania internetu full jasność wifi włączone max 3h to jakaś porażka w szczególności z czasem ładowania zmieniłem na Samsunga alpha bateria porażka trochę lepiej od iphone po jakimś czasie zaczął mulic tragedia następnie zobaczyłem lenovo zuk z2 i wow bateria trzyma super szybkie ładowanie brak zamulania extra ekran ale wyszedł zuk z2 pro tak zakochałem się w tym telefonie dlatego kupiłem z2 pro i jestem mega zadowolony ale jeżeli miał bym mniej kasy to w zupełności wystarczył by mi z2 nigdy więcej srajfona a co do p10 to jakiś żart za te pieniądze zuk z2pro ma mocniejsze podzespoły i kosztuje dużo mniej

  • 0

    45.  2017-04-17 11:38:53

    44). Zgrabny, nawet do ajfona podobny, cena niższa, parametry ok, plusem powiązanie z Lenovo, a aparat nie jest typowo only china
    :-)
    ...gorzej ze sklepem.

Dodaj swoją opinię