Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] HTC Touch Diamond dostępny w Erze

[Aktualizacja] HTC Touch Diamond dostępny w Erze

LuiN 4 Lipca 2008 13:22

0 0

htc touch diamondW cennikach biznesowych Ery niebawem ukaże się jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie telefonów dostępnych na rynku - HTC Touch Diamond, znany w grupie T-Mobile jako MDA Compact IV.

Telefon dostępny jest w ofertach utrzymaniowych dla firm od 3. lipca, niebawem pojawi się także w regularnych cennikach. Przy przedłużeniu umowy cena telefonu plasuje się w cennikach niżej względem wprowadzonej równolegle Nokii N82.




Telefon - NPB Prestiż - NPB230 - NPB120 - NPB70 - NPB40 - NPB20
MDA Compact IV - 1,22 - 107,36 - 717,36 - 961,36 - 1205,36 - 1449,36
Nokia N82 - 1,22 - 229,36 - 839,36 - 1083,36 - 1327,36 - 1449,36

Inne nowości jakie trafiły do cenników utrzymaniowych to Sony Ericsson T280i, Nokia 6650 T-Mobile i Sony Ericsson C902 oraz zestawy: Sony Ericsson K850i z drukarką DPP-FP60 i Sony Ericsson K770i z zestawem samochodowym Bluetooth HCB105.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 26
  • 0

    7. ~dasdasd  2008-07-04 15:08:13  host: chello089079253076.chello.pl

    I gdzie ten zastój w Erze....

  • 0

    8. ~  2008-07-04 15:19:02  host: inet20908nb-1.eranet.pl

    czekamy na Touch Pro :-)

  • 0

    9.  2008-07-04 16:17:10

    To jest fakt oferta telefonów w Erze jest pierwsza klasa , a Plus pod tym względem to dziad !!! Dopiera jak będzie u nas Voda to będą nowe telefony ;)

  • 0

    10. ~edmund  2008-07-04 16:47:45  host: siedlce8-tp.sdl.vectranet.pl

    LuiN rzekłbyś ile będzie kosztował przy innej wysokości abo, przynajmniej mniej więcej.

  • 0

    11. ~MooNTER  2008-07-04 17:06:10  host: public-gprs69724.centertel.pl

    Wlasnie, ciekawe ile w abo za ok 100zl

  • 0

    12.  2008-07-04 17:46:29

    #10. uaktualnilem newsa, podajac dla porownania dwie pozycje z cennika.

  • 0

    13. ~tho  2008-07-04 18:12:15  host: 193.120.116.178

    #6 szczytem technologii nazywasz taka slaba jak na te specyfikacje baterie?

  • 0

    14.  2008-07-04 18:27:44

    No pewnie lepiej byłoby wcisnąć ogniwo 3000MAh i grubość na poziomie Toshiby G900...

  • 0

    15.  2008-07-04 19:25:09

    Widze kolejne nowosci, mi sie tam podoba czuje ze za 1,5 roku bede mial w czym wybierac aczkolwiek chce E51:P cos z Wi-fi ale jeszcze pomysle, dobrze ze era przoduje w telefonach, mi sie to podoba

  • 0

    16.  2008-07-04 19:25:44

    #13. no wybacz, albo takie wymiary, albo ogromna i ciezka bateria.. cos za cos.

  • 0

    17. ~vvilk  2008-07-04 19:59:10  host: chello089077235132.chello.pl

    Na razie technologii nie przeskoczymy. Coś za coś... Ciekawe, czy Ci wszyscy co narzkają na batreię byliby zadowoleni z np. HTC na 4 baterie R20? :) Pewnie wytrzymałby ze 3 tygodnie.

  • 0

    18. ~  2008-07-05 10:14:09  host: p07-14.opera-mini.net

    Od poniedzialku dla indywiualnych w promocjach SE C902 SE T280 SE W350 nokia 6650 fold i n82 cennik na telix.pl

  • 0

    19. ~wer  2008-07-05 10:54:36  host: 107-dom-6.acn.waw.pl

    na pewno pojemnośc baterii nie jest wyznacznikiem kalsy telefonu, HTC jest niesamowitym technologicznei telefonem, i słaba bateria na pewno tego nie zmienia. ceny średnie, jednak trzeba przyznac że w erze chyba największy wybor telefonów z najwyższej półki, cyklicznie wprowadzają na ansz rynek nowości

  • 0

    20.  2008-07-05 17:55:00

    azerus: wbij sobie do łba, że w telefonach to przoduje Play, Era zaś przoduje w najmniejszej ilości stacji a co za tym idzie ma najgorszy zasięg

  • 0

    21.  2008-07-06 00:48:07

    piotrM - sledze wpisy tego Azerusa i zawsze są tej samej mniej więcej treści: "znów Era wprowadza coś nowego i korzystnego, każdy będzie mógł wybrać sobie coś dla siebie no i wybór telefonów najlepszy i największy." Chyba wszystko jasne (jest jeszcze kilka innych takich osób).

  • 0

    22. ~mnc  2008-07-06 08:23:47  host: 86-63-113-195.sta.asta-net.com.pl

    a co tak narzekacie na ta baterie? ma ktos z Was cos od HTC z bateria Li-Ion Polymer? Takie ogniwa mimo niby niewielkiej pojemnosci daja sobie rade calkiem niezle. W moim Touch Dual 1120mAh wystarcza na dluzej niz zwykly Li-Ion1200mAh Toshiby z G500 - ktora ma i tak mniejsze zapotrzebowanie na prad...

  • 0

    23. ~edmund  2008-07-06 11:17:56  host: siedlce8-tp.sdl.vectranet.pl

    Telefon jest faktycznie bardzo dobry, ale niestety muszę Was zmartwić bo bateria nie jest słaba tylko fatalna, poszukajcie sobie recenzji tego telefonu w necie, na pewnym znanym anglojęzycznym portalu gdzie testują telefony ledwie dzień im wytrzymywał (a czasami nawet nie) a inne telefony w podobnych testach przynajmniej 2-3 dni.

  • 0

    24. ~martines  2008-07-07 15:48:48  host: ip-89-174-125-221.multimo.gtsenergis.pl

    Era górą !!!!!! Najlepsza oferta i najlepsze telefony!!!!

  • 0

    25. ~marek  2008-07-09 14:38:43  host: dou52.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @ Piotr M - Play ma najtańsze telefony,ale jednak era ma ich najwięcej w ofercie, do tego ma takie modele jak Diamond, których inni operatorzy nie mają. wg. ostatniej aktualizacji BTS search era jest na drugim miejscu za Plusem pod względem ilości baz.pzdr

  • 0

    26. ~k.c.  2008-07-11 10:48:24  host: acsc207.neoplus.adsl.tpnet.pl

    #25 - nie tlumacz mu. Nie ma sensu to szalikowiec PLAY. Play ma w ofercie K800i to super telefon - ale kurfa przeciez to juz staroc, nie przeszkadza jednak to nikomu by mowic ze sa liderem w telefonach :) oni przeciez sprzedaja szajs :P

Dodaj swoją opinię