Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] HTC Flyer dostał Androida 3.2 Honeycomb

[Aktualizacja] HTC Flyer dostał Androida 3.2 Honeycomb

LuiN 5 Grudnia 2011 18:52

0 0

htc flyer Aktualizacja oprogramowania dla HTC Flyer do wersji 3.2 Honeycomb jest wreszcie dostępna, póki co jednak tylko we Francji.

Pierwszy androidowy tablet od HTC trafił na rynek z Androidem w wersji Gingerbread 2.3.X, teraz przyszła pora na oficjalną aktualizację do dedykowanego tabletom Adnroida 3.2 Honeycomb. Wielkość aktualizacji to 210 MB - do jej zainstalowania nie jest wymagany komputer.

Aktualnie nowe oprogramowanie pobrać mogą jedynie mieszkańcy Francji i aktualizacja ograniczona jest do urządzeń z modemem 3G i 32 GB pamięci wewnętrznej. Harmonogram dostępności oprogramowania w innych krajach nie jest jeszcze znany.




Aktualizacja:
O 19:21 biuro prasowe HTC Polska poinformowało na swoim facebookowym profilu o rozpoczęciu udostępniania aktualizacji Androida 3.2 Honeycomb dla polskich użytkowników tabletów HTC Flyer. Już dziś użytkownicy urządzenia w wersji z modułem 3G będą mogli pobrać najnowsze oprogramowanie. Aktualizacja będzie również niedługo dostępna dla tabletów w wersji Wi-Fi.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: htchub, wł     

Dodaj do:
w sumie: 30
  • 0

    12. ~PS  2011-12-05 21:16:29  host: adsi151.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Kup smartfona i go nie aktualizuj. Narzekaj, że wolno chodzi. o_O

  • 0

    13. ~  2011-12-05 21:20:51  host: z28-15.opera-mini.net

    12). Kupiłem nokie 5230, i jakoś śmiga bez aktualizacji ze 2 lata. A Ty aktualizujesz co ile? Raz w miesiącu? Bo co? Zwalnia Ci system? Phi!

  • 0

    14. ~...  2011-12-05 21:23:10  host: 46.115.2.160

    @12 O! A teraz zaopatrzony nawet jesteś w kulę do wróżenia w trybie rozkazującym. Robisz postępy.

  • 0

    15. ~do.13  2011-12-05 21:30:45  host: adsi151.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Aktualizuje wtedy gdy wyjdzie nowa wersja systemu. SE arc używam od marca. W tym roku były dwie aktualizacje. 2.3.2 do 2.3.3 i teraz do 2.3.4. Aktualizacja nie usuwa danych z telefonu. Tylko idiota nie aktualizuje. Najlepiej korzystać z windowsa xp na super wypasionym kompie, którego potencjał nie zostanie w pełni wykorzystany. Najlepiej to w ogóle zabrać idiotom smartfony

  • 0

    16. ~PS  2011-12-05 21:42:33  host: adsi151.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tacy pseudo profesjonaliści psują opinię o firmie. Po co aktualizować, ponarzekam w swoim otoczeniu by każdy poczuł niesmak do marki, bo wybranie opcji "Aktualizuj" w telefonie przerasta moje intelektualne zdolności. Nokia zapowiedziała wsparcie dla symbiana do 2016 roku ot tak, bo w wolnym czasie trzeba coś robić. Choć nowego telefonu z symbianem ciężko się spodziewać przy aktualnym skupieniu Nokii nad Windows Phone 7. Microsoft z Windows Phone 7 rozsyła aktualizacje do WP 7.5. Niektórzy chcą być jak Łada 2105 (od początku zaprojektowana do perfekcji)

  • 0

    17. ~...  2011-12-05 21:47:55  host: 46.115.2.160

    @16 (tutaj wpisz tekst)

  • 0

    18. ~ja  2011-12-05 21:49:14  host: z36-07.opera-mini.net

    to nie fear kupilem laptopa z vista to czemu nie dostane aktualizacji do 7? xD

  • -1

    19.  2011-12-05 21:49:33

    Cholera... człowiek sobie zażartuje a tu już się kłótnia tworzy... @9 większość ludzi z ubytkiem intelektualnym dała by radę rozszyfrować mój banalny kalambur. Ale Ty jesteś wyjątkowy;)

  • 0

    20. ~  2011-12-05 22:08:11  host: z28-15.opera-mini.net

    15. Tak, jasne, jestem idiota wg. Ciebie. Uważaj tak dalej. * Co do XP, to Ty też mało się znasz. I tyle w temacie, mądralo mądral.

  • 0

    21. ~do 20  2011-12-05 22:14:59  host: adsi151.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Życzę miłego używania XP na i3, i5 lub i7 do tego RAM minimum 4 GB. XP w pełni wykorzysta potencjał tych procesorów nawet w wersji 32 bitowej. O nowych dyskach twardych z NCQ nie wspomnę. Dla Ciebie to zbędny bajer, tak jak interfejs graficzny.

  • 0

    22. ~  2011-12-05 22:16:21  host: user-109-243-120-50.play-internet.pl

    20, teraz każdy ma Win7 a nie badziewie XP, mi zżera tylko 500 MB z wł. FF przy 1 GB RAM.

  • -1

    23.  2011-12-05 22:28:40

    A ja mam Ubuntu i nie czuje się ani lepszy ani gorszy od posiadaczy innych systemów czego i wam życzę.

  • 0

    24. ~  2011-12-05 22:33:46  host: user-109-243-120-50.play-internet.pl

    Miałem ubuntu natty nie działało mi Topnetinfo nawet pod Wine a muszę je mieć bo działam z siecią i anteną. Win7 szybciej chodzi i instaluje wszystkie stery w porównaniu do XP czy Ubuntu.

  • 0

    25. ~  2011-12-05 23:02:18  host: z15-06.opera-mini.net

    kupiłem laptopa z Ubuntu bo był tani po miesiącu kupiłem pełną wersję WIN7 i to jest to!

  • 0

    26. ~  2011-12-06 05:27:02  host: host-89-229-128-92.chelm.mm.pl

    O, znowu pojawiły się porównania Androida do Windows. No tak, w końcu goły Android jest tak samo "funkcjonalny" jak goły Windows. A co ma piernik do wiatraka? Przecież M$ zazwyczaj nie oferuje bezpłatnych aktualizacji XP → Vista → 7. Dla większości użytkowników przejście na nową wersję systemu oznacza nie tylko kupno tej wersji ale i kupno nowego urządzenia. Tymczasem Gógiel/producent urządzeń puszcza nowszego Androida dla starszych urządzeń a jedyny punkt, gdzie model rozwoju może być podobny, to że gdy firma nie wypuści nowego softu, to obrażony użytkownik kupi nowe urządzenie (już innego producenta) z nowszym softem :-)

  • 0

    27. ~  2011-12-06 05:29:42  host: host-89-229-128-92.chelm.mm.pl

    Uuu, telepolis wciąż nie umie "strzałek" http://en.wikipedia.org/wiki/Arrow_%28symbol%29 - w miejscu → powinna być "Rightwards arrow".

  • -1

    28.  2011-12-06 05:56:14

    Jakby Win7 był taki wspaniały to Ubuntu bym nie instalował. Oczywiście to świetny system, ale do mikrusa z atomem sie nie nadaje. Ubuntu jest lepiej zoptymalizowany.

  • 1

    29. ~  2011-12-06 07:04:52  host: host-89-229-128-92.chelm.mm.pl

    @25, Kupiłem laptopa z Win7, bo bez Win7 tego modelu się nie dało. Zaraz po kupnie zainstalowałem Linuksa i używam na codzień. Win7 odpalam dla zabawy, gdy chcę popatrzeć na cukierkowe okienka. Btw. kiedy doczekam się smartfona, na którego będzie można wybrać sobie dowolny system?

  • -1

    30.  2011-12-06 07:30:49

    @29 Jest. HTC HD2

  • 0

    31. ~  2011-12-06 08:40:16  host: host-89-229-128-92.chelm.mm.pl

    Nooo, wybór jest wielki :D

Dodaj swoją opinię