Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Gorące Popołudnia i Weekendy w Simplusie

[Aktualizacja] Gorące Popołudnia i Weekendy w Simplusie

LuiN 15 Stycznia 2008 10:40

0 0

Od 15. stycznia rusza promocyjna usługa Simplus o nazwie Gorące Popołudnia i Weekendy. Pakiet Gorące Popołudnia i Weekendy obowiązuje codziennie, od godziny 16 po południu do 8 rano następnego dnia oraz przez cały weekend.

Użytkownicy taryfy Nowy Simplus w promocji trwającej od 15. stycznia 2008r. do odwołania oraz Użytkownicy taryf Easy oraz Team7 w terminie od 15. stycznia do 18. lutego 2008r. mogą aktywować pakiet 200 minut umożliwiający wykonywanie połączeń do sieci Plus i na numery stacjonarne za 4 gr. za minutę połączenia (8 zł : 200 min = 4gr).

Aby skorzystać z usługi Użytkownik musi posiadać na koncie min. 8 zł, a następnie wysłać kod *121*11*07# z telefonu, na którym ma być aktywowany pakiet. Opłata aktywacyjna wynosi 8 zł. Aby aktywować usługę Użytkownik musi być w okresie ważności konta dla usług i połączeń wychodzących.




W dowolnym momencie można bezpłatnie sprawdzić termin ważności oraz ilość pozostałych w pakiecie minut wpisując kod *121# i wciskając przycisk inicjujący połączenie. Okres ważności pakietu Gorące Popołudnia i Weekendy wynosi 30 dni. Użytkownik może aktywować jeden pakiet co 30 dni. Operator zastrzega sobie prawo przerywania połączeń wykonywanych w ramach Pakietu trwających powyżej 20 minut.

Zobacz: regulamin promocji Gorące popołudnia i weekendy.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 85
  • 0

    66. ~  2008-01-16 12:04:47  host: host-81-190-234-56.wroclaw.mm.pl

    NASTEPNY SKOMPLIKOWANY GNIOT!-powinno być PROSTO bez pakietów-rano drożej np 40gr minuta po południa i wieczór taniej np 10 gr i już! A raz na miesiac liczba dostępnych smsów za darmo do wykorzystania.

  • 0

    67. ~nieswiadomy  2008-01-16 12:57:14  host: c61-15.icpnet.pl

    czyli jak mam maxi minuty i gorace popoludnia to najpierw schodza minuty (gdy dzwonie wieczorem) z goracych a potem z maxi?

  • 0

    68.  2008-01-16 13:26:03

    nieswiadomy: Tak wynika z regulaminu. Można mieć oba aktywne. W ciągu dnia schodzi Ci z Maxi Minut, popołudniu i wieczorem z gorącego pakietu.

  • 0

    69. ~domur  2008-01-16 17:23:10  host: adab73.neoplus.adsl.tpnet.pl

    promocja dobra ale nadal brakuje stacjonarnych w pakiecie mini minuty co np dla korzystajacych z taryfy easy jest bardzo istotne

  • 0

    70. ~  2008-01-20 09:21:20  host: wipemy.info

    Jaka dobra????????? Beznadzieja!!!!!!! Tylko Play! (który rzondzi!!!!!)

  • 0

    71. ~mirekb  2008-01-20 17:45:55  host: apn-77-112-67-150.gprs.plus.pl

    simplus moze konkurowac z playkartą o tytul prepaida roku.oczywiscie pod warunkiem ze "do odwolania"nie będzie znaczylo na 6mies tylko zostawia to na stałe lub jak ptc przedluza pakiet 25 ej co rok

  • 0

    73. ~adam  2008-01-21 23:15:50  host: chello089077129111.chello.pl

    no to teraz bedzie można dzwonic:) po 16, jak ktoś nie jest w simplusie, to jest w domu wiec na staconarke można dzwonic, fajnie. oby jak najdłużej promocja trwala!

  • 0

    74. ~robek  2008-01-22 17:58:56  host: abbl147.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja już mam pakiet sms-ów ale ten pakiet rozmów też sobie wykupię - baaardzo atrakcyjne godziny i można gadać i gadać - lubie tego simplusa :]

  • 0

    75. ~Vincenzo  2008-01-23 16:33:48  host: 194.146.120.27

    Calkiem niezla oferta. Plus nareszcie sie obudzil

  • 0

    76. ~  2008-01-24 15:21:41  host: ht8.hagioteam.com

    Przejdzcie wszyscy do play!!!!!!!!!!!!

  • 0

    77. ~o!  2008-01-24 17:54:01  host: 80.51.91.252

    play = DNO

  • 0

    78. ~rok  2008-01-24 22:41:18  host: chello089077128132.chello.pl

    promocje simplusa są najlepsze na świecie:D super ze jestem ich klientem

  • 0

    79. ~dominicc  2008-01-30 12:33:06  host: dmh105.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Fantastycznie, ja najwiecej minut wydzwaniam w weekendy, wiec ,,gorace..." sa jak najbardziej dla mnie:)

  • 0

    80. ~Anetka  2008-02-06 10:44:49  host: 213.25.189.50

    a czemu po 20 minutach operator bedzie przerywał połączenie???

  • 0

    81. ~ps.piotr  2008-02-08 08:36:15  host: cnf167.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A co to za rewelacja jak teraz po godz 8:00 nie można z tego korzystać.Z czego mam dzwonić na stacjonarne skoro nie mam telefonu TPSA? Zostaje chyba Orange bo tam jest po 20 groszy na stacjonarne i na dodatek cały dzień.

  • 0

    82. ~sero  2008-02-09 13:02:06  host: acqn44.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no, 4 gr za minutke to chyba nikt takich cen nie wprowadzil. super promo simplusa. na walentynki będzie za co dzwonić do kobietek hyhy

  • 0

    83. ~make  2008-02-22 11:12:05  host: aavk124.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no i simplus wygrał ranking rzepy który operator za 30 zł doładowania daje najwiecej minut do siebie i w rozmowach z innymi. gratki!

  • 0

    84. ~dagny  2008-02-22 16:28:19  host: aayb228.neoplus.adsl.tpnet.pl

    porównując oferty prepaidów na pierwszy rzut oka widać, że plus ma najkorzystniejsze promocje. te gorące popołudnia i weekendy po 4 grosze to był strzał w dziesiątkę! tylko czekać na kolejne takie akcje, jak ta walentynkowa się skończy.

  • 0

    85.  2008-03-18 13:07:23

    jest juz aktualizacja tej promocji od 18 marca weekendy trwaja od 16:00 w czwartki

  • 0

    86. ~ala  2009-01-08 20:35:26  host: 194.29.137.44

    a nie ma juz darmowego numeru?

Dodaj swoją opinię