Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [aktualizacja] Gorące nowości od Nokii

[aktualizacja] Gorące nowości od Nokii

LuiN 11 Czerwca 2008 08:20

0 0

W sieci zaroiło się od zdjęć nowych modeli Nokii: N85, N79, 6260 i 5800 XpressMedia (Tube). Reuters podaje ponadto informację na temat terminu premiery Nokii E66 i E71.

n85 n85 n85 n85

n85 n85 n85

Nokia N85 będzie odchudzoną gabarytowo alternatywą dla Nokii N96. Telefon posiada GPS i aparat fotograficzny o rozdzielczości 5 Mpix z funkcją getoagging i diodową lampą błyskową. Podobnie jak Nokia N95, telefon ma rozsuwającą się w dwóch kierunkach obudowę. Na przednim panelu wykorzystano pola dotykowe jako przyciski funkcyjne.

n79 n79

Nokia N79 to klasyczny telefon jednobryłowy. Nieostre zdjęcie tyłu telefonu z trudem pozwala odczytać rozdzielczość aparatu fotograficznego - wygląda to na 5 Mpix, wspomagane podwójną lampą diodową.




nokia 5800 xpressmedia nokia 5800 xpressmedia nokia 5800 xpressmedia

Nokia 5800 XpressMedia (Tube) to bezpośrednia odpowiedź Nokii na produkty Apple-a. Nowe zdjęcia potwierdzają się kwestię aparatu 3,2 Mpix z autofokusem oraz wskazują, że telefon będzie dostępny w sieci Vodafone. Więcej na temat Nokii 5800 XpressMedia (Tube) pisaliśmy ostatnio w tej i w tej wiadomości.

Według Reuters, Nokia E66 i Nokia E71 trafią na rynek już w przyszłym tygodniu. W artykule pojawia się także informacja, że Nokia sprzedała w czwartym kwartale 2007 roku 6 mln sztuk telefonu Nokia N95.

Aktualizacja:

n6260 n6260 n6260

Do zacnego grona opisanego powyżej dochodzi kolejna pozycja wyposażona w aparat fotograficzny 5 Mpix z autofokusem. Nokia 6260 (powrót nazwy) to telefon o rozsuwanej obudowie z menu Series 40.

Źródło tekstu: Flikr, Engadget, Reuters, wł     

Dodaj do:
w sumie: 44
  • 0

    25.  2008-06-11 05:50:05

    jedno trzeba przyznać. Stylistyka poniżej wszelkich poziomów :)

  • 0

    26. ~punkers  2008-06-11 06:49:30  host: dms64.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Drogi szmelc. A znając większość nowych Nokii to soft się wykrzaczy w ciągu paru dni albo zdechnie coś innego. Pozdrawiam fanów Nokii...

  • 0

    27. ~  2008-06-11 07:41:34  host: f96-026.opera-mini.net

    No juz mam mokro, za duzo tych wspanialych telefonow do wyboru. Pieniedzy z komunii tez nie jest zbyt wiele co wybrac co wybrac?? getITright

  • 0

    28.  2008-06-11 08:38:31

    I znow dylematy. Ta n85 nawet spoko. Tylko wydaje sie jakos tak nie dopracowana.

  • 0

    29.  2008-06-11 09:09:59

    Powiem to zupełnie obiektywnie, bo nie jestem fanem żadnej konkretnej marki: patrząc na nowe aparaty Samsunga, HTC, czy choćby iPhona, to nowe Nokie sa stylistycznie po prostu bez-na-dziej-ne. Bez pomysłu, bez stylu, wszystko na jedno kopyto. Ludzie odpowiedzialni za design w Nokii- do zwolnienia !!!

  • 0

    30.  2008-06-11 09:29:59

    #29 na odstrzał a nie do zwolnienia bo jeszcze się przebiorą i wrócą gdzie indziej:-P Ładne nokie można na palcach jednej ręki policzyć, na ładne samsungi, SE nie starczyło by palców:P

  • 0

    31.  2008-06-11 09:38:56

    ale sie podniecacie ta n95. telefon jak telefon... mi dziala i z tego sie ciesze. i prosze o niewyzywanie od dresow.

  • 0

    32.  2008-06-11 10:03:01

    Fakt - nowe Nokie do najpiękniejszych nie należą jednak o klasie telefonu nie wyglad świadczy. Niestety z telefonami jak z dziwczynami, każdy chce mieć coś ładnego przy sobie :)

  • 0

    33. ~  2008-06-11 11:09:23  host: gsl130.internetdsl.tpnet.pl

    Dizajn powala, zwłaszcza główny klawisz nawigacyjny urzeka swoją urodą.

  • 0

    34. ~kutanga  2008-06-11 11:27:22  host: cpc5-walt4-0-0-cust212.popl.cable.ntl.com

    Nic ciekawego dla siebie nie widze, moze tylko będę miał większy dylemat przy kupnie... coś ta Nokia powoli zaczyna popełniać głupie kroki w przeciwieństwie do konkurencji o.O. Pozdrawiam

  • 0

    35. ~  2008-06-11 14:37:24  host: p01-03.opera-mini.net

    Jak juz o nowosciach noki to w mpunkt jest n78 za niecale 1400zl

  • 0

    36. ~oli  2008-06-11 15:17:31  host: 078088214249.wlb.vectranet.pl

    badziew i tyle, zabaweczki dla dzieci podobnie jak rozlatująca się n95!!! Wszystko na jedno kopyto, nokia padła na pysk. Czasy 6310i minieły, szkoda bo to był telefon, teraz nokia robi gównienka dla dzieci i frajerów. Nie licze tu modeli 8xxx bo rzecz jasna że one trzymja poziom

  • 0

    37. ~  2008-06-11 15:21:46  host: vlas-71.sb.spnet.net

    daremne te nokje

  • 0

    38. ~  2008-07-09 17:51:02  host: 81-219-144-209.kraknet.net

    Wyście są daremni znawcy wszelakiego stylu z blokowisk się znaleźli. Jak chcecie mieć ładny telefon to se kupcie LG Prada. Od nokii też była "stylowa" linia. Parametry są ważne, a te stoją wysoko nad konkurencją.

  • 0

    39.  2008-08-15 12:48:39

    Nokia już traci klientów... Taki Samsung od koreańczyków już mu siedzi na piętach i niedługo wyprzedzi...

  • 0

    40.  2008-08-16 17:51:30

    nie przepadam za nokiami, wypuszczaja mnostwo niedpopracowanych modeli, wszystkie wygladaja gorzej niz Omnia, Diaomnd czy chociazby nawet iphone

  • 0

    41. ~szakul  2008-08-29 19:15:44  host: aadl244.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nokie sa moooocno przereklamowane. samsungi i se sa daleko z przodu za nokiami. nokia = zacinajace sie dziadostwo. :) wybieram iPhone'a :)

  • 0

    42. ~tyle  2008-09-14 10:14:44  host: aeeh130.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ten telefon nie wygląda

  • 0

    43. ~agata  2008-10-25 12:37:24  host: proxy.rejtravel.pl

    kupilam ten teleon :D jest cudowny!! super stylistyka lekki i poreczny funckje na wysokim poziomie

  • 0

    44. ~Pablo 85  2009-01-29 00:25:34  host: acnq115.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ludzie co wy za głupoty mówicie nokia to badziew ??????????????????????? lol normalnie smiechu watre porostu was nie stac na nokie i tak gadacie

Dodaj swoją opinię