Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Gaducha - VoIP od GG Network

[Aktualizacja] Gaducha - VoIP od GG Network

sirmark 24 Lutego 2010 13:33

0 0

Od 24. lutego GG Network wprowadza usługę telefonii internetowej (VoIP) - Gaducha.

W usłudze prowadzenie rozmów możliwe jest zarówno z komórki, jak i telefonu stacjonarnego, bez potrzeby posiadania specjalnych słuchawek, mikrofonu i nawet... dostępu do Internetu.

gaducha cennik Aby skorzystać z Gaduchy wystarczy odwiedzić stronę www.gaducha.pl. Należy wówczas wpisać tuż przed rozmową żądany numer telefonu, wpisując również swój nr stacjonarny lub komórkowy. Po chwili Gaducha zadzwoni na podany numer użytkownika i połączy rozmowę.

Drugą dostępną możliwością skorzystania z usługi bez konieczności odwiedzania strony internetowej usługi jest telefon komórkowy, wystarczy wysłać wiadomość SMS na numer: 7255 (numery krajowe) i 7455 (numery zagraniczne) o treści "Gaducha" oraz po spacji wpisać żądany numer, z którym chcemy się skontaktować. Po chwili "Gaducha" sama oddzwoni na podany numer i połączy z wybranym numerem (stacjonarnym, komórkowym, krajowym lub zagranicznym).




Koszty rozmów w ramach Gaduchy są konkurencyjne. Za 45 minut rozmowy na polski numer stacjonarny użytkownik zapłaci 1 zł. Również tylko złotówkę kosztuje 10-minutowa rozmowa ze stacjonarnego na polski numer komórkowy.

Zobacz: cennik usługi Gaducha (plik .pdf; 38 kB).

Aktualizacja
W poprzednim cenniku (.pdf) był błąd w tabeli 2. Plik został już aktualizowany.

Źródło tekstu: GG Network     

Dodaj do:
w sumie: 49
  • 0

    30. ~MaRiO  2010-02-24 16:17:43  host: static-68-219.is.net.pl

    29: ja wiem czy fajny? oplaca sie zaplacic 1 zł po to zeby miec 2,5 minuty do wykorzystania w play? czy cos zle licze?

  • 1

    31. ~luk  2010-02-24 16:22:35  host: 109.243.166.69

    1 zł = 10 min = 5 od play (1 za 2) ;) = 0,2 zł za minutę

  • 0

    32. ~  2010-02-24 16:24:24  host: 109.243.166.69

    aaa.... do 0,2 musisz mieć stacjonarny ;)

  • 0

    33. ~MaRiO  2010-02-24 16:25:58  host: static-68-219.is.net.pl

    luk: mialem na mysli z komorki do play'a :)) kto ma teraz tel. stacjonarny? :))

  • 0

    34. ~pduncz  2010-02-24 16:41:25  host: borzoi.net.icm.edu.pl

    @33 - możesz sobie "ładować Playa" z budki telefonicznej :-P :-P

  • 0

    35. ~Pawel  2010-02-24 16:47:06  host: public64994.cdma.centertel.pl

    To w końcu jak to jest 1zł? czy 2,44zł? Bo chyba sms wysłany pod 7255 kosztuje 2,44zł?

  • 0

    36. ~:))  2010-02-24 16:51:32  host: 94.254.246.102

    pewnie będę jedynym, który ma taki problem, ale próbowałem dzwonić i niestety słyszę głos, ale w drugą stronę nie da rady, tak jakby mikrofon nie działał. Oczywiście działa normalnie, bo dzwonię z komórki i inni mnie słyszą. Może to jakaś niezgodność kodeków???? Komuś też tak NIE działa?

  • 0

    37. ~Simplusowiec  2010-02-24 16:52:02  host: 130.138.227.11

    Ad.35 czytaj regulamin dokładniej, 1zł jest jak numer z którym się chcesz połączyć i swój numer wpisujesz na stronie www.gaducha.pl, a 2,44zł jak zamawiasz rozmowę sms-em z komórki:) Różnica dotyczy długości możliwej rozmowy.

  • 0

    38. ~  2010-02-24 17:05:20  host: 77-255-110-165.adsl.inetia.pl

    Fajna sprawa gdy się chce zadzwonić na jakieś party line (czyt. infolinię) gdzie całe wieki czeka się na połączenie z konsultantem.

  • 0

    39.  2010-02-24 19:18:42

    Za darmo mozna sobie naladowac 15 minut na Playa ;) Daja 3zl na testy, co pozwala na 30min polaczenia stacjonarny>Play.

  • -1

    40.  2010-02-24 19:21:26

    Hmm, to jest chyba polaczone z kontem GG, wiec gdyby kupic starter GaduAir za 20zl, polaczyc z numerem GG i dostac 30zl gratis, to wtedy efektywny koszt 10 minut stacjonarny>Play to 40gr. Dostajemy w Play 5 minut, czyli mamy 8gr za minute do wszystkich :D (o ile sie gdzies nie pomylilem ;)

  • -1

    41. ~Robert  2010-02-24 20:39:33  host: 85-222-26-148.home.aster.pl

    Ciekawe tylko jak taka niską cenę do playa osiągnęli. Mi to jakimś FCT-em śmierdzi...

  • 0

    42. ~ryp2  2010-02-24 21:10:30  host: chello089076141092.chello.pl

    @41 to jak by robili CLIP?? Mi sie podoba, jest wiecej takich stronek w PL?

  • 0

    43. ~:))  2010-02-24 23:06:45  host: 94.254.246.102

    do 41 - nie to nie jest z numeru na kartę tylko ze stacjonarnego 22 - a swoją drogą to ja bym akurat zrobił tak, że w Play (do Play) łączyłbym przez PF ze strefy Darmowej (czy jak to się tam nazywa)

  • -1

    44. ~klimass  2010-02-25 08:06:50  host: riviera.nat.student.pw.edu.pl

    no dobra, z tego co widze najpierw sms za min. 2 zl, a to juz srednio wychodzi... jak dla mnie za duzo kombinowania, ale zawsze to jakies urozmaicenie...

  • 0

    45. ~  2010-02-25 08:29:36  host: f96-064.opera-mini.net

    Do 44: klimass. Panie student (lub co gorsza profesor czy wykładowca) naucz się czytać ze zrozumieniem. Myślenie nie boli. A czasem pomaga. Naprawde

  • 0

    46. ~lolek  2010-02-25 19:40:22  host: host-89-229-140-119.chelm.mm.pl

    doładujcie sobie konto w gadu gadu a nie w gaduAir, w gg macie numer stacjonarny za 1zeta i po problemie(doładowania w kolporterze) kasa nie przepada 10 zeta to chyba ważność na trzy miesiące

  • 0

    47. ~  2010-02-25 19:51:56  host: p08-10.opera-mini.net

    Do 46: coś chyba nie bardzo orientujesz się w tej sprawie. Lepiej doladowac GA niż GG. przykład: doladuj sobie 20zł to w GA dostajesz dodatkowo gratis 20min na stacj pl w gng, 100MB darmowego netu w GA, 100darmowych smsow do ga/gg. Ważność niby 90dni. Nr za 1zł też dostać możesz i mieć wiele z jednego konta. Tak samo gaducha.pl kasa też idzie z ga/gg.Ładujac zaś same gg(gng) nie masz tylu gratisów

  • 0

    48.  2010-03-01 10:25:10

    Fakt jest taki że za 15 sekund połączenia i tak skasuje jak za 45 minut, przetestowane.

  • 0

    49.  2010-03-02 16:52:00

    Na podobnych zasadach funckjonują Godziny za grosze w TT: można rozmawiać 60 minut (nie jak w gaducha- 45), ale też jest godzinny takt, czyli za kilka sekund połączenia płaci się tyle samo, co za dłuższe. Na razie nie ma sensu korzystać z Gaduchy- sms aktywacyjny, dalsza taryfikacja- stanowczo za drogo.

Dodaj swoją opinię