Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Fresh: regulamin darmowego numeru, ważne 2 punkty

[Aktualizacja] Fresh: regulamin darmowego numeru, ważne 2 punkty

WitekT 4 Listopada 2009 15:37

0 0

Play opublikował regulamin usługi Darmowy numer w Play Fresh. Z regulaminu wynika, że jest to promocja trwająca do 15. stycznia.

Szerzej o ofercie Darmowy numer w Play Fresh pisaliśmy w tej wiadomości.

Z punktu 13 regulaminu wynika, że zadeklarowany numer nie łączy się ani z Programem doładowań, ani pakietem 100 minut do Play i na stacjonarne oraz nie może być wykorzystany w ramach pakietu 60 minut z promocji Przejdź do Play Fresh. Oznacza to, że wybrany numer nie jest rozliczany z pakietów minut do sieci Play, jeżeli takie użytkownik posiada - zawsze połączenia na ten numer będą darmowe. Pakiety minut dalej można kupować i wykorzystywać na połączenia do innych numerów w sieci Play.




Ważny jest także punkt 5, który mówi, że P4 ma 24 godziny na aktywację darmowego numeru, dlatego użytkownicy powinni być ostrożni w tym czasie.

O bardzo ważnej sprawie wspomniał też na swoim blogu Marcin Gruszka, rzecznik Play. Otóż darmowy numer zapamiętywany jest przez system. W momencie, kiedy klient nie doładuje konta kwotą co najmniej 30 zł, to nie może za darmo rozmawiać z wybranym numerem, a połączenia na wpisany do systemu numer będą kosztować 0,29 zł za minutę - nie będą rozliczanie z pakietu minut do Play. Dodatkowo, wpisany numer jest kasowany z systemu dopiero z końcem miesiąca kalendarzowego. Dlatego ważnym jest, aby dezaktywować numer kodem *111*10*2# nie później niż z końcem miesiąca kalendarzowego, w którym planuje się zakończenie darmowych rozmów z wybranym numerem.

Zobacz: regulamin promocji Darmowy numer w Play Fresh (plik .pdf; 322 kB).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 165
  • 0

    146. ~  2009-11-05 16:44:41  host: 188.33.151.170

    @Luin: Mnie tylko boli kiedy ktoś obrzuca mnie błotem tylko dlatego, że się nie podpisałem. Po prostu się bronię. Więcej głosu nie zabieram, do zobaczenia. Pozdrawiam.

  • 0

    147.  2009-11-05 16:48:33

    146 - przejrzałem Waszą wymianę zdań i poszło to wszystko trochę za daleko. Obowiązku do podpisywania się u nas nie ma (technicznie rzecz biorąc w każdej chwili jest on do uruchomienia). Jest za to obowiązek wzajemnego szacunku. Nie chciałbym bawić się w kasowanie postów z powodu wulgaryzmów etc, dajcie mi proszę pracować:)

  • 0

    148.  2009-11-05 16:50:06

    ***143 , nie badz smieszny , nie odwracaj prosze kota ogonem i przeczytaj uwaznie co napisalem! Nie zaczepiam innych , powtarzam nigdy nie zaczepiam innych i nie chodze bez przyczyny w droge , nie lezy to w mojej naturze , tak samo jak nie lezy w mojej naturze bierne przygladanie sie chamstwu i tak czy innaczej przejawiajacej sie nieprawosci. Smiesza mnie slowa solidarnosci z beznadziejnym agresja ponurych typkow piszacych anonimowo z MiniOpery tak samo jak smiesza mnie slowa potepienia dla kogos komu sie to nie podoba i kto tego nie akceptuje. I ja tego nie akceptuje wlasnie ! Co do szydzenia czy drwin z operatorow? Toz to pewnie tez biedne ofiary zbyt roszczeniowej postawy klientow , ktorym to marzy sie uczciwa oferta na ich kieszen? Gdzie jest granica smiesznosci? Czemu nie jestes tak aktywny w potepianiu kiedy anonimowe demony MiniOpery daja aktywnie o sobie znac? "Nie chce" Ci sie pisac wtedy tak jak im logowac?

  • 0

    149.  2009-11-05 16:54:00

    I ***143 prosze o konkrety , po jakim operatorze jade? Konkrety prosze! Kiedy moja opinia jest niesprawiedliwia i niepoparta faktami plynacymi z wlasnego doswiadczenia? Mam Playa , Ere , Plusa , moge w kazdej chwili zalogowac sie na potwierdzenie swoich slow , mam do Ciebie prosbe , zebys Ty nie byl wiec goloslowny i udowodnil mi kiedy bylem nie nieobiektywny. Zawsze jestem sklonny przeprosic za swoje niewlasciwe zachowanie.

  • 0

    150. ~  2009-11-05 18:10:46  host: apn-95-40-181-68.dynamic.gprs.plus.pl

    @148: Nie zaczepiasz? A co zrobiłeś w kom. #128?

  • 0

    151.  2009-11-05 18:24:43

    Odmowa odpowiedzi w bardzo dyplomatycznej i wywazonej formie udzielona komus kto byc moze w komentarzu 104 , ktory jakos pewnie Ci umknal , pisal w typowy dla anonimow z MiniOpery sposob jest czyms niewlasciwym? Co jeszcze wymyslisz? Kto (pierwszy) nazwal mnie w malo zawoalowany sposob idiota , tez jakos nie zobaczyles? Pomoc Ci w ustaleniu chronologii wydarzen? Moze skoro ktos sie nie chce podpisywac z wiadomych przyczyn , to mi wolno odmowic odpowiedzi? Czy nie wolno? Szkoda , ze sie nie podpisales "obiektywny".

  • 0

    152. ~lee  2009-11-05 19:04:31  host: r04-02.opera-mini.net

    a na mój gust szału nie ma ponieważ to kolejna promocja aby klientów sobie na koniec roku nabić ;) tak jak to miało miejsce rok temu i dwa też :))) tez mi promocja do 15.01 :D a potem świstak będzie siedział i zawijał te sreberka :P Rok temu dali SMS200 "za free" a dwa lata temu o ile pamiętam był zdaje się pakiet 1000 sms/mms za 10 PLN który później wykluczał się z pakietem darmowym SMS200. Teraz na koniec 2009 promocja z numerem i faktycznie cichy abonament bo jak skończy się promocja a "TY" niezaładujesz za trzy dychy to Ci przepadnie więc z automatu taki abonamentowy prepaid na kolejny rok :))) Co innego że jak ktoś chciał coś takiego to dostał i się cieszy Pozdro

  • 0

    153.  2009-11-05 19:10:13

    No i co ***143 i ***150 , gdzie konkrety?? Koncze te dyskusje i przepraszam , ze w lagodny i spokojny sposob odmowilem odpowiedzi osobie z ktora nie chcialem rozmawiac oraz przepraszam , ze nie wyrazilem entuzjazmu i zadowolenia z nazwania mnie idota. Swiat stoi na glowie.

  • 0

    154. ~uhbglhjpy0tjkpo000000000000ui  2009-11-05 19:26:59  host: 103.bajtbusko.com.pl

    namieszali a mieli by najlepsza ofertę na rynku i byly by 4mln

  • 0

    155. ~JAco  2009-11-05 20:49:22  host: dfk76.neoplus.adsl.tpnet.pl

    szkoda ze tak mieszają miała być siec bez żadnych kroczków, prosta sama w sobie

  • 0

    156. ~  2009-11-05 21:18:53  host: 188.33.112.241

    Zaraz, zaraz... Ja pisałem komenty #123,124,125,129,143,144,146, ALE NIE 104! Piszesz i pisałeś już wcześniej, że niby nie przeszkadzają mi albo "umykają" mi komentarze typu 104. A niby co ja mam z nimi zrobić? Ja mam porządku tutaj pilnować? Zresztą nie mam takiej możliwości. I ja NIE NAZWAŁEM Cię idiotą, wypraszam sobie. Natomiast Ty mnie "półgłówkiem" owszem - bo tak określasz wszystkich niepodpisanych, bez względu na to co napiszą. A to że ktoś tam wcześniej może i nazwał Cię idiotą (nie będę tego sprawdzał) to nie moja sprawa i nie pij do mnie o to. Sam grasz nie fair, a zarzucasz to innym. W ogóle odwracasz kota ogonem w ostatnich wypowiedziach, trzeba przyznać, że wyszczekany to jesteś i potrafisz z białego zrobić czarne jak również przypisywać komuś słowa należące do kogoś innego. Świat prawie stoi na głowie, bo go wywracasz sam.

  • 0

    157. ~  2009-11-05 21:27:46  host: 188.33.112.241

    Tak jednak patrzę, że chyba nawet nie tylko ja, ale i nikt inny nie nazywał Cię idiotą zanim nie wyskoczyłeś w #128, że nie będziesz gadał ze mną. A potem faktyczne jakiś koleś tak Cię nazwał, ale jak mówiłem - to nie moja sprawa, więc nie miej do mnie o to pretensji. A mówiąc ogólniej nie miej do wszystkich niepodpisanych. Bo widzę, że oberwało mi się niejako za kogoś. Inna sprawa, że nie wiem czy tamtemu w ogóle się należało...

  • 0

    158. ~mrY  2009-11-06 10:03:39  host: inet20909nc-3s.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    @142 Nie ma to jak poczekać aż rozwmówca wyjdzi i odtrąbić swoje zwycięstwo. @145 Spokojnie, będę unikał przeciągania dyskusji z fanatykami.

  • 0

    159. ~ass  2009-11-10 00:30:53  host: 94.254.142.36

    dziękuję telepolis za tą informację - właśnie zostałem oświecony :) ... play zaczyna wchodzić w mało widoczne gwiazdki... wielu wpadnie w ta pułapkę - darmochę trzeba w końcu jakoś odebrać... a miało być prosto. Sie play nie popisało. Pytanie mam - dezaktywacja jest darmowa ? i co w przypadku gdy sie załaduje np 10 dnia kolejnego miesiąca - wprowadza sie nr od nowa bez opłaty 5 zł ?

  • 0

    160.  2009-11-10 14:17:15

    ass - (159) - Tal DEZAKTYWACJA

  • 0

    161.  2009-11-10 14:21:28

    ass (159) - Tak, aktywacja i dezaktywacja jest darmowa - płacisz jedynie 5 zł za zmianę numeru. Gdy w kolejnym miesiącu załadujesz konto za 10 zł (czyli nie osiągniesz minimum do aktywacji darmowego numeru), to (o ile w poprzednim miesiącu dezaktywowałeś darmowy numer) będziesz mógł normalnie wykonywać połączenia po 29 gr, lub 5 gr (o ile aktywowałeś pakiet).

  • 0

    162.  2009-11-10 16:01:05

    Po tych 30stu dniach dezaktywacja powinna być automatyczna. Po raz pierwszy słyszę o nieaktywnej usłudze, która może być aktywna. Ciekawe, czy Play będzie się jeszcze reklamować jako oferta bez haczyków.

  • 0

    163.  2009-11-10 21:10:59

    pablo_79 - (162) - Bądźmy dobrej myśli - może ją poprawią... ;-)

  • 0

    164. ~  2009-11-11 18:48:06  host: 103.bajtbusko.com.pl

    pablo_79- sluchaj ty masz nie rowno pod sufitem. W innych sieciach za darmowy numer jest co miesiac pobierana oplata(i jest limit minut) tutaj aktywujesz numer przy doladowaniu za 30zl (msz go za darmo przez msc bez limitu minut!!!) jak chcesz miec go na nastepny msc doladuj za 30 zl i masz dalej wystarczy pamietac zeby zrobic to na poczatku miesiaca Czy to takie trudne? w Tak Taku nie ma darmowego numeru a ty wszedzie tak tak zachwalasz

  • 0

    165. ~Precz z TAK TAKIEM  2009-11-11 18:52:43  host: 103.bajtbusko.com.pl

    Ci co nie rozumieja dlaczego nie jest usluga przedłuzana na nastepny miesiac -bo przy doladowaniu za 30zl jest darmowa i bez limitu minut do wykorzystanie gdzie tak jest??? Wszedzie sa limity i oplaty za darmowy nr wiec jaki on darmowy oprócz PLAY Np w heyah jak nie masz kasy na następny miesiąc na opłatę za darmowy numer tez nie przedłuża tej uslugi dopuki nie doladujesz konta I co trudne?

Dodaj swoją opinię