Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Formuła Specjalna w ofercie Play

[Aktualizacja] Formuła Specjalna w ofercie Play

LuiN 18 Marca 2014 22:52 Aktualizacja: 24 Kwietnia 2014 14:38

8 29

Sieć Play wprowadziła kolejny wariant Formuły Play Unlimited - Formułę Specjalną. Cena abonamentu wynosi od 45 zł.



W abonamencie klient otrzymuje nielimitowane połączenia do sieci Play, 200 minut na połączenia do innych sieci, wymienne na 300 SMS-ów do wszystkich oraz pakiet 500 MB. Umowa podpisywana jest na 24 miesiące (z telefonem). Dla abonentów sieci Play oraz przy wyborze e-faktury cena abonamentu wynosi 45 zł.




Zobacz: Play: nowe Formuły Unlimited i start LTE
Zobacz: regulamin promocji "Formuła Specjalna"

Aktualizacja:
Marcin Gruszka, rzecznik prasowy sieci Play umieścił na swoim blogu dodatkowe informacje dotyczące oferty. Ceny telefonów dla osób przedłużających umowę odpowiadają tym w droższej taryfie Formuła Play Unlimited Smartfon 59,99.

Przykładowe ceny telefonów:

Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:

Tagi: formuła specjalna | play

w sumie: 88
  • 0

    83. ~xxxx  2014-03-20 11:16:56  host: nsithb13.blokowe.pl

    Chodzilo mi oczywista o serwis ogłoszeniowy lokalny.

  • 0

    84. ~xxxx  2014-03-20 11:26:30  host: nsithb13.blokowe.pl

    Jest jeszcze play na kartę. Doduje za 50 zl i 3 miesiace darmo play rozmowu i smsy plus co miesiac za 10 zl 1 gb. Tylko do innych sieci minut malo poza tym latwo zapomniec i wykupieniu 1gb bo samo sie oczywiście nie odnowi i juz dwa razy zjada mi karte bo zapomniałem, w tym 4 w 1 tez trzeba pamiętać zeby miec środki by pobralo, a w abo polecenie zapłaty i git. Jak komus sie nudzi, ma za duzo czasu, lub komorki oferty to jego pasja to ok niech sobie pilnuje, szuka tez telefonow w fajnych cenach. Tylko niech mi nie wmawia ze przez to jest lepszy czy madrzejszy. Tak jak pisalem wczesniej w zyciu jest wiele ważnych spraw i mimo ze tez interesuje się branza to sa dni ze nie mam czasu o wszystkim pamiętac. Praca, dom, wychowanie dzieci. Zycie.

  • 0

    85. ~Fon  2014-03-20 14:51:09  host: 91.196.30.139

    xxxx podawałem własnie dokładnie to samo porównanie co Ty, i ta oferta wydaje się całkiem dobra, tyle że nie dodałem opłaty za aktywację, mój błąd.

  • 0

    87. ~  2014-03-26 11:39:27  host: ip-78-30-87-10.free.aero2.net.pl

    @84, nie wiem jak Ty, ale ja na jeden numer ze starą słuchawką dostaję powiadomienia o końcu środków. Na drugim urządzeniu, który obsługuje smarkfon z Androidem, mam po prostu widżet odświeżany raz na dobę, który informuje o stanie konta - wystarczy spojrzeć raz dziennie.

  • 0

    89.  2014-03-26 19:19:01

    24 miesiące zobowiązanie? Toż to lata świetlne. Rzeczywiście, nju mobile z rachunkiem rządzi.

  • 0

    90.  2014-04-24 15:52:29

    We wrzesniu 2012 roku dostalem nastepujaca oferte przedluzeniowa: Abo 40zl brutto w abonemrncie 400 minut do wszystkich/wymienne na 400smsow do tego 1GB danych i ceny telefonow z abonamentow za 60zl!
    PRZECIEZ TO JEST GORSZA OFERTA NIZ TA Z PRZED 2 LAT!!! UCIEKAM Z PLAYA JAK MI SIE TYLKO SKONCZY UMOWA!!!

  • 0

    91. ~  2014-04-24 16:15:03  host: n05-06-07.opera-mini.net

    89 rzadzi ale jesli ktos potrzebuje telefonu za 1 zl to i tak wybierze cos a'la formula specjalna, w plusie maja teraz podobne taryfy wymienne i mozna porownac co ijak cenowo za urzadzenia i uslugi.

  • 0

    92. ~Czy zostać w Play ?  2014-04-24 16:24:08  host: 213.25.91.113

    To ja wolę swoją starą taryfę na firmę, gdzie za 30,75 mam no-limit Play i stacjonarne, oraz 1 GB transmisji danych. Jak ta taryfa będzie nadal obowiązywać, to Play będzie dla mnie najlepszy po wsze czasy.

  • 0

    93. ~  2014-04-24 16:27:28  host: n05-06-07.opera-mini.net

    Wole duzo tanszy telefon z ograniczona minutowo, smsowa taryfa i jakims pakietem internetowym najlepiej z 1 gb niz super wypasle nielimitowane all inclusive za grubo ponad 100 zl albo i pod 200 zl.

  • 0

    96. ~Czy zostać w Play ?  2014-04-24 16:57:43  host: 213.25.91.113

    Najlepsze oferty to MiniMax oraz dawna oferta na firmę - tzw. Formuła S - za 30.75 PLN, no-limit Play i stacjonarne, 300 min do pozostałych sieci, 1 GB transmisji danych, MMS/SMS do Play no-limit, do pozostałych sieci wymienne z abonamentem. Coś takiego pamiętam że bez transmisji danych kosztowało niecałe 20 PLN. Jak by na to nie patrzeć to generalnie oferty są coraz gorsze, a na chwilę obecną najlepszy jest MiniMax z łapaniem promocyjnych doładowań, oraz Nju-mobile ( 19+10 PLN ).

  • 0

    97. ~Safari  2014-04-24 16:59:58  host: plus-96-193.polkomtel.com.pl

    @95 - to nie jest przenośnia, tylko błąd językowy, tak jakbyś powiedział, ,,to było 20 kilogramów temu".

  • 0

    98.  2014-04-24 17:17:47

    @97 a to jest forum techniczne czy forum poprawnej polszczyzny? Miodek jeden z drugim się znalazł. Wiele razy słyszałem takie określenie.

  • 0

    99. ~xxxxx  2014-04-24 22:06:29  host: nsithb13.blokowe.pl

    do 87. Ustawilem sobie kalendarz google i mi przypomona,ale nie wiem mam juz swoje lata.Nie wolalbym miec wszyt

  • 0

    100. ~xxxx  2014-04-24 22:12:37  host: nsithb13.blokowe.pl

    A co to za widget tak z ciekawosci.Nie wiem,ale rozumiem ludzi co biora abo,oczywiscie rozsadne,a ten abo taki jest.Widze po swojej rodzinie ze wiekszosc jest w jednej sieci to te 200 daje rade.To jak z wycieczka zagraniczna.Kumpel sam zamawia hotel,samolot itd.Oszczedza.Ja doplacam w biuro podrozy ale mam wszytsko zalatwione

  • 0

    101. ~  2014-04-24 22:40:25  host: public-gprs516328.centertel.pl

    Telefony sa w dobrych cena do tej taryfy.

  • 0

    102. ~!  2014-04-24 23:49:12  host: 91.196.30.139

    obowiązują ceny telefonów przy ustawieniu 29 minuty do play + 20 zł 2gb neta + 10 obniżka ceny za tel?

  • 0

    103. ~andy  2014-04-25 11:56:22  host: 94.100.245.136

    Mam formułę S za 29,90 (200 min do wszystkich, do Play free i 1GB)na rok - jest dla mnie najlepsza. Jak porównuję z nowymi taryfami to widzę ,że sa one coraz gorsze

  • 0

    104. ~bartek  2014-04-25 13:49:51  host: user-94-254-193-249.play-internet.pl

    @98 techniczne, wiec tym bardziej nie myl jednostek.

  • 0

    105. ~Obszczanemajty  2014-04-28 07:50:10  host: 87-205-51-157.adsl.inetia.pl

    Mam pytanie. Mój telefon w Play od kilku dni nie loguje się do Orange. Sprawdzałem na kilku nadajnikach w różnych miastach. Czy to koniec współpracy?

  • 0

    106.  2014-04-28 09:40:12

    Play nie jest taki dobry. Właściwie to jeden wielki szit. Może i kiedyś Play było najlepsze. Obecne plany taryfowe to porażka. A i wkrótce ma szanse być siecią najczęściej opuszczaną przez Klientów. Nawet Taryfy LTE Plusa, sieci uważanej niedawno za relikt ofertowy minionych epok, zaczynają wyprzedzać Formuły Playa.

Dodaj swoją opinię