Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Formuła Mix w ofercie Play

[Aktualizacja] Formuła Mix w ofercie Play

LuiN 4 Kwietnia 2013 13:02 Aktualizacja: 4 Kwietnia 2013 20:30

10 3

Od 5. kwietnia w Play będzie dostępna nowa oferta mix: Formuła Mix.

play formula mix info

W planie taryfowym dostępne są trzy kwoty zobowiązania: 20 (bez telefonu), 30 i 50 zł. Każde doładowanie kwotą kontraktową skraca okres umowy. W wariancie bez telefonu umowa podpisywana jest na 12 doładowań.

Oprócz tradycyjnej oferty, klienci będą mogli wybrać Formułę Mix z Internetem w wariancie 100 lub 300 MB miesięcznie. Do wyboru będą nielimitowane rozmowy w Play lub nielimitowane wiadomości SMS/MMS do wszystkich sieci w cenie 10 zł.

Wszystkie szczegóły dotyczące oferty dostępne będą 5. kwietnia.




[Aktualizacja]

Rzecznik Play poinformował o stawkach. Koszt minuty połączenia głosowego zależny jest od wysokości zobowiązania. W zobowiązaniu 30 zł - 0,39 zł, w zobowiązaniu 50zl - 0,29 zł, w Formule MIX tylko SIM 20 zł - 0,39 gr. Wiadomości SMS/MMS wszędzie za 0,18 zł.

Operator udostępni migrację ze starego Mix-a do nowego. Migracja z oferty prepaid będzie możliwa, a wszystkie środki pieniężne z konta głównego będą przenoszone i będą miały ważność 30 dni od momentu migracji.

Zobacz: cennik telefonów w ofercie Formuła Mix
Zobacz: cennik telefonów w ofercie RePlay Formuła Mix

Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:

Tagi: play

w sumie: 74
  • -1

    60. ~Prześmiewca  2013-04-05 11:18:30  host: mj-tk.u3d.net

    Z tego co tutaj jest napisane wynika nic!!! Oferta jest dobra. aktywacja z 29 zł tanieje do 20zł. Przy doładowaniu za 30 zł można wybrać pakiet za 15 zł i mieć nielimitowane rozmowy w play i nielimitowane smsy do wszysatkich sieci. Każdy z tycvh pakietów osobno koszt 10zł. Stawka może i wzrosła do 39gr za min ale bądzmy szczerzy to nadal w porownaniu z innymi sieciami jest stawka konkurencyjna bo taka sama jak pozostalych sieci. A jesli uzytkownicy mysla ze ogolnie mix sie komukolwiek oplaca z operatorow to juz dawno powienien to zrozumiec ze tak nie jest! Operastorowi oplaca sie tylko abonament zaden prepaid!!!

  • 1

    61.  2013-04-05 11:44:52

    Niejaki asior napisał: stawki 29 groszy za minutę i 19 groszy za esemesa w 2013 to kpina... Dotyczyło to Simplusa ;-) A co powiedzieć o stawce 39 groszy? Bo 18 gr za esemesa to już kpiną nie jest pewnie ;-D

  • 0

    62. ~Przesmiewca  2013-04-05 12:22:13  host: mj-tk.u3d.net

    Co do cen telefonow juz nie kupujecie telefonow na 30,40 czy 50 doladowan tylko na 24 wiec cena musiala pojsc do gory...co wy liczycvie ze play da wam telefon darmo???

  • 1

    63. ~mariusz  2013-04-05 12:35:15  host: user-109-243-12-25.play-internet.pl

    po raz1y ganię! PLAYa!!!

  • 1

    64.  2013-04-05 13:00:35

    Sa ciekawe pakiety, np. nielimitowane rozmowy/sms/mms do wszystkich 5zł/1 dzien, lub 15zl/5dni. Wszystko na blogplay.pl

  • 1

    65.  2013-04-05 13:01:58

    p.s. 64) oba pakiety mozliwe do aktywacji max. 2 razy w miesiacu. Mix to jednak nie dla mnie, ale uwazam, ze te 2 opcje sa b.dobre.

  • 1

    66.  2013-04-05 13:24:25

    wlo (61), co w takim razie powiedzieć o stawkach i promocjach w konkurencyjnych mixach? To już nawet na kpinę nie zakrawa! ;-P

  • 1

    67.  2013-04-05 13:26:17

    Prześmiewca (62), bzdury opowiadasz. Ceny telefonów w tym samym przedziale zobowiązania np. 30 zł na 24 m-ce, wzrosły o kilkadziesiąt złotych.

  • -1

    68. ~Przesmiewca  2013-04-05 13:30:39  host: mj-tk.u3d.net

    DanielR(67) Zobacz jednak ze wczesniej w play miales umowy minimum na 30 doladowan a nie na 24 przez 6 doladowan po 30 zl robiles 180zł doladowania wiec cena telefonu byla nizsza, popatrz na mixy konkurencji ceny podobne.

  • 1

    69. ~sly  2013-04-05 13:31:04  host: 89-69-217-109.dynamic.chello.pl

    W orangutanie w POPie jest pakiet WYGADANY za 9 zł i dostajesz 50 min, na 30 dni, a tu płacisz 2 dychy za 50 min? Czyżby "dobre pakiety" w Play już należały do przeszłości. Rynek jakby weryfikuje możliwości operatora.

  • -1

    70.  2013-04-05 13:44:07

    Prześmiewca (68), masz rację. W pierwszej chwil Cię nie zrozumiałem. Teraz już załapałem o co chodzi. Sorki. ;-)

  • 1

    71.  2013-04-05 13:44:44

    66 - zwłaszcza o stawkach do Play!!

  • 1

    72.  2013-04-05 13:50:06

    sly (69), w Orange jest "Wygadany Pakiet" - 50 minut za 9 zł ze stawką 18 gr. W MIXturze jest np. pakiet 60 minut też za 9 zł, ze stawką 15 gr. Z tą różnicą, że w POP-ie możesz wykupić pakiet kilkukrotnie w ciągu miesiąca, w mixie Play tylko jeden raz. W najnowszej Formule Mix dochodzi jeszcze pakiet 100 minut za 15 zł.

  • 1

    73. ~mirekb  2013-04-05 13:53:02  host: apn-37-109-123-149.dynamic.lte.plus.pl

    brak pakietow na stacjonanrne (tylko na play domowy-brawura bo na zasiegu gsm p4),obowiązkowy przynajmniej 1 pakiet max 2??liczylem na oferte sim only 30zl z jakimis konkretnymi pakietami minut/sms ale widac ze play zlewa mixa.ta oferta to dowod na to..ceny fonów z kosmosu

  • 2

    74. ~SIema  2013-04-05 14:18:02  host: 77-253-39-188.adsl.inetia.pl

    Mam bardzo ważne pytanie czy mogę zawrzeć umowę jeszcze na starych zasadach, czyli np. 15 zł miesięcznie, czy muszę już wybrać ten nowy mix. Bo miałem już upatrzony telefon w tym starym mixie a w tym nowym jest mniej korzystnie.

  • 2

    75. ~Słoneczny  2013-04-05 14:26:46  host: 89-78-97-216.dynamic.chello.pl

    Gdyby dali więcej internetu, lub tańsze sms-y w pakiecie, w tym mixie bez telefonu, byłoby całkiem ok. A tak praktycznie nic nie rekompensuje tych 39 groszy, które rażą jak cholera.

  • 1

    76. ~Juuda  2013-04-05 14:33:33  host: 81.219.84.18

    Może taki idiota weźmie mixturę bez telefonu, że za 20zł można kupić pakiet nielimitowanych rozmoów do wszystkich sieci na 30 dni. Czyli przy doładowaniu za 30 zł ściąga 10 zł za pakiet obowiązkowy i 20 zł za nolimit i mamy formułę 4.0 za czyste 30 zł

  • 1

    77. ~kad  2013-04-05 17:00:15  host: apn-77-112-157-66.dynamic.gprs.plus.pl

    w playu na karte za 30zł mam miesiąc gadania i sms w sieci za darmo, pakiet danych nielimitowany to 10zł minuta 29gr a sms 9gr, za telefon w komisie moge dać jakieć 300zł i mam spoko oferte

  • 0

    78. ~mktiger  2013-04-06 22:27:28  host: 088156157013.stargardszczecinski.vectranet.pl

    76. ~Juuda - a skad masz taka informację ze mozna dokupic za 20 zł pakiet rozmów do wszystkich sieci ??

  • 0

    79. ~mktiger  2013-04-08 09:50:59  host: 088156157013.stargardszczecinski.vectranet.pl

    Usługi dodatkowe: Nielimitowe rozmowy i wiadomości SMS/MMS do wszystkich sieci: - pakiet jednorazowy na 1 dzień - 5 zł (maksymalnie 2x w miesiącu), - pakiet jednorazowy na 5 dni - 15 zł (maksymalnie 2x w miesiącu). no i wszystko jasne - wole play na karte bo przynajmniej polaczenia sa tansze

Dodaj swoją opinię