Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Formuła Mini Max na kartę - szczegóły

[Aktualizacja] Formuła Mini Max na kartę - szczegóły

WitekT 11 Czerwca 2013 10:30 Aktualizacja: 11 Czerwca 2013 18:27

107 63

Formuła Mini Max na kartę to nowa oferta Play, w której ustalono limity - 29 zł dla połączeń, 9 zł dla SMS-ów i 5 zł dla Internetu. Oferta dostępna jest od dziś od godziny 11.

Limity są ważne do końca kalendarzowego miesiąca. Po przekroczeniu 5 zł na cennikową transmisję danych włączany jest lejek. Po przekroczeniu limitu na połączenia i wiadomości, kolejne są darmowe.

Połączenia i wiadomości do Play są bezpłatne. Cennikowe ceny usług do innych sieci to:
  • 29 groszy za minutę rozmowy,
  • 9 groszy za SMS-a,
  • 19 groszy za MMS-a,
  • 2 grosze za 100 kB.

Dostępne są następujące pakiety transmisji danych (z lejkiem):
  • 100 MB za 5 zł,
  • 500 MB za 9 zł,
  • 1,5 GB za 20 zł.

Do nowej oferty można zmigrować za pomocą kodu *163*9#.




Ważność konta po doładowaniu:

Doładowanie

Ważność na usługi wychodzące

Ważność na usługi przychodzące

5-9 zł

5 dni

65 dni

10-24 zł

10 dni

70 dni

25-49 zł

30 dni

90 dni

50-99 zł

100 dni

160 dni

100 zł i więcej

150 dni

210 dni


[Aktualizacja 11:06] Pakiety Internetowe ważne są do końca miesiąca kalendarzowego. Po migracji do Formuły Mini Max na kartę, konto ważne jest 14 dni. Migracji podlegają tylko środki z głównego konta.

[Aktualizacja 18:25]
Zobacz: cennik Oferty Formuła MINI MAX na Kartę
Zobacz: regulamin oferty "Starter Formuła MINI MAX na Kartę"

Jak oceniasz ofertę Play Formuła Mini Max na kartę?

Bardzo atrakcyjna
29.06%
Atrakcyjna
18.46%
Nie wyróżnia się
20.63%
Mało atrakcyjna
12.21%
Bardzo mało atrakcyjna
14.91%
Nie mam zdania
4.73%

Wszystkich głosujących: 2113



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: formuła mini max | play

w sumie: 743
  • 0

    773.  2013-08-04 20:20:54

    Najlepiej jak postudiujesz regulaminy migracji dostępne na stronie Play.

  • 0

    775. ~tomtomtom  2013-08-06 07:33:22  host: 078088009018.bialystok.vectranet.pl

    hej. Jak to w końcu jest z tym mini max... Bo czytam, czytam i nic nie mogę znaleźć konkretnego. Zmieniam taryfę na mini max i gadam do usranej śmierci? Jak przekroczę 29 zł/min to w tedy już nie płacę? I tak samo jak napiszę sms'ów na 11 zł np. to ściąga tylko 9 zł? Tak to działa? Czy muszę co miesiąc jakąś kwotę przekroczyć? Gdzie jest haczyk?

  • 0

    776.  2013-08-06 07:57:46

    Haczyk jest w tym że trzeba doładowywać regularnie. Co do limitu to jest dokładnie tak jak napisałeś, oprócz tego do pleya masz od początku za free.

  • 0

    779. ~@tomtom by kp  2013-08-06 08:36:36  host: 37-128-123-226.ip.netia.com.pl

    "Haczyk " jest - a raczej jest to wołowymi literami napisane - no limit KOŃCZY SIE Z KOŃCEM MIESIĄCA. Czyli, dla ułatwienia zrozumienia, w kazdym miesiącu wydasz (do) 29 złotych jeśli tylko rozmawiasz. Dziś kupiłeś, wydzwonisz za 29 zeta w ciągu dwugodzinnej pogawedki z kumplem - do prawie 1 września masz minutę za 0 złotych. Koniec wakacji, zapominamy o no-limit. Minuta znowu kosztuje 29 groszy. Ale tylko przez pierwsze 29 zeta. Czyli co miesiąc musisz zapewnić 29 zeta na koncie. Czy to beda doładowania po 30 zeta miesięcznie czy np. 50 zeta w pierwszym, 50 w drugim, zero w trzecim - to prawie nieważne. Prawie, bo musisz mieć też ważne rozmowy wychodzące. Czyli nie tyle regularnie, ale tak, by a) mieć 29 zeta do wydzwonienia w każdym miesiącu kalendarzowym b) mieć cały czas rozmowy wychodzące

  • 0

    782. ~@781  2013-08-06 09:03:59  host: 37-128-123-226.ip.netia.com.pl

    Przypuszczam, że chodzi tu o jakieś bonusy przy przejsciu skoro ktos pyta o limit migracji i pisze, że sielanka trwa. Do czego migracje w ogólności służą to każdy wie, pytanie moje, co jak widać nie każdy w stanie był zrozumieć, dotyczy, co dodam dla pełnego zrozumienia: na czym polega sielanka w przechodzeniu między taryfami PLAYa, które to przechodzenie w sposób prawdopodobnie częsty jest na tyle korzystne dla kogoś, że tenże ktoś nazwał to przechodzenie sielanką, zatem domyslnie jest ono wyjątkowo korzystne dla przechodzącego powodując, że zmeinia się nie dlatego, by mieć inną taryfe li tylko ale by też dostac jakąś wartość dodaną występującą jak się domyslam wyłącznie przy migracji. Może teraz "781" zrozumie o co pytałem - poprzednio w formie skróconej

  • 0

    783. ~  2013-08-06 09:14:24  host: v28-15.opera-mini.net

    no to ja tez rozwine abys zrozumial. Zmieniajac taryfe czesto czesto mozesz zmieniac taryfe aby miec taki wariant jaki akurat potrzebujesz. I to jest sielanka.Zrozumiales teraz?

  • 0

    784. ~@783  2013-08-06 09:44:49  host: static-62-233-131-202.devs.futuro.pl

    Nie. Nie zrozumiałem. A dokładniej - nie o to mi chodzi. Do czego służą migracje - które w każdej chyba sieci są normalne i łatwo dostępne -wie kazdy, nawet średniointeligentna małpa - zatem w szczególności każdy kto jest na telepolis o tym wie. Więc tłumaczenie co to jest migracja oznacza pogarde dla czytających forum. Ale by nazwać coś sielanką to trzeba mieć większe powody do zadowolenia niż tylko sam fakt mozności zmiany taryfy. Kiedyś w jakimś wątku były opisane niestandardowe zalety przełączeń między taryfami - i właśnie te niestandardowe zalety czy bonusy czy jak to tam zwał powoduje ponadstandardową opłacalność zmiany taryf w PLAY. Na tyle ponadstandardową, ze mozna rozpatrywac zmiany taryf nie dla chęci dostosowania sobie taryfy - ale dla cieszenia się tymi bonusami. I szukam osoby, która wie, jakie sa te bonusy w PLAY a nie osoby wiedzącej tyle , co każdy.

  • 0

    785. ~  2013-08-06 09:51:38  host: v61-11.opera-mini.net

    lepiej za duzo niewiedziec. Im mniej wie tym lepiej.

  • 0

    786.  2013-08-06 09:57:22

    784). Ty chcesz przejść do pleja? Czy już jesteś?

  • 0

    787. ~tomtomtom  2013-08-06 09:59:16  host: PC-77-46-124-10.euro-net.pl

    Dzięki Wam "tomtom by kp" i mikkel :) Teraz wszystko jasne. Oferta jest w deskę. Czyli defacto jak nie używam neta, nie płacę za net X zł min, a tyle ile zużyję. :) Myślałem, że jak wygadam powiedzmy 20 zł to mi i tak zeżre 29 zł z konta, a to nie o to chodzi (tak mi w salonie wytłumaczyli, że muszę mieć 43 złote na końcie, bo tyle wydam na ZAKUP pakietu minut, smsów i neta , -_-' [sick - kto ich tam zatrudnił] ) , a to nie jest prepaid, a opłata za zużycie!! Zgadza się?

  • 0

    788. ~@tomtom by kp  2013-08-06 10:08:02  host: 37-128-123-226.ip.netia.com.pl

    Tak, płacisz za zużycie. W skrajnym wypadku możesz nic nie zapłacić w miesiącu (pojechałeś na miesiąc kalendarzowy i telefon został w domu). Ustalone są maksymalne opłaty w miesiącu kalendarzowym, co można utożsamiać z oferta no-limit. Jak wydzwonisz 20 - to zeżre w miesiącu 20. A w następnym być może znowu 20. I być może nigdy nie wejdziesz w no-limit. ZAWSZE PATRZYSZ, ILE WYDAŁEŚ W DANYM MIESIĄCU KALENDARZOWYM.

  • 0

    789. ~  2013-08-06 10:52:26  host: v61-13.opera-mini.net

    787. Ładuj za 50zł, na 100dni powinno Ci wystarczyć, o ile masz większość towarzystwa w play.

  • 1

    791. ~Romlen  2013-09-08 22:06:12  host: 88.208.107.1

    Dodam tylko że Nju nawet po zmianach w ofercie na kartę i aktywacji nolimit na 2 miesiące... Wybaczcie ale mnie nie rusza. Reasumując: niech żyje konkurencja i możliwość przenoszenia numeru. A każdy znajdzie coś dla siebie. No i przepraszam za zbitkę słowną (forum Telepolis nie obsługuje akapitów, pisania od nowego wiersza).

  • 0

    792. ~  2013-09-10 22:56:04  host: ip-5-172-246-20.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    Witam Formuła MINI MAX to jeszcze jedna ściema wystarczy jeden raz zadzwonić na telefon stacjonarny lub biura obsługi j już cała niby sensacyjna oferta idzie się je.... Oczywiście nigdzie o tym nie ma mowy niech jelenie płacą.

  • 0

    793. ~sunwoj  2013-09-22 11:40:10  host: user-94-254-211-51.play-internet.pl

    stacjonarne tez w to wchodza, nie place za nie oddzielnie!

  • 0

    794. ~bolo  2013-09-26 12:05:01  host: 213.158.216.108.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    dla mnie za drogo (ok 38 zł) obecnie w play fresh nie limitowane sms miesięcznie wydaję ok. 23 zł a wygaduję od 60 min do 183 min. do wszystkich i smsuję od 96 szt do 501 szt do wszystkich (miesięcznie, dane ze średniej za rok IX 2012-IX 2013), szukam jakieś taryfy prepaid, żeby było jeszcze taniej, da się?

  • -1

    795. ~Misiek  2013-10-02 19:05:06  host: aqv83.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Za stacjonarne płaci się osobno. Tak, żeby gadać do woli na numery komórkowe i pisać SMS'y do wszystkich potrzebujecie 29 zł + 9 zł = 38 zł miesięcznie doładowanie. Jeśli zadzwonicie chociaż raz na stacjonarne to już wszystko szlak trafia. Trzeba się pilnować co nie jest fajne niestety

  • 0

    798. ~Calm7  2013-10-06 14:06:17  host: n09-09-01.opera-mini.net

    797). Do woli to tylko w plejozie. 29zł musisz wydać na krajowe min./śms. Wtedy tak, do wszystkich krajowych, ale tylko do końca października, do 23:59! Do pleja dalej, 100dni.

  • 0

    799.  2013-10-06 14:47:23

    Calm7 - oddzielnie 29 zł na rozmowy i 9 zł na esemesy/ememesy ;-)

  • 0

    800. ~czo?  2014-04-16 18:56:02  host: 91-207-68-98.ip.euro.net.pl

    Ja mam pytanko bo ja też mam mini max na karte że darmowy internet aktywowałam go kodem, i napisano mi że w ci?gu 24 h zodtanie aktywowany a chwilkę potem sms że blikada premium włączona. A jak wez?am na internet to mi kase ścioągnęło i nwm jak to jest. Pomocy.

Dodaj swoją opinię