Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Fatalne wyniki mBank mobile

[Aktualizacja] Fatalne wyniki mBank mobile

WitekT 16 Kwietnia 2007 11:20

0 0

mBank mobile miał ambitne plany na ten rok - pozyskanie 162 tys.klientów. Do tej pory zrealizował raptem niecałe 12% prognoz.

Z danych opublikowanych pod jednym z artykułów w Gazecie Wyborczej wynika, że mBank mobile pozyskał zaledwie 20 tys. klientów. Liczbę tą zdają się potwierdzać słowa Jarosława Bauca, prezesa Polkomtela, który na niedawnej konferencji prasowej określił mBank mobile jako zjawisko marginalne pod względem ruchu w jego sieci.

Bank ratuje się wysyłką kart SIM do swoich klientów. Z informacji, które udało nam się uzyskać, wynika, że operator przygotowuje się do zmiany oferty. Na swojej stronie umieścił ankietę, w których pyta o wybór atrakcyjniejszej opcji - albo 45 groszy do wszystkich, albo 60 groszy poza sieć i 5 groszy w sieci.




W tym tygodniu na rynku pojawi się najprawdopodobniej drugi MVNO, na dodatek z tej samej branży - Inteligo. Jego oferta na razie nie jest znana.

[Aktualizacja 2007-04-16 12:05] Poprzednio błędnie podaliśmy liczbę klientów mBank mobile - zaniżyliśmy ją 10-krotnie. Za pomyłkę przepraszamy.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 57
  • 0

    38.  2007-04-16 12:35:52

    nigel: a korektor niby by ten błąd wyłapał? Wątpię - on mógłby wyłapać błędy językowe, ale nie merytoryczne. Poza tym prosto powiedzieć "potrzeba Wam dobrego korektora". Przede wszystkim to nam na to potrzeba pieniędzy...

  • 0

    39. ~  2007-04-16 12:38:43  host: abjg8.neoplus.adsl.tpnet.pl

    *nigel: wcale nie, czytelnicy mogą się przez to czuć "współautorami" tekstów na telepolis, jeśli sami znajdą jakiś błąd. A przy okazji trafiają się takie perełki, jak w tym news'ie

  • 0

    40. ~użyszkonik  2007-04-16 12:40:00  host: prx04.polskieradio.pl

    2% - 12% tak czy owak mBank ma problemy z pozyskaniem klientów - ich oferta jest co najwyżej przeciętna. Poza tym mBank daje za mało bonusów dla mKlientów i ma wysokie ceny usług.

  • 0

    41. ~switch  2007-04-16 12:40:12  host: nat-243-7.man.bydgoszcz.pl

    poprosze o linka gdzie jest ta ankieta bo znalezc niemoge a chetnie zaglosuje za 60gr i 5gr ;-)

  • 0

    42. ~nigel  2007-04-16 12:44:09  host: 224-dom-3.acn.waw.pl

    38: językowe mógłby zawsze, merytoryczne np. w sytuacji gdybyś podał informacje bazową. chcę zauważyć, że językowe błędy są tu najczęstsze. 39: gorzej jak ktoś poda błędną informacje, cytując telepolis.pl . na co ludziom takie perełki?!

  • 0

    43.  2007-04-16 12:45:22

    nigel: jak pisałem, nie stać nas na korektora.

  • 0

    44. ~pdecu  2007-04-16 12:50:02  host: pool-0.jasien.net

    Ja jestem jednym z tych 20000 klientów i jestem zadowolony ;] Płacę kartą mBanku dość często i dostaję co miesiąc dość dużą kwotę darmowego doładowania, więc teoretycznie musze jedynie przedluzac ważność konta, a pisać i rozmawiać bez ograniczeń, bo kasy (po ostatniej promocji: wydane 100zł= 8zł w mobile) mam na koncie dość sporo, jak inni uczestnicy promocji i użytkownicy mBank mobile :)

  • 0

    45. ~nigel  2007-04-16 12:57:01  host: 224-dom-3.acn.waw.pl

    43: si, rozumiem.

  • 0

    46. ~mbm  2007-04-16 13:56:08  host: inet-a3.makronet.pl

    44: No cóż, bywa różnie z tym mBank Mobile. Z promocji Walentynkowej powinienem dostać 33x9 min, a dostałem O (zero). 28 dni temu złożyłem reklamację, do dzisiaj cisza, ani me ani be. Cały czas mam odczucie, że w przygotowaniu tej oferty zabrakło tylko jednego, "profesjonalizmu GSM". Niektóre reklamy mBanku to majstersztyki (oczywiście wg mnie), reklamy mBank Mobile są zaś na poziomie .... no,kulturalnie, ich oferty.

  • 0

    47. ~Th0mas  2007-04-16 13:56:11  host: atc252.neoplus.adsl.tpnet.pl

    WitkuT, ankieta ma inne pytanie. Nie ma tam wzmianki o 5gr w sieci a o 10 i nie ma też mowy o cenie poza sieć.

  • 0

    48.  2007-04-16 14:07:45

    Th0mas: http://www.mobile.pl/10302.html

  • 0

    49.  2007-04-16 14:30:55

    19440 tylu maja klientów - czyli aktywne "głowy"

  • 0

    50. ~  2007-04-16 14:51:26  host: pool-0.jasien.net

    46: Doładowałeś konto przez mTransfer w czasie trwania promocji o 20zł i zarejestrowałeś wcześniej swój mProfil wiążąc go z eKONTEM (lub z innym kontem do którego wydana jest karta, z której powinny być przyznane minuty), tak? Bo takie należało podstawowe warunki spełnić.

  • 0

    51. ~tf  2007-04-16 15:14:39  host: ahq149.internetdsl.tpnet.pl

    tak maja spiepszona oferte, ze nawet z mbanku planuje zrezygnowac, bo jak ludzie nie potrafia rozsadnie podejsc do takiego biznesu jakim jest MVNO to ja sie boje o pieniedze swoje, nie duze ale jednak ;-)

  • 0

    52. ~mbm  2007-04-16 15:41:05  host: inet-a3.makronet.pl

    50: Szczerze mówiąc nie wiem jak odpowiedzieć na tak zadane pytanie....., przepraszam..... TAK, OCZYWIŚCIE CZYTAŁEM I ZROZUMIAŁEM REGULAMIN. Przyjąłem również do wiadomości (co nie znaczy, że mi się to podoba) Punkt IV pp 5. "Regulaminu..." cytuję: "Organizator zastrzega sobie prawo odmowy przyznania Nagrody, konkretnemu Uczestnikowi, bez podania przyczyny odmowy." Koniec cytatu. Wychodzi na to, że zostałem tylko "wyróżniony" tytułem "konkretnego Uczestnika", ale nie czuję z tego tytułu żadnej satysfakcji, delikatnie mówiąc.

  • 0

    53. ~ja  2007-04-16 17:32:11  host: 88.156.63.21

    jestem ciekaw ile osob z podanej liczby to aktywni klienci sieci, a ile ci, ktorzy kupili karte na probe lub dostali ja od banku za darmo i aktywowali tylko z ciekawosci.

  • 0

    54. ~Th0mas  2007-04-16 18:24:53  host: atc252.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No to były 2 ankiety, ja rano inną wypełniałem.

  • 0

    55.  2007-04-16 22:58:59

    Jak to rozsyłają ? Za darmo do wszystkich ?

  • 0

    56.  2007-04-17 11:07:22

    ~ja - ja kupiłem z ciekawości i po wykorzystaniu wywaliłem:]

  • 0

    57. ~getITright  2007-04-17 21:42:51  host: chello087206213042.chello.pl

    no i co tu się dziwić, przeciez m-bank ma najgorszą ofertę Polsce, ludzie nie sa idiotami...

Dodaj swoją opinię