Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Era: zmiany w regulaminie "Pakiet 30 minut/120 SMS-ów"

[Aktualizacja] Era: zmiany w regulaminie "Pakiet 30 minut/120 SMS-ów"

sirmark 13 Października 2008 19:14

0 0

Era wprowadziła zmiany w regulaminie "Pakiet 30 minut/120 SMS-ów", który przeznaczony jest dla użytkowników Tak Tak, Tak Tak fon oraz Era Mix.

W cenie 6 zł użytkownik może włączyć pakiet 30 minut połączeń w ramach sieci Era wymiennych na 120 SMS-ów w sieci. Pisaliśmy o tym w tej wiadomości.

Parę dni temu Era zmodyfikowała regulamin, wprowadzając zapis o możliwości zablokowania wymienialności minut na SMS-y. Poniżej treść punktu:
Operator zastrzega sobie prawo do zablokowania wymienialności minuty na SMS-y począwszy od dnia 05.11.2008r. Brak wymienialności minut będzie dotyczył jednostek już zgromadzonych na koncie Użytkownika, jak i nabytych od 05.11.2008r.




Chcieliśmy uzyskać od Ery komentarz w tej sprawie. Pomimo obietnicy, że po weekendzie uzyskamy jakieś informacje, niestety ich nie otrzymaliśmy. Szkoda.

Aktualizacja - 15.10:
Era odpowiedziała nam na pytanie w sprawie likwidacji wymienialności w pakiecie. Operatorowi chodzi o to, aby uprościć pakiety - w tym, którym mowa mają być tylko minuty, a tanie SMS-y użytkownik uzyskać może aktywując za 6 zł pakiet 600 SMS wymiennych na 100 MMS-ów.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 211
  • 0

    192.  2008-10-19 15:23:24

    hmmm... ja powiedziałem, że mi się coś nie podoba?

  • 0

    193. ~deva  2008-10-19 15:47:06  host: adir241.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @wlo - oj, dobrze wiesz, o co mi chodzi. Poza tym napisałam prawdę. Nie każę Ci w to wierzyć.

  • 0

    194. ~jojo  2008-10-19 19:12:15  host: edt114.neoplus.adsl.tpnet.pl

    deva, a jeżeli już się tu wypowiadasz, to czy mogłabyś się odnieść do tego newsa. I drugie pytanie, cz faktycznie Era ma zamiar definitywnie zakończyć promocję 20-stek? Co prawda na BOU odpisują, że przecież promocję zawsze można przedłużyć - jednak skoro informacja o jej końcu znalazła się już w Rzepie...

  • 0

    195. ~jimmy  2008-10-19 23:04:18  host: tor-anonymizer.ipx-n.datenspuren.org

    I bardzo fajnie że to rozdzielili. Teraz się bardziej opłaca z punktu widzenia takiego pakietu na sms-y.

  • 0

    196. ~jojo  2008-10-19 23:10:48  host: edt114.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jimmy (195) możesz napisać w jakim sensie to rozwiązanie jest bardziej opłacalne dla klienta?

  • 0

    197.  2008-10-19 23:20:54

    @jojo - w takim, że teraz za smsa w sieci zapłacisz 16gr brutto, a w tym pakiecie kosztował 5gr brutto i żeby wysyłać smsy taniej będziesz musiał kupić 2 pakiety i wydać od razu 12 zł, chyba że wolisz wysyłać smsy w sieci drożej lub wysyłasz ich zbyt mało, żeby pakiet sms/mms się opłacał. Szybciej będą pieniądze z konta uciekać ;-)

  • 0

    198. ~jojo  2008-10-19 23:24:07  host: edt114.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tomek_19 - Dlatego też specjalnie zapytałem o atrakcyjność pakietu z perspektywy KLIENTA. Co do operatora, to już chyba ustaliliśmy, że to dla PTC świetny interes. ;-)

  • 0

    199.  2008-10-19 23:38:48

    @jojo - ale dla klienta to dopiero jest atrakcja. Szybciej kasa z konta ucieka, więc nie robisz z karty SIM skarbonki i nie masz problemów ze zużyciem środków :-D

  • 0

    200.  2008-10-19 23:46:10

    @jojo - na www.era24.fora.pl na forum dla klientów i pracowników można wpisać swoje sugestie, co do oczekiwanych zmian w ofertach. Sugestie mają być ponoć przekazane wyżej. Można to zrobić do jutra do 12.

  • 0

    201. ~jojo  2008-10-20 00:09:03  host: edt114.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ta... właśnie wczoraj założyłem sobie konto. Szczerze powiedziawszy nie wiem czy zarząd Ery w ogóle obchodzą nasze "skomlenia". Piszesz sugestie (jeszcze dziś nie zaglądałem) - określono jakieś widełki, czy można puścić wodze fantazji...? ;-D

  • 0

    202. ~jojo  2008-10-20 00:19:12  host: edt114.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Faktycznie "promocja świąteczna". Ciekawe, ciekawe. Właściwie to w pełni zgadzam się Tomek z twoim wpisem co do Tak Tak-a na www.era24.fora.pl, mój byłby dokładna kopią Twojego. Teraz módlmy się o to aby zdarzył się cud! ;-D

  • 0

    203.  2008-10-20 00:33:17

    @jojo - pewnie nie obchodzą, ale zasugerować cokolwiek nie zaszkodzi :-D Widzę, że mnie tam rozpoznałeś ;-)

  • 0

    204. ~  2008-10-21 10:04:34  host: f96-014.opera-mini.net

    MOZE likwidują pakiety minut i smsow bo teraz smsy byly po 5 gr a rozmowy do era/heyah/stacjonarne. zbliżają sie święta. moze era pomysli nad obniżkami cen i da w pakiecie po np 5gr do era/heyah/stacjonarne? moze stwierdzili ze robią sobie wstyd bo we wrzesniu mobilking jak sie kupiło starter 20zl dodawali 15zl i wychodziło po 29gr do wszystkich polskich sieci (a w koncu mobilking dziala na nadajnikach ery) teraz wystarczy ze sie doladuje kwota 10zl i w mobilking ma sie aktywne rozmowy do stycznia a średnia cena rozmów do wszystkich sieci wzrasta do 34gr/min. mysle ze w styczniu pojawi sie nowy operator i pomysle wtedy do wszystkich sieci kto da mi najlepsze warunki. bo do sieci i na stacjonarne i pakiety internetewę puki co mixplus III jest ok. szukam tylko czegos taniego do wszystkich sieci

  • 0

    205. ~  2008-10-21 18:47:36  host: f96-021.opera-mini.net

    ERA SCHODZI NA PSY

  • 0

    206. ~thomas  2008-11-05 21:54:57  host: bbservice17.mmpnet213.tnp.pl

    czesc mam mix-a i korzystałem z tego pakietu na sms i minuty a teraz co?sa moze jakies inne pakiety na sms??ale nie w tak tak tylko zeby działały w mix

  • 0

    207. ~thomas  2008-11-05 22:05:52  host: bbservice17.mmpnet213.tnp.pl

    taryfa to era fun mix...prosze o jakies pakiety sms tanie:)

  • 0

    208. ~Motylek  2008-11-06 22:47:29  host: ip-91.189.223.51.skyware.pl

    Ja jestem strasznie wkurzona... ;/ Nie dość, że są rozdzielone minuty i smsy w tym pakiecie 30/120 to jeszcze nie ma żadnego pakietu smsów..taniej w Era fun;/ żal..

  • 0

    209. ~aaa  2008-11-07 11:01:58  host: beg80.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jak mozna usunac pokiet bo wszystko mi zjada z kata a biuro obsługi klijeta nie odpowiada

  • 0

    210. ~Motylek  2008-11-11 10:33:08  host: ip-91.189.223.51.skyware.pl

    Pakietu sie chyba nie da usunąć ;/

  • 0

    211. ~siv  2008-11-19 09:23:48  host: nat06.rtk.net.pl

    Masakra... To samo w pakiecie lojalnościowym - jak kupiłem mialem 150 minut wymienne na 600 smsów a teraz już tylko minuty. Z racji ze nie pisze po kilkadziesiąt smsów dziennie nie potrzebuje pakietu 600sms to stare rozwiazanie bylo dla mnie dobre... Widać ze Era chce zmiechęcić klientów do "starego" TakTaka... Abonamenty mają do d... najprawdopodobniej bedzie przesiadka na play...

Dodaj swoją opinię