Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Drożeje Hero w Play

[Aktualizacja] Drożeje Hero w Play

WitekT 20 Sierpnia 2009 15:55

0 0

htc heroOd 21. sierpnia w Play rośnie cena HTC Hero w abonamencie za 25 zł. I to sporo, bo aż o 300 zł.



Jak wynika z informacji TELEPOLIS.PL, sprzedaż tego telefonu w najtańszym abonamencie stanowiła kilkanaście procent całości. Dziś dotarła do magazynu nowa dostawa telefonów i nie powinno być już problemów z jego dostępnością.




Nowe ceny HTC Hero, obowiązujące od 20. sierpnia:

Abonament

Umowa na 2 lata

Umowa na 3 lata

25 zł

1099 zł

799 zł

45 zł

659 zł

499 zł

65 zł

499 zł

199 zł

95 zł

399 zł

99 zł

145 zł

349 zł

1 zł


Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 45
  • 0

    26. ~  2009-08-20 17:13:06  host: arl-akademiki-gw.man.poznan.pl

    To jakie ceny w porównaniu ze starymi w abo 45 i 65zł? Bo nie pamiętam starych. Staniały?

  • 0

    27. ~get  2009-08-20 17:31:21  host: host-81-190-84-109.gdynia.mm.pl

    gdyby te ceny co są na trzy lata, były przy umowach na dwa lata, to było by ok, a tak to trochę przy drogo... choć i tak nie tak jak w bandyckim kartelu era+plus+orange

  • 0

    28. ~pietruszka  2009-08-20 17:46:56  host: rea.ipt.com.pl

    nawet jakby dawali telefon ze złota, to wolę pozostać przy plusie

  • 0

    29.  2009-08-20 17:58:43

    Wniosek taki, że tego wszystkiego że marketing w plaju leży jak plan pięcioletni... Jak nie byli pewni dostaw to mogli dać cenę wyższą , bo napaleńcy i tak by kupili, a potem jak narobiliby zapasów to trzeba było zejść stopniowo z ceną i wszyscy byliby zadawoleni...

  • 0

    30.  2009-08-20 18:29:05

    Hero podrozal tylko w OP25 na 24 mies. o 100 zl. Byl po 999 zl, jak sie myle poprawcie.

  • 0

    31.  2009-08-20 18:33:41

    mobilek: 499 zł albo 549 zł kosztował w OP25 na 3 lata...

  • 0

    32.  2009-08-20 19:00:48

    @GND: a raczej zobaczyli smutna rzeczywistosc: ludzie zaczeli kupowac tel. z umowa na 3 lata, a karta SIM nie byla nawet uaktywniana, co tez wiaze sie z duzym ryzykiem fraudow...

  • 0

    33. ~  2009-08-20 20:00:52  host: v03-10.opera-mini.net

    Tylko frajerzy podpisują umowy w Play, przecież taniej wychodzi w Play Fresh.

  • 0

    34. ~poiu  2009-08-20 21:20:35  host: tor.fabiankeil.de

    Bylo to do przewidzenia, tylko na start takie niby ceny male wg mnie i tak byly wysokie. Teraz jeszcze wzrost cen. Wg mnie ceny jakie by nie byly to i tak sa wysokie, pakiety na net sa nie trafione, bo taki telefon dostep potrzebuje caly czas do netu a nie tylko w zasiegu nadajnikow Play. Zreszta potem placic po 12gr za kazde 100kB jest bezsensu.

  • 0

    35. ~zibi  2009-08-20 21:30:47  host: 203-moc-3.acn.waw.pl

    A ja z innej beczki. W sieci można już ściągnąć podręczni użytkownika Acer S200 (aka Acer f1). http://wmpoweruser.com/?tag=acer-f1-s200-wvga

  • 0

    36. ~  2009-08-20 22:12:29  host: adlv65.neoplus.adsl.tpnet.pl

    zamiast obnizac jak juz maja wieksz dostepnosc to ci podnosza ceny... dali d*py co tu duzo gadac!

  • 0

    37. ~  2009-08-20 22:13:41  host: adlv65.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a do tego sami sie juz gubia z tymi cenami, tu np. jest jeszcze stara: http://web.playmobile.pl/pl/play-abonament/promocje/swobodny_int ernet/index.html?gclid=COK72JnqspwCFVATzAodBi9hnQ

  • 0

    38. ~albert  2009-08-21 01:33:11  host: 87-205-236-66.adsl.inetia.pl

    Witam mam zamówiony ten telefon,nadmieniam że nie korzystam dużo z internetu przez telefon. Proszę wyjaśnijcie mi o co chodzi z tym internetem i HERO,czytam że sam się łączy do sieci,czy to prawda?Czy można mieć ten telefon i w ogóle nie korzystać z internetu, a jeżeli już się łączy to czy robi to często. Proszę nie śmiejcie się tylko chciałbym aby ktoś mi wyjaśnił o co w Hero chodzi dokładnie z tym internetem. Dziękuję za każdą wiadomość.

  • 0

    39. ~kili  2009-08-21 10:59:13  host: 77-253-148-131.adsl.inetia.pl

    Witek - znam na pamięć stare cenniki HERO - tak się napaliłem na ten telefon... OP25 na 36mcy - 499zł, na 24mce - 999zł... Wkurzyłem się na PLAY niesamowicie - już był tel zamówiony i DUPA! :(

  • 0

    40. ~a  2009-08-21 17:45:09  host: chello089074192190.chello.pl

    39: Przeciez zamowiles w starej cenie, musza wiec Ci w starej cenie sprzedac. Koniec, kropka. Da to sie zalatwic. Jak sie beda wykrecac to postrasz ich UOK.

  • 0

    41. ~Radek  2009-08-22 11:52:53  host: ip176-195.ghnet.pl

    Bardzo dobrze ze podniesli cene: tak naprawde zmiana cen szkodzi tylko spekulantom, ktorzy chcieli je sprzedac na allegro: malo kto bierze abonament za 25 zl (bo jesli kogos stac na taki telefon, stac go rowniez na to, by normalnie rozmawiac przez komorke) i malo kto bierze telefon na 3 lata. Mi sie udalo go w czwartek nabyc przy abonamencie 45 na 2 lata, dla ktorego cena Hero sie nie zmienila :)

  • 0

    42. ~johan  2009-08-24 13:17:39  host: 217.153.235.18

    a ile kosztował ten telefon wcześniej przed podniesiem cen dla abo 65zl na 2 lata?

  • 0

    43. ~kili  2009-08-24 22:27:44  host: 77-253-149-234.adsl.inetia.pl

    tyle samo :)

  • 0

    44. ~  2009-08-26 11:47:33  host: dgt190.neoplus.adsl.tpnet.pl

    buehehehe :) nie no, genialnie :] nie ma to jak wprowadzić telefon na który napalają się tłumy a potem podnieść cenę :]

  • 0

    45. ~TPSR  2009-08-26 20:19:37  host: eat238.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To się nazywa taktyka "niskiej piłki". Wszystkie portale technologiczne rozpisywały się o HTC HERO w PLAY w super cenie. Dlaczego warto robić takie numery można przeczytać w podręcznikach marketingu i psychologi społecznej.

Dodaj swoją opinię