Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Darmowy starter Play Fresh w eShopie

[Aktualizacja] Darmowy starter Play Fresh w eShopie

WitekT 3 Listopada 2010 15:06

0 0

darmowe rozmowy w play startermOd dziś za pośrednictwem eShopu można zamówić darmowy starter Play Fresh z nielimitowanymi rozmowami w sieci i złotówką do wykorzystana na inne usługi.

W celu korzystania z darmowych rozmów, użytkownik musi doładować swoje konto kwotą minimum 10 zł. Bonus jest ważny 30 dni od dnia uruchomienia. Aby po upływie 30 dni znów skorzystać z bonusu, użytkownik musi ponownie doładować swoje konto kwotą minimum 10 zł w kolejnym miesiącu kalendarzowym. Z bonusu można skorzystać maksymalnie 3 razy w przeciągu 90 dni od dnia zamówienia startera.




Zobacz: regulamin promocji z darmowym starterem Play Fresh (plik .pdf; 84 kB).

[Aktualizacja 18:30] Promocja jest chwilowo niedostępna, jednak powinna wrócić jeszcze dziś, jak tylko usuniemy błąd w systemie dotyczący tego startera - mówi TELEPOLIS.PL Marcin Gruszka, rzecznik P4.

Źródło tekstu: blogplay.pl     

Dodaj do:
w sumie: 133
  • 0

    124. ~Rozbójnik  2010-11-17 23:02:28  host: chello089074041137.chello.pl

    Przyszły 3 startery. Na 1 rejestracja karty sim nieudana, drugi działa ale nie ma dostępu do kwoty 1 zł na koncie, trzeci w porządku można było korzystać z kwoty 1 zł po doładowaniu 10 zł darmowe rozmowy w play przez 30 dni kwota 11 zł do wykorzystania przez rok. Od włożenia karty sim do telefonu 10 dni na doładowanie.

  • 0

    125. ~kicaj  2010-11-18 01:21:30  host: static-68-219.is.net.pl

    mam male pytanko do osob ktore otrzymaly juz startery - w jaki sposob zostaly wyslane te startery? za pobraniem? (tak jak sie zaznaczalo przy zamowieniu koszt 0 zł) czy po prostu to byl zwykly list (do skrzynki) czy tez list polecony? (pytam bo wydaje mi sie ze wysylanie za pobraniem gdzie koszt jest 0 zł to troche dzwina sprawa i czy w ogole tak sie da?) i jeszcze pytanko ile mniej wiecej czekaliscie na startery po otrzymaniu maila o wyslaniu? z gory dziekuje za odpowiedz - pozdrawiam

  • 0

    126.  2010-11-18 17:15:17

    ja tez otrzymalem startery i wyskakuje komunikat "nieudana rejestracja karty sim" jak sobie z tym poradzic?

  • 0

    127. ~kicaj  2010-11-18 19:54:35  host: static-68-219.is.net.pl

    napisze mi ktos w jaki sposob sa wysylane startery?

  • 0

    128. ~Syfplusowiec  2010-11-18 20:46:49  host: user-46-112-154-44.play-internet.pl

    124. ba, u mnie z trzech zamówionych żaden nie działa, już napisałem reklamację do Plyja :(

  • 0

    129.  2010-11-18 21:21:37

    kolego "kicaj" z tym nie ma problemu, za kazdym razem jak zamawiasz to startery play za 0zł to za przesyłkę nic nie płacisz nawet jak zaznaczysz pobranie. startery w moim przypadku przyszly listem zwyklym w czasie okolo tygodnia.

  • 0

    130. ~Rozbójnik  2010-11-19 00:04:57  host: chello089074041137.chello.pl

    Znajomy dostał po 3 dniach od ich maila o wysłaniu. Wszystkie działają, tylko mają nieopisane numery i po włożeniu do telefonu by sprawdzić numer się aktywują i jest 10 dni na doładowanie. Przed wyłamaniem karty sim, startery były ważne do 31.12.2012. Play napisał że "problem z aktywacją starterów zostanie naprawiony najszybciej jak to tylko możliwe..."

  • 0

    131. ~  2010-11-20 00:06:54  host: user-188-33-90-167.play-internet.pl

    No to nieźle narobili - doczekałem się dopiero dziś 19 - no ale jak zwykle ze wszystkim Gdynia na szarym końcu :o) Na szczęście przyszło zwykłą pocztą (przez te 2.5 tygodnia zastanawiałem się czy wysyłąją kurierem czy poleconym i kiedy mogą się pojawić). Jak zwykle Play robi wszystko niechlujnie - informatycy zawalają sprawę z eshopem, jak się przejdzie gehennę i uda się załatwić zamówienie, to przysyłają setki maili z potwierdzeniem, w końcu w przesyłce nie ma numeru telefonu (czemu?), a sam list jest jak zwykle od bani, bo chyba zapomnieli pochwalic się najważniejszym, że to te 10PLN z doładowania można przeznaczyc na coś innego (pakiety, rozmowy do innych sieci, itd.,..). To o tyle istotne, bo pewnie nie jestem jedynym, który 'załatwił' ten starter innym osobom, które kompletnie o ofercie Play nie mają pojęcia. Na razie nie aktywowałem startera i mam nadzieję, że będą działać (ktoś pisał że niektóre nie działają). Cały Play... totalna prowizorka.

  • 0

    132. ~PLAY  2010-11-21 08:43:42  host: v03-06.opera-mini.net

    Czekam na moje 3 startery 2tydzien i dalej cisza. Nie podoba mnie się to. Podobnież są problemy z aktywacją tych starterów? Podzielcie się uwagami a jak się mylę to mnie poprawcie. Jak tak dalej pójdzie to hyba lepiej bedzie przeniesc 3startery z oranga niz czekac na pszesyłke od Playa. Zawiodłem sie trochu. Przeciez nie mieszkam na zadupiu gdzie niema poczty.

  • 0

    133. ~av  2010-11-21 15:59:47  host: v15-13.opera-mini.net

    Tych starterow wogole nie idzie aktywowac

  • 0

    134. ~  2010-11-26 17:29:44  host: apn-77-113-188-11.dynamic.gprs.plus.pl

    Te startery to badziew . Zamówiłem je 4 listopada , przysłali e-mail 8 listopada zlecenie zostało poddane realizacji a wysłali dopiero 22 listopada , mało tego żaden z nich nie działa i jak tu chcą zdobyć nowych klientów jak wciskają taki syf .

  • 0

    135. ~wiktor  2010-11-26 20:47:19  host: host-178.215.199.120-internet.zabrze.debacom.pl

    Z tymi starterami to wielka lipa - duża propaganda jaki to Play szczodry (hi hi hi)rozdaje za darmo startery.Były nawet podejrzenia ze nabija sobie klientów(ilość aktywnych kart SIM).A tu nie - a tu nie - to po prostu następny niewypał w wykonaniu PLAY.Oferty mają super tylko nie dopracowane.Sam się w to dałem wciągnąć wysłałem - zamówienie na 3 szt. dla znajomych. I co ? wyszedłem oczywiście na idiotę - bo 2 szt starterów oczywiście nie można było aktywować. Pana konsultant ze sklepu internetowego oczywiście miło doradził żebym zatelefonował do BOK Play *500. Po 4 rozmowach(słownie musiałem 4 razy telefonować) z konsultantkami dowiedziałem się że załatwię to wszystko w najbliższym salonie Play. Oczywiście miła Pani w salonie poinformowała mnie ze i owszem załatwię tą aktywacje ale tam gdzie to kupiłem - bo ona o tym pierwszy raz słyszy.Lekko już zdenerwowany zakupiłem 2 startery dla znajomych zęby wyjść z twarzą i dać im w prezencie skoro obiecałem ze załatwię.I co ? oczywiście odmówili -bo powiedzieli ze wolą pozostać w Orange i mieć święty spokój.Skoro na samym początku takie cyrki trzeba przechodzić to co będzie dalej.Morał z tego taki " ze co tanie to drogie" Kosztowało mnie to trochę zdrowia (nerwy),4 rozmowy z BOK ,jazda do najbliższego salonu PLAY, zakup 2 starterów i co najgorsze policzek od znajomych ze w dziadowskim Playu to oni nie chcą być.A WSZYSTKO TO ZE LUDZIE NIE SĄ KOMPETENTNI NA SWOICH STANOWISKACH PRACY.Ale jak to mówią REKLAMA DŹWIGNIĄ HANDLU - i dalej do przodu - bo znowu jakąś promocję przegapię.I co wtedy ?. Użytkownik: Play -- Gaduair ---Orange .

  • 0

    136.  2010-11-26 22:44:06

    Każdy ma swoje doświadczenia. Zamówiłem z ciekawości jeden starter 06.11 i dotarł 23.11. Aktywowałem bezproblemowo i nawet po doładowaniu 10 zł dostałem sms, że przez 30 dni rozmawiam gratis w sieci. W moim przypadku nie mam więc powodów do narzekań.

  • 0

    137. ~cookie  2010-11-27 10:02:26  host: bms137.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja zamówiłem 3 startery choć nie wiem po co - chyba będę się targował za znajomymi

  • 0

    138. ~PLAY  2010-11-27 10:16:29  host: z05-12.opera-mini.net

    ja z play mam przyjemne doswiadczenie jesli idzie o mnp. W tym roku chyba 8razy do nich przeszłem i za kazdym razem zaprze proszeniem bez problemowo. A raz to bonus zamiast 3x20 to żem dostał 6x20. Nie nazekam na Play bo powodow nie mam chociasz zasieng mogliby u mnie poprawic. Pisalem do pana Gruszki ale nieodpisal. UKE ostatnio troche wzielo sie za biale plamy po mojich pismach i pewnie tez na telepolis przeczytali opinie uzerow

  • 0

    139.  2010-11-29 07:24:21

    zamowilem trzy startery niestety zaden nie był aktywny; zgłosiłem ten fakt do play; odpowiedz od ok: "Uprzejmie informuję, że w przypadku gdy karty SIM są wciąż nie aktywne należy udać się do dowolnego Salonu Play w celu wyrobienia bezpłatnego duplikatu Kart SIM." Myslę, że mail rozwiązuje wszystkie problemy z nieaktywnymi kartami sim

  • 0

    140. ~dfffdg  2010-12-06 16:31:46  host: evf47.neoplus.adsl.tpnet.pl

    przyszły 3 startery, 2 aktywacja karty nieudana, jeden dziala

  • 0

    141. ~piotrek  2011-03-12 19:44:08  host: domtel132.domtel.ptc.pl

    ja otrzymalem starter w zwyklej kopercie apsolutnie za darmo!! polecam!! jest tam 1 zlotych za darmo!!

  • 0

    142. ~Wojtas  2011-08-24 12:34:13  host: 77.252.168.107

    KTOŚ WIE MOŻE CO SIĘ DZIEJE Z STRONĄ PLAY.PL CHCIAŁEM ZAMÓWIĆ DARMOWY STARTER ALE WCHODZĘ W AKCESORIA A TAM PISZE BŁĄD-PRZEPRASZAMY ZA UTRUDNIENIA KTOŚ WIE MOŻE KIEDY TO NAPRAWIĄ?

  • 0

    143. ~  2011-12-17 20:03:59  host: public143074.xdsl.centertel.pl

    dobra rzecz dzialaja super!!

Dodaj swoją opinię