Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Centertel w 4Q08 będzie się rozwijał podobnie do "dużych" konkurentów

[Aktualizacja] Centertel w 4Q08 będzie się rozwijał podobnie do "dużych" konkurentów

WitekT 18 Listopada 2008 11:06

0 0

W IV kwartale Centertel będzie się rozwijał w podobnym tempie do konkurentów - powiedziała Grażyna Piotrowska-Oliwa, prezes spółki.

Zdaniem Grażyny Piotrowskiej-Oliwy, w tym roku całościowo rynek mobilny urośnie nominalnie nieco szybciej niż trzej najwięksi gracze i jest to naturalny efekt pojawienia się i wzrostu czwartego gracza. Jeśli chodzi o Centertel, to firma w IV kwartale będzie rozwijała się nie gorzej niż inni duzi operatorzy, co w rozumieniu Centerela oznacza wzrost porównywalny z rynkiem.




W poprzedniej wersji wiadomości, powołując się na informacje Parkietu, błędnie zinterpretowaliśmy słowa prezes Centertela, że telekom będzie samodzielnie rozwijał się tak, jak w IV kwartale zeszłego roku - a to cały rynek będzie rozwijał się podobnie

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 0

    1.  2008-11-18 11:10:17

    Patrząc na 3Q to z pewnością pozyskają...

  • 0

    2.  2008-11-18 11:34:45

    Marzenia. Wielkim sukcesem będzie jeśli pozyskają 200 tys. klientów w 4Q choć patrząc na ofertę nie spodziewał bym się aż takiego wzrostu.

  • 0

    3. ~  2008-11-18 12:16:20  host: f142-058.opera-mini.net

    graza jest glupia

  • 0

    4. ~icek  2008-11-18 12:24:21  host: dom68.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Patrząc na wyniki 3Q i ofertę świąteczną - czyli właściwie jej brak - to takim optymistą bym nie był. Inna sprawa, że powinno im zależeć na polepszaniu wyników, zatem chęć utrzymania tendencji to tez troche przyznanie się do pewnych problemów

  • 0

    5. ~lee  2008-11-18 12:26:40  host: tysiaclecia-z-bie37200223077.c200.msk.pl

    2: patrząc na fakt że nikt mi niechce pomóc w aktywacji zamówionego startera od piątku prosze o pomoc w bok i w sklepie orange to zaraz stracą kolejną sim'kę która wyłąduje w najbardziej odpowiednim miejscu - czyli w koszu!! :P

  • 0

    6. ~  2008-11-18 14:09:09  host: cyl114.internetdsl.tpnet.pl

    święta w orange są od czerwca - kiedy wprowadzili nowe oferty... ;-) hi hi hi.....

  • 0

    7.  2008-11-18 16:10:04

    lubię optymizm tej kobiety. Rozwiną się. Już wkrótce poczują odpływ klientów...... Ale co mi tam dobrze żabojadom...:-)

  • 0

    8.  2008-11-18 16:11:20

    Aha niech porówna ceny Zetafonów i TAKTAKfonów....... No coments.......... I wybór.

  • 0

    9.  2008-11-18 19:11:21

    Ja lubię w pewnym markecie patrzeć na zestawy zetafonów i zaraz potem na te same telefony w wolnej sprzedaży na stoisku nieopodal. To porównanie wypada dla Orange druzgocąco :)

  • 0

    10. ~Piko  2008-11-18 20:28:46  host: public-gprs50296.centertel.pl

    Będą się rozwijać podobnie do kogo ? Chyba do siebie bo mają najsłabszy zasięg UMTS . Co z tego że chwalą się niby najlepszym pokryciem EDGE jak jakość tego pokrycia jest mizerna jeśli nie koszmarna . Nie mam nic przeciwko kobietom prezesom ale ta pani na tym stanowisku akurat nic nie wnosi do tej firmy , żadnych innowacji, ciekawych rozwiązań a tylko czasem głosi jakieś bzdurne wizje , udało się jej wskoczyć na stołek i grzeje miejsce .

  • 0

    11. ~kwistas  2008-11-18 22:06:23  host: w3cache.wignet.pl

    Pani prezes Orange ma większe doświadczenie i wykształcenie niż wy. Jeśli o EDGE Orange to prawda jest największy i najbardziej stabilny.

  • 0

    12.  2008-11-19 11:42:09

    @11 HAHAHA wieksze wykształcenie?? Profesorem ba nawet doktorem nie jest........ koleżanka jakiegos tam ministra czy sekretarza stanu nic wiecej....

  • 0

    13. ~  2008-11-20 08:07:34  host: f96-050.opera-mini.net

    kwistas jeśli oręcz ma ''największy i najstabilniejsze EDGE'', to ja jestem DJ Rydzyk. Śmiech na sali z tym twoim nieuzasadnionym zachwytem nad oręcz. Nic tak takiego nie mają fajnego, tylko kradną złodzieje pierońskie!

  • 0

    14. ~  2008-11-20 08:08:35  host: f96-050.opera-mini.net

    idz im zic wylizac a oni cie w dupe kopna gnojku

  • 0

    15. ~  2008-11-20 15:49:56  host: h142.radzionkow.net

    #13, 14 trafne komentarze ;)

  • 0

    16. ~kokosz  2008-12-02 17:36:26  host: public-gprs33327.centertel.pl

    Nie tylko stabilny EDGE, ale także i UMTS. Mam okazję testować dobrodziejstwa technologii 3,5G u dwóch operatorów. Telefon Ery przełącza się nieustannie 2G3G. Telefon Orange - stabilnie trzyma 3G.

  • 0

    17. ~Dina  2008-12-04 19:49:29  host: p08-10.opera-mini.net

    Kokosz-to zależy od miejsca testowania. Mieszkam w Łodzi. Orange non stop przełączał się z 3G zrywając przy tym sesję. Teraz mam iPlusa,który śmiga wyśmienicie w HSDPA i bardzo długo trzyma sesję (22-27 godzin). :)

Dodaj swoją opinię