Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Cennik usług Red Bull Mobile - startera z edycji limitowanej

[Aktualizacja] Cennik usług Red Bull Mobile - startera z edycji limitowanej

WitekT 5 Sierpnia 2011 22:57

0 0

rbm simmPodczas imprezy Red Bull X-Fighters, która odbędzie się 6. sierpnia w Poznaniu, wszyscy widzowie otrzymają specjalną edycję startera Red Bull Mobile. Otrzymają ją także wybrani widzowie, oglądający imprezę na żywo w wybranych kinach sieci Multikino.

Stawki za podstawowe usługi kształtują się następująco:
minuta do wszystkich sieci - 29 groszy,
MMS do wszystkich sieci - 19 groszy,
SMS do wszystkich sieci - 9 groszy.

Co ciekawe, transmisja danych w kraju jest darmowa, jednak jej prędkość będzie ograniczona do 32 kb/s. Prędkość będzie można zwiększyć dodatkowymi pakietami transmisji. Na początek każdy użytkownik startera z edycji limitowanej otrzyma 1 GB do wykorzystania w ciągu roku. Dodatkowo będzie mógł aktywować darmowe 6 pakietów po 222 SMS-y, każdy ważny miesiąc.

Na koncie startera w specjalnej edycji będzie 5 zł i 10 dni ważności wychodzących. Doładowanie za:
5-9 zł - przedłuża o 5 dni,
10-29 zł - przedłuża o 10 dni,
30-49 zł - przedłuża o 30 dni,
50 zł i więcej - przedłuża o 150 dni.

Na start każdy otrzyma 14,4 tys. minut do wykorzystania w sieci Play na 10 dni. Dodatkowo można otrzymać transmisję danych za doładowanie, odpowiednio:
5-9 zł - 50 MB,
10-29 zł - 100 MB,
30-49 zł - 300 MB,
50 zł i więcej - 500 MB.




Pobieranie materiałów ze strony m.redbullmobile.pl nie pomniejsza danych z pakietu.

Numery starterów będą zaczynać się od 666 6, o czym szerzej pisaliśmy w tej wiadomości.

Zobacz: cennik Red Bull Mobile na kartę - edycja specjalna (plik .pdf; 162 kB).

Pozostałe cenniki i regulaminy promocji przeznaczonych dla limitowanej edycji Red Bull Mobile na kartę można zobaczyć na stronach Play.

Jak oceniasz ofertę limitowanej edycji Red Bull Mobile na kartę?

Bardzo atrakcyjna
10.01%
Atrakcyjna
21.38%
Nie wyróżnia się
28.80%
Mało atrakcyjna
15.82%
Bardzo mało atrakcyjna
19.16%
Nie mam zdania
4.82%

Wszystkich głosujących: 809



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 169
  • 1

    177. ~  2011-08-07 22:50:18  host: ip-94-42-45-166.multimo.pl

    No proszę, sieć ledwo co powstała, a już rozdała prawie 40 tysięcy kart SIM w Poznaniu.

  • 0

    178. ~ZICO  2011-08-08 14:26:25  host: public-gprs272863.centertel.pl

    A czy nie prościej byłoby napisać, że na start każdy otrzyma bezpłatne rozmowy w sieci Play na 10 dni? Nie wiem czemu ma służyć ta oferta. Przecież jest ona dużo gorsza od Fresha. Myślą, że ktoś poleci im na 6666? Przecież 666 były już w Erze. Poza tym można teraz bez problemu przenieść numer z 6666 do innej sieci. #177: Rozdać mogli. Pytanie ile tych starterów w ogóle zostanie aktywowanych lub ile ich zostanie ponownie doładowanych.

  • 0

    179. ~  2011-08-08 21:11:43  host: p21-04.opera-mini.net

    Na allegro ktoś zwariował, startery po 35zł, 5zł mogę dać bo jak wszyscy zauważyli jest to gorsza opcja od pf a internet będzie chodzić tylko na p4, kto się pomyli zapłaci słono

  • 0

    180. ~  2011-08-09 02:05:26  host: p17-06.opera-mini.net

    Tak w ogóle to rbm chyba nie będzie w ogóle chodzić na roamingu plusa.

  • 0

    181. ~  2011-08-09 05:50:17  host: z26-08.opera-mini.net

    79, czy to zostalo potwierdzone przez kogos z play? Takie zapisy sa w kazdym regulaminie play a dziala na roamingu plusa. To chyba bardziej zabezpieczenie na wypadek zmiany partnera roamingowego. Przeciez sama siec p4 jest niemal wylacznie w miastach wiec co to za oferta bylaby?

  • 0

    182. ~ZICO  2011-08-09 09:12:18  host: public-gprs22555.centertel.pl

    #179: Krzyczeć sobie 35zł można. A nuż się uda i znajdzie się jakaś grupa naiwniaków;-)

  • 0

    183. ~  2011-08-09 09:21:43  host: 77-255-233-46.adsl.inetia.pl

    @ZICO, znajdują się, widzę, że parę starterów już sprzedanych zostało ;) To pewnie nie ze względu na oferte a do kolekcji. 35zł to nie jest zaporowa kwota dla kogoś, kto ma takie hobby

  • 0

    184. ~chciała babcia  2011-08-10 00:12:32  host: 77-255-255-38.adsl.inetia.pl

    Red Bull ? i co to ma być ? herbata ? ulubiony napój gimnazjalistów darmozjadów ? Kiboli ? - wsadźcie to sobie w tyłek. Większy szpan na wyświetlaczu to MOBILKING, WIELKIMI BUKWAMI, NAPRAWDĘ FAJNIE WYGLĄDA ( 8 / A 666 6 to prefiks PKP przecież (wikipedia)

  • 0

    185.  2011-08-10 07:43:13

    chciała baba: akurat w kwesti 666 6 to proponowałbym zajrzeć do tablicy zagospodarowania numeracji na stronach UKE, a nie do Wikipedii. Owszem, 666 6 kiedyś należało do PKP i miało służyć jako numeracja dla GSM-R, ale w zeszłym roku zwolniono ją, a w lutym tego dostało ją P4.

  • 0

    186. ~  2011-08-10 14:05:36  host: p15-05.opera-mini.net

    Nigdy nie piłem jakiegokolwiek energetyka, ale szukałem red bull coli o czym tu pisałem i się okazuje że wycofali ze sprzedaży bo wykryli jakąś jedną milionową czastke kokainy w napoju. Nie wiem kto to zablokował ale takiemu komuś tylko podsunąć działke dezomorfiny, czyli coś co na równi postawili z red bullem, i niech cierpi do końca życia które nie będzie długie.

  • 0

    187. ~  2011-08-10 14:09:03  host: p15-05.opera-mini.net

    Z wikipedii usunieto kontrowersje związane z coca colą. Coś mi się zdaje że niektórzy mają bardzo długie ręce wszędzie.

  • 0

    188. ~tt  2011-08-10 15:13:17  host: 184.105.146.4

    przesadzacie z narzekaniem... biorac abo z rabatem wychodzi 444 minuty do wszystkich sieci za 49,50. ktory operator daje lepsze warunki?

  • 0

    189. ~  2011-08-10 15:39:07  host: z18-11.opera-mini.net

    188, ok, zalatwisz ten rabat? Ja w play mialem lepsze warunki.

  • 0

    190. ~tt  2011-08-10 17:09:20  host: 89-74-88-214.dynamic.chello.pl

    189, kup starter za 30 zl na allegro, wielki problem? do tego wildfire s w miare rozsadnej cenie...

  • 0

    191. ~tt  2011-08-10 17:13:04  host: 89-74-88-214.dynamic.chello.pl

    189, to powiedz w jakiej ofercie abonamentowej play masz lepiej ;] oczywisciej w takiej z telefonem..

  • 0

    192. ~  2011-08-10 17:23:55  host: z18-11.opera-mini.net

    191, mialem 430min+SD za 38pln.

  • 0

    193. ~  2011-08-10 17:26:23  host: z18-11.opera-mini.net

    mysle, ze ten rabat bedzie od wrzesnia dla przenoszacych numer. Nie twierdze, ze to zla oferta chociaz jak pisalem mialem juz lepsze. Niestety play nie jest dla mnie

  • 0

    194. ~tt  2011-08-10 17:51:32  host: 89-74-88-214.dynamic.chello.pl

    191, w jakiej ofercie?

  • 0

    195. ~  2011-08-10 18:06:32  host: 89-78-10-20.dynamic.chello.pl

    @194; taki zestaw w tej cenie pachnie ofertą firmową.

  • 0

    196. ~luki  2011-08-15 08:52:03  host: ip-99-048.smtvsat.pl