Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Bilety do kina od Virgin Mobile

[Aktualizacja] Bilety do kina od Virgin Mobile

orson_dzi 16 Lutego 2016 12:47 Aktualizacja: 1 Marca 2016 10:41

13 6

Virgin Mobile przygotował ofertę dla osób, które zechcą przejść do jego sieci. W dniach 15 lutego do 31 marca wystarczy przenieść numer lub kupić i aktywować starter Virgin Mobile, aby otrzymać bilet do Cinema City.



Aby otrzymać bilet na dowolny film w 2D w Cinema City, należy kupić starter z jednym z flagowych pakietów #BezLimitu, #PełenLuz, #DlaMnieSuper lub przenieść swój numer do Virgin Mobile. Następnie, wystarczy wysłać na adres kino@virginmobile.pl numer telefonu objętego promocją i poczekać na odesłanie specjalnego kodu, który w kasie dowolnego kina Cinema City będzie można zamienić na bilet na wybrany film.

Gratisową wejściówkę można wykorzystać do 16 sierpnia 2016 roku.

Promocja, dzięki której każdy nowy klient Virgin Mobile będzie mógł otrzymać bilet do Cinema City, rozpoczyna się 15 lutego i trwa do 31 marca lub do wyczerpania puli biletów. Jeden starter lub jeden przeniesiony numer uprawnia do otrzymania jednego biletu do Cinema City.




Zobacz: regulamin promocji

[Aktualizacja]

W regulaminie wprowadzono zmianę, ograniczając do czterech liczbę biletów, które może otrzymać jeden uczestnik promocji.

Zobacz: regulamin promocji - po zmianach z 24 lutego

Źródło tekstu: Virgin Mobile     

Dodaj do:

Tagi: cinema city | virgin mobile

w sumie: 52
  • 4

    33. ~  2016-02-17 10:08:12  host: 212.160.172.87

    @30: to wałek - bilet do kina za SMSy za które zapłacisz

    Użytkownik obciążany jest opłatą za wiadomości SMS MT otrzymane od Dostawcy w
    ramach Usługi. Koszt jednej wiadomość SMS MT wysyłanej
    na numer Klienta wynosi
    5,00 PLN
    (6,15 PLN brutto). Wiadomośc
    i
    będą
    wysyłane do Klienta
    3
    razy w tygodniu.
    (poniedziałek, środa, piątek
    o godz.18:00)

  • 1

    34. ~  2016-02-17 10:47:45  host: 188.146.64.79.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    "Tylko świnie siedzą w kinie"
    Z jakiej to książki cytat?

  • 1

    35. ~  2016-02-17 11:19:37  host: user-164-127-35-149.play-internet.pl

    jest 17 a ja nie dostałem obiecanego 1GB na walentynki... (i to ani na jednym z 2 numerów)

  • 0

    36.  2016-02-17 11:26:15

    Pakiety w Virgin zaczęły się sumować jak u Vikingów.

  • 1

    37.  2016-02-17 13:27:28

    Jeżeli chodzi o krótki termin ważności pakietu 1GB walentynkowego, to można napisać do nich email i odnowią nam go na miesiąc. Mi tak zrobili.

  • 1

    38. ~  2016-02-17 14:18:26  host: cph51.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czy telepo... wziął kaskę aby nie pisać o "Awarii" z 1GB ?

  • 1

    39. ~moniko  2016-02-20 14:55:09  host: 212.109.132.230

    blondynko, a cio to je ta stronka? podaj całym stronę.

  • 0

    40.  2016-02-28 20:58:17

    uwaga! operator virgin mobile potajemnie zmienił regulamin promocji i ograniczył bilety maksymalnie do 4 sztuk!!!

  • 0

    41. ~  2016-02-28 21:01:38  host: n11-01-08.opera-mini.net

    40, widzisz jakie dranie! Zrobili szum z oferta, której później regulamin potajemnie zmieniają.

  • 2

    42. ~r  2016-03-01 11:08:35  host: 89-74-173-170.dynamic.chello.pl

    @40: A co, chciałeś 100 biletów sobie załatwić i sprzedawać jako "konik" pod kinem. A te swinie pokrzyżowały twoje plany biznesowe. Urzekła mnie twoja historia.

  • 1

    43.  2016-03-01 11:12:36

    @34 "Tylko świnie siedzą w kinie"
    Z jakiej to książki cytat?

    To chyba nie z książki a z murów Warszawy z czasów okupacji
    jak do kina chodzili niemieccy żołdacy i kolaborantki z nimi.

  • 1

    44. ~dsfds  2016-03-01 11:14:31  host: 5.134.65.167

    a co z oferta Plusa na kartę ? Drogo ale jakiś postęp jak na zielonych...
    http://tlp.is/98c

  • 0

    45.  2016-03-01 11:39:33

    @42 nie chcialem sprzedawac ale bylem w trakcie przenoszenia numerow i dzien przed wyznaczona data przeniesienia zmienil sie regulamin... a przenosilem 6 numerow z czego 2 mogly lezec w innej sieci a ta promocja sklonila mnie do ich przeniesienia...

  • -2

    46. ~Logan  2016-03-01 11:40:27  host: user-94-254-129-5.play-internet.pl

    kiepska ta oferta z kinem od virgin . czym oni chca zachecic ludzi do przechodzenia do virgin? sama nędza pisze wam. daliby po 100 minut miesiecznie gratis i do tego sony compact z5 w starterze to tak. wziałbym pewnie , a tak zostaje w t mobile

  • 1

    47. ~~  2016-03-01 11:42:51  host: djk178.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Co za troling. Dziś wyjątkowo dużo. Sępy normalnie do tego. Dają coś za free i bydło się rzuci. Nie dadzą to źle jakby to był pakiet za milion. Ludzie czemu kłamiecie? Dali przecież darmowy pakiet zgodnie z regulaminem.

  • -1

    48. ~cosik  2016-03-01 11:45:37  host: n30-03-03.opera-mini.net

    *34. jestem ciekawa gdzie to wyczytales? Podaj tytul zrodla - bardzo mi sie podobuje!!!

  • 0

    49. ~  2016-03-01 11:56:26  host: n30-01-03.opera-mini.net

    Do dzisiaj nie dostałem walentynkowego jednego gigabajta!

  • 1

    50. ~...  2016-03-01 12:01:04  host: 84-10-38-48.static.chello.pl

    @49 zadzwoń do nich na obsługę. Wszystkim którzy nie dostali z jakiś powodów, bądź mieli krótko dostają jeszcze raz...

  • 0

    51. ~uPlay  2016-03-01 12:10:44  host: user-94-254-129-24.play-internet.pl

    W Plush na kartę również rozdają bilety do kina - http://tlp.is/98e

  • 0

    52. ~  2016-03-01 18:49:29  host: user-164-126-86-169.play-internet.pl

    juz drugi dzien awaria systemu uniemozliwia mi operowanie pakietami virgin

Dodaj swoją opinię