Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Bezpłatna prenumerata eWprost dla klientów Orange wciąż dostępna

[Aktualizacja] Bezpłatna prenumerata eWprost dla klientów Orange wciąż dostępna

Q! 8 Września 2011 10:54

0 0

Klienci Orange cały czas mogą skorzystać z promocji, dzięki której otrzymają bezpłatną prenumeratę elektronicznego wydania tygodnika Wprost.

Chociaż promocja trwa od czerwca, to Orange poinformował, że dostępne są jeszcze bezpłatne prenumeraty dla klientów jego sieci. Umożliwią one czytanie tygodnika na ekranie komputera lub smartfonu, a bezpłatne numery dostarczane mają być do stycznia 2012.




Aby skorzystać z promocji, należy zarejestrować się na podstronie Wprost i postępować według wyświetlanych wskazówek. Liczba bezpłatnych prenumerat tygodnika eWprost jest ograniczona.

[Aktualizacja, godz. 11:07]
Z oferty skorzystać mogą wszyscy klienci Orange, czyli użytkownicy ofert abonamentowych, miks oraz na kartę. W przypadku komunikatu o tym, że numer nie należy do puli promocyjnej, należy wysłać go Orange wraz z krótkim opisem sprawy na adres orange@webola.pl - konkretne przypadki mają być rozwiązywane indywidualnie.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • 1

    1. ~ZICO  2011-09-08 11:05:37  host: user-46-112-134-95.play-internet.pl

    Aż tak marnie sprzedaje się Wprost, że muszą się "rozdawać"?

  • 1

    2. ~a_lex  2011-09-08 11:05:41  host: dvi202.internetdsl.tpnet.pl

    Wolałbym w formie audio - jak Newsweek, bardzo fajnie się słucha.

  • 0

    3. ~  2011-09-08 11:14:40  host: z09-07.opera-mini.net

    Wprost Przeciwnie :)

  • -2

    4. ~a_lex  2011-09-08 11:14:40  host: dvi202.internetdsl.tpnet.pl

    Chyba to jednak nie Wprost się tak marnie sprzedaje, tylko Orange próbuje się sprzedaż - wg Regulaminu "4.Warunkiem skorzystania z Promocji jest zawarta z Orange w okresie trwania Promocji, o którym mowa powyżej w pkt. 3, umowa o świadczenie usług telekomunikacyjnych". Czy ktoś wie , czy rzeczywiście trzeba podpisać umowę, żeby z tego skorzystać?

  • 2

    5. ~  2011-09-08 11:21:06  host: 77-253-141-21.adsl.inetia.pl

    u mnie oczywiście numer nie należy do puli, mejl poszedł, ale to trochę niepoważne...

  • 2

    6.  2011-09-08 11:21:15

    @a_lex - nie, nie trzeba podpisywać umowy aby skorzystać z promocji.

  • 2

    7. ~B!  2011-09-08 11:38:45  host: abir233.neoplus.adsl.tpnet.pl

    U mnie wszystko dziala tak jak wyzej podane. Bardzo fajna promocja, oby takich bylo wiecej. Plus dla Orange i Wprost

  • 1

    8. ~a_lex  2011-09-08 12:03:16  host: dvi202.internetdsl.tpnet.pl

    #6 - dziękuję. A to w takim razie promocja zupełnie OK ;)

  • 1

    9. ~  2011-09-08 12:11:41  host: blu54.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dzięki Telepolis. Mam telefon prepaid w Orange, zadziałało bez problemu błyskawicznie.

  • -1

    10. ~lokis  2011-09-08 12:40:29  host: 83.143.141.28

    @1, @4: Wprost tak się świetnie sprzedaje. Wywalili pisowskich oszołomów i wstawili Lisa (ze spółką). Nakład zmienił się z ok. 120 tys. na zdaje się 90 albo nawet 60 tys. Podobno nawet ostatnio mieli/mają proces o zawyżanie nakładu (oszukiwanie reklamodawców). Szkoda, że media tak mało o tym piszą/mówią.

  • 1

    11. ~ZICO  2011-09-08 12:48:49  host: user-46-112-134-95.play-internet.pl

    #10: Czyli powiadasz, że jednych oszołomów zastąpili drugimi? Jak to dobrze, ze nie muszę czytać tego pisma;-)

  • -4

    12. ~siemi  2011-09-08 13:03:52  host: afqc24.neoplus.adsl.tpnet.pl

    "Ten numer nie należy do puli numerów promocyjnych." - nie dla wszystkich w orżnij :/

  • -1

    13. ~  2011-09-08 13:13:09  host: t18-16.opera-mini.net

    Zico zdradź mi czy tak racjonalna osoba jak ty pali papierosy. Po co się pytam? Jedni patrzą na buty, inni na zegarek, jeszcze inni na paznokcie a mnie interesuje czy ktoś pali, palił.

  • 2

    14.  2011-09-08 13:22:13

    @12 a czytać to Ty potrafisz?

  • 1

    15. ~dreaph  2011-09-08 13:46:45  host: 84.38.98.171.internetia.net.pl

    Dzięki wszystko śmiga prenumerata warta 47 zł za friko zawsze coś.

  • 2

    16. ~ZICO  2011-09-08 13:48:04  host: user-46-112-134-95.play-internet.pl

    #13: Dobre, dobre;-) Jeśli cię to interesuje to nie palę, nie paliłem i w ogóle przemysł tytoniowo-alkoholowy przy mnie by zbankrutował;-)

  • 2

    17.  2011-09-08 14:06:52

    @14 - to nauczka dla Kju, żeby edycje info wrzucać capsem, bo siemipodobni nie doczytają/nie zauważą :)

  • 1

    18. ~dmę w b  2011-09-08 15:23:58  host: 212.160.172.70

    Czy takie rozdane egzemplarze pisma liczą się jako nakład sprzedany? Czy tak sobie z czapy rozdają? Kto na tym zarabia? Dzięki za jakieś info.

  • 0

    19. ~  2011-09-08 20:01:46  host: 77-253-141-21.adsl.inetia.pl

    @18 - szara sieć zarabia. U mnei w końcu zadziałało, fajna sprawa, można pobrać jako pdf, jest też dostęp do numerów archiwalnych.

  • 0

    20. ~mike  2011-09-15 14:30:15  host: static.pai.net.pl

    Niestety promocja nie dla wszystkich. Po napisaniu na podany adres email nic sie nie zmienia.

Dodaj swoją opinię