Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Będzie bezpłatna migracja do nowej promocji "neostrady tp"

[Aktualizacja] Będzie bezpłatna migracja do nowej promocji "neostrady tp"

WitekT 30 Września 2010 21:11

0 0

Do nowej promocji neostrady tp, która wchodzi od 1. października, będzie mógł przejść każdy dotychczasowy klient, który ma podpisaną umowę terminową.

Nie będzie jednak automatu i trzeba samemu zrobić migrację (możliwa od 11. października) poprzez infolinię 801 505 505 lub w punkcie sprzedaży. Uwaga, promocja migracyjna trwa do końca roku, później będzie możliwa pod warunkiem zmiany prędkości na wyższą - pisze na swoim blogu Wojciech Jabczyński, rzecznik Grupy TP.

Przejście do nowej promocji oznacza anulowanie starej oraz nowy termin zobowiązania - rok lub dwa od momentu przejścia.




Szerzej o nowej promocji neostrady tp pisaliśmy w tej wiadomości. TP przedstawi jutro także nową ofertę neostrady tp z telewizją i telefonią VoIP. Tam też będzie możliwa migracja ze starszych promocji, jednak tylko do wyższych prędkości.

[Aktualizacja 21:33] Poprzednio błędnie podaliśmy, że przejście na nową promocję nie powoduje zmiany terminu obowiązywania dotychczasowego kontraktu.

Źródło tekstu: blog.tp.pl, wł     

Dodaj do:
w sumie: 24
  • 1

    5. ~bonek  2010-09-30 21:33:02  host: 77-254-41-124.adsl.inetia.pl

    Wiesz po takim czasie wysokich cen i wszystkiego innego, kiedy to konkurencja nie śpi muszą w końcu coś wypuścić nowego. A nowa ich oferta wcale nie jest jakaś nadzwyczajna. Z migracją zbytnio łaski nie robią.

  • 0

    6. ~  2010-09-30 21:40:02  host: 77-254-9-10.adsl.inetia.pl

    Nie rzucajcie się na ta migrację, przynajmniej na początku bo problemy były z migrowaniem w UPC przy wprowadzaniu usług fiber power. Ludzie przenosili się na szybsze opcje które często działały gorzej od dotychczasowych.

  • 0

    7. ~Lord  2010-09-30 21:45:25  host: aeiz249.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Już ja widzę jak mi TP umożliwi migrację z mojej 2mb neo za 80zł do 2 v 6 mb które są tańsze, niż obecne 80zł. Było by super, aneks na kolejne 2 lata i gra muzyka. Ale wątpie zeby w TP przestali być pazerni. Chyba, że doszli do wniosku ze lepiej dziś dać wiecej za mniej + lojalkę na 2 lata, niż na wiosne 2011 walczyć z Netią...

  • 0

    8. ~MM  2010-09-30 21:47:59  host: host-89-228-159-43.gorzow.mm.pl

    To jak mam teraz swieza umowe na 2 lata place teraz po 1zł i w grudniu zrobie migracje, umowa na 2 lata, to znowu zaczne od kilku m-cy po 1zł??

  • 0

    9.  2010-09-30 22:03:21

    migracja w tarkcie umowy? -awangarda w tp - nic tylko demota zrobic z tego newsa a raczej motywatora hehe ale na plus dla tp

  • 0

    10.  2010-09-30 22:20:10

    #6: Bo to UPC... #7: Chyba jest napisane, że możesz bez problemu migrować, nie? ... A do tego możesz wziąć sobie umowę na rok, a nie na dwa... Według mnie to jest lepsze. #8: No wychodzi na to, że można tak zrobić :D Chociaż może jutro poradzą, że migrowac można dopiero po okresie promocyjnym - po zakończeniu płacenia miesięcznie złotówki.

  • 0

    11.  2010-09-30 22:34:09

    A jak będzie w przypadku NEO+TV ???

  • 0

    12.  2010-09-30 22:38:23

    aree1987: neo+tv i neo+tv+voip - przejście tylko na szybszą opcję.

  • 0

    13. ~psikus  2010-09-30 23:00:33  host: dvq234.neoplus.adsl.tpnet.pl

    super mam 2mb płace 69zł teraz w tej cenie mogę mieć 10mb ale o ile będą możliwości techniczne to 20mb bym sobie wziął :)))

  • 0

    14. ~Lord  2010-09-30 23:41:27  host: aeiz249.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nadal w to nie wierze, nawet po przeczytaniu newsa na blogu tp. Tak mocno im netia dokopuje? Gdzie jest haczyk ? Az tak w tp się boją ze jak w 2011 ludziom się umowy pokończą to przejdą do konkurencji?!:) Z drugiej strony, jak teraz wszyscy podpisali by aneksy o rok lub dwa, to cały 2011 TP może się skupić na pozyskiwaniu nowych a nie na aneksach:)

  • 0

    15. ~jan  2010-09-30 23:46:56  host: c4-235.icpnet.pl

    Ludziska jest napisane wyraźne, klient będzie mógł skorzystać, w dwóch najbliższych miesiącach z tej migracji, więc ludziska, jak są warunki techniczne, a macie jeszcze umowę dość długo, nic tylko migrować. Więc jazda za słuchawkę w swoim czasie i dzwońcie. TePsa zrobiła kawał dobrej roboty.

  • 0

    16. ~Wojtek  2010-10-01 05:43:39  host: user-188-33-204-98.play-internet.pl

    Jest godz. 5,47 1 pazdziernika gdzie sa NOWE CENY ??? Sciema jak zwykle czy tylko BALADAN jak zwykle ????

  • 0

    17. ~max  2010-10-01 05:43:57  host: 178-36-31-117.adsl.inetia.pl

    Czyżby wreszcie Netia została ukarana za olewanie BSA? Jak tak dalej pójdzie trzeba będzie wrócić do TP.

  • 0

    18. ~  2010-10-01 06:44:02  host: t11-12.opera-mini.net

    @Wojtek. O godz10.30 będzie konferencja prasowa na której będą przedstawione nowe oferty. Czy ktoś Ci mówił że dziś o północy pojawią się cenniki?

  • 0

    19.  2010-10-01 07:34:08

    Ciekawe jak potraktują klienta chcącego skorzystać z promocji o wyższej prędkości, gdzie nie ma warunków technicznych.

  • 0

    20.  2010-10-01 11:08:10

    Dobrze że o tym pomyśleli bo w końcu była masa ludzi którzy podpisali umowy na starych warunkach miesiąc dwa czy trzy temu. Uczciwe zagranie.

  • 0

    21. ~zenon  2010-10-01 11:28:53  host: dpz242.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @20 uczciwe zagranie no to zobaczymy, czy właściwe rachunki TP będzie abonentom wysyłała, bo nie daj boże będą wysyłać po 2 i dopiero będzie meksyk.

  • 0

    22. ~Stefcio  2010-10-12 21:23:14  host: ari28.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tp Olało starych sprawdzonych klientów. MIGROWAĆ mogą tylko osoby które mają do końca umowy więcej niż 150 dni :/ TP dziadostwo na maxa!! Nie dbają o klientów. Nowi mogą wszystko żal.

  • 0

    23. ~Neon  2010-10-12 22:56:04  host: bur109.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Zapoznajcie się najpierw z tym tematem jak TP oszukało klientów a propo Migracji. Oficjalne forum UKE http://forum.gazeta.pl/forum/w,1115,117495319,117495319,TP_Oszuk ala_Klientow_Migracja_Neostrada_.html

  • 0

    24. ~gfd  2010-10-28 19:22:31  host: esa89.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tp to oszusci jakich mało mimo że mam do końca umowy więcej niż 150 dni i przez telefon zapewniano mnie że moge migrowac to kurier przywiozl mi aneks z przedluzeniem umowy a nie z migracja. I to jeszcze z przedluzeniem po zakonczeniu obecnej promocji gdzie za 1mb place ponad 60 zl. Dziadostwo i tyle

Dodaj swoją opinię