Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Bang-Jensen za Bannistera

[Aktualizacja] Bang-Jensen za Bannistera

WitekT 17 Kwietnia 2009 21:38

0 0

jorgen bang jensenNowym prezesem P4 będzie Duńczyk Jørgen Bang-Jensen. Swoje obowiązki przejmie bardzo szybko, najprawdopodobniej już w przyszłym tygodniu - dowiaduje się TELEPOLIS.PL.

Bang-Jensen na stanowisku zastąpi dotychczasowego prezesa P4, Chrisa Bannistera, który swoje obowiązki pełnił od 15. października 2005 roku.

Bang-Jensen z telekomami związany jest od 1990 roku. W 1993 roku został prezesem duńskiego Tele Denmark Mobil, w 1997 roku - austriackiego One. Od 2007 roku jest niezależnym konsultantem.




[Aktualizacja]

Bang-Jensen swoje obowiązki przejmie od maja, a pierwsze spotkanie z pracownikami będzie miał już w przyszłym tygodniu.

Czy Play odniósł sukces za rządów Chrisa Bannistera?

Zdecydowanie tak
65.08%
Raczej tak
20.82%
Nie mam zdania
6.10%
Raczej nie
3.36%
Zdecydowanie nie
4.64%

Wszystkich głosujących: 1787



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 105
  • 0

    86. ~~czytelnik.telepolis.telix  2009-04-19 08:46:38  host: f96-031.opera-mini.net

    @ mirekb : ok ale 1 musze doladowac od 20 zj w gore 2 ostatnio na karte z heyah dostalem sms ( chcialem jej nie doladowywac ) sms doladoj swoje konto zeby przywrocic mozliwosc wykonywania polaczen i nieutracic srodkow. Ok moze nie przepadaja na zawsze ale musisz co misesiac doladowac za conajmniej 20 zl :( pzdr

  • 0

    87. ~~czytelnik.telepolis.telix  2009-04-19 09:02:07  host: f96-065.opera-mini.net

    Tyldo z energetycznej sieci : a wiesz dlaczego nikogo nie bylo w salonie ery ? bo stali w salonie ery zeby podpisac umowe z play i kupic telefon. Pzdr

  • 0

    88. ~jacek  2009-04-19 10:38:54  host: bmo142.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Witek play zmienił siedzibe z ul.pileckiego na ul. tasmowa tzn ze wrescie ma jakis apartamentowiec

  • 0

    89. ~  2009-04-19 12:26:37  host: chello087207027166.chello.pl

    pobudka apartamentowiec na taśmowej czyli play jest już od ponad roku

  • 0

    90. ~~czytelnik.telepolis.telix  2009-04-19 12:38:18  host: f143-050.opera-mini.net

    To prawda na tasmowej sa juz okolo roku. A tak na marginesie to bardzo ladny i duzy budynek. Pzdr

  • 0

    91. ~  2009-04-19 13:44:03  host: 80.51.91.252

    @88 "wreście" ---> WRESZCIE

  • 0

    92. ~  2009-04-19 15:48:02  host: public5594.xdsl.centertel.pl

    Może ktoś wie coś na temat korzystania przez Play z bts Orange, kiedy to miłao by byc? Ja w domu mam już zasieg 3G Play ale wole 2G wydaje mi sie stabilniejszy!? i bateria dłużej trzyma!

  • 0

    93.  2009-04-19 18:03:41

    #92: mam nadzieję, że nigdy

  • 0

    94.  2009-04-19 18:24:48

    85. doisz nas bajkami, a mi pewnie w to uwierzymy. Jak szukasz frajerów zapraszam na onet.pl

  • 0

    95. ~czytelnik.telepolis.telix  2009-04-19 20:43:20  host: t03-14.opera-mini.net

    @kwistas: jak odpowiadasz na post to pewnie znalazlem :) Nie wiem o czym mówisz, taka jest prawda. Poza tym prosze Cie są bardziej odpowiednie portale zeby się wyzywać i wymyslać ze ktoś coś wymyśla. A pracujesz w grupie iti ze podajesz ich link, z tego co wiem to onet to portal który zajuje się jedynie dystrybucją skype w Polsce a nie ma nic wpólnego z telefonią komórkową.( jezeli się myle, prosze o poprawkę. A ja tez nie pracuje play ale zostane w temacie www.przejdzdoplay.pl. Pozdrawiam

  • 0

    96. ~hmmm  2009-04-19 20:50:47  host: chello089076217084.chello.pl

    95: ja myślę, że kwistas ma rację bo mi też się zdarza chodzić po centrach handlowych i jakoś nie widzę wielkiej różnicy w liczbie klientów odwiedzających salony poszczególnych opów. I tez mi się nie chcę wierzyć w takie bajki, że w salonach playa jest oblężenie a w reszcie pustki ;)

  • 0

    97. ~~czytelnik.telepolis.telix  2009-04-19 21:37:32  host: f142-056.opera-mini.net

    Ja nie powiedzialem ze w innych sa pustki calkowite ze nikt nie podpisuje umow z innymi op, bo podpisuja ludzie. Tylko play ma najwieksze kolejki, a konsultanci innych firm korzystaja z uslug play bo im sie oplaca. Zdradze sie troszke, od 2 lat srzedaje rozne uslugi zarowno komorkowe jak i stacjonarne. Bylem tez konsultantem w bok, boa itp. Znam srodowisko sprzedawcow. Powiem ci ze jak pojawil sie play na rynku to wiekszosc znajomych z pracy kupowalo ta oferte. Obecna sprzedaje sie sama, a slyszalem ze nie ma wczesniejszej bo sprzedawala sie zbyt dobrze :) Nie jest tez tak ze mam plakat w domu z logo play i wzdycham do niego kiedy tylko moge. (Akapit) musisz jednak przyznac ze play duzo zrobil i nadal robi dla ludzi. Sa na bierzaco z kazda oferta innych sieci. Jest juz odpowiedz na bileciki do kina od orange. Musze tez powiedziec ze dzieki play zwiekszyla sie swiadomosc polakow w temacie telekomunikacji oraz nowych technologi. Porownaj tez ceny aparatow w play i konkurencji w play dotykowy samsung f 480 mozna miec za stowe. U jednego z konkurentow to o ile dobrze pamietam 400 500 zl. Powiedz mi dlaczego powstaja takie twory jak heyah mix ladnie to wyglada w reklamie ale oferta bardzo brzydko mowiac jest troszke malo lotna (Taki kupo mocz) Kazdy wybiera to na co ma ochote ja stawiam na swiezosc. Pisze z opery bo z telefonu.

  • 0

    98.  2009-04-19 21:44:45

    Tak tak, oczywiście #85 :) Po co wchodzić do małych saloników w centrach handlowych skoro lepiej pójść do salonu głównego? Czego się dowiesz, co utargujesz w takim punkcie? Nawet porządnie reklamacji nie można złożyć, bo Play ma takie barowe stołki, że facet może usiąść tylko na jeden pośladek. Do takie punktu można wejść tylko po to, aby zmacać na szybko telefon ewentualnie zapytać o adres do najbliższego autoryzowanego salonu.

  • 0

    99.  2009-04-19 21:47:59

    Odpowiedź Playa na międzynarodową ofertę w Orange? Jaka to odpowiedź?

  • 0

    100.  2009-04-19 21:50:03

    "Mijam salon orange - pusto, dwie dziewczyny z obsługi się nudzą, dalej era - salon ogromniasty, pusto, obsługi nie widać, salonu plusa niema, na końcu salon play - 3 osoby z obsługi, kilkuosobowa kolejka.." pusto to chyba pusto, co nie?

  • 0

    101. ~~czytelnik.telepolis.telix  2009-04-19 22:00:59  host: f142-056.opera-mini.net

    No wlasnie miedzynarodowa, midzykorporacyjna oferte srzedazowa orange. A co masz duzo kin z ktorych mozesz skorzystac w polsce. Tak jak napisalem kazdy wybiera to na co ma ochote. Temat robi sie tandetny. Nie chcesz nie korzystaj. Nie wiesz jak srzedaje sie oferta to nie wypowiadaj sie.

  • 0

    102. ~pir  2009-04-19 23:26:26  host: host-62-141-255-222.tomaszow.mm.pl

    Czytelniku ja też 7 lat temu przypadkiem z braku chwilowego zajęcia wystartowałem z obdługą B2B dla PTK i tak poznałem kilka telekomów. Kiedyś gdy PTC miała mocne tarcia w zarządzie powstał HEYAH i rynek uległ zmianie. W 2002 nikt nie śnił o sekundowym naliczaniu i stało się z upływem czasu oferta została zmieniona. Startowaliśmy gdy minuta była za 3zł a sms był dla pasjonatów. Teraz są tacy co mówią, że 5gr za usługę to nadal drogo! operator zarabia gdy ma 85zł przychodu na sim gdy musi zainwestować w klienta kontraktowego. 35zł gdy klient jest bez zobowiązań. Orange idzie dalej. Ogranicza wysyłkę rachunków bo to jest koszt około 5zł za szt. przy zwykłym rachunku - powstał erachunek. Polkomtel wprowadził mixa bo to minimalny koszt utrzymania kontraktu przy pewnym parametrze przychodowym. Rynek jest jak szachy. Oferta już jest zaawansowana a gra nadal toczy się. Oby telekomy mogły w perspektywie zarabiać bo jak by wyglądał nasz kraj bez dostawców GSM. Pamiętajcie, że giganci globalnego biznesu stoją na glinianych nogach. Straty w ujęciu długoterminowym oznaczają upadek!

  • 0

    103. ~zxc  2009-04-19 23:50:50  host: public28872.xdsl.centertel.pl

    a czemu nie Polak? co ?

  • 0

    104. ~~czytelnik.telepolis.telix  2009-04-20 00:53:48  host: f96-043.opera-mini.net

    Tak pir, heyah ma swoje zaslugi i to trzeba jej oddac ze tak bylo i tak nadal troche jest zgoda. Ja tez pamietam ile kosztowala rozmowa ptc tez trzeba oddac ze promocje studenckie z telefonami alkatela byly rewelacyjne. Ale teraz to smiech na sali w post paid. Piszesz o stratach telekomow, e, niebardzo to jasne. Zwiekszony ruch w sieci przy nizszej stawce wygeneruje wiekszy zysk. Wspomniales o orange ale to dziwne ze firma dzialajaca na granicy rentownosci chce byc liderem rynku. Moze reklamy w stylu jestem niezadowolonym klientem maja w tym pomoc, watpie. Powiem ci szczerze ze jeszcze nigdy nie widzialem smutnego i placzacego mno z w3. Sprawdz ceny smartphonow u w3, jak napiszesz ze tu tez traca to juz w ogole bedzie to herezja i wrednosc wobec klienta. Wiesz patrzac na to z innej strony w polsce bylo kiedys wiecej polskich firm, a moje ulubione produkty byly smaczniejsze i lepsze. Powiesz ale jakie to ma znaczenie to co byo kiedys. I do tego miejsca zmierzalem ! Koszt utrzymania :) poprawiles mi humor na noc. Pozdrawiam

  • 0

    105. ~re  2009-04-24 22:00:31  host: 66.102.237.46

    czyli play zamienil kanister na gang-bang? ;)

Dodaj swoją opinię