Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Awaria w Play

[Aktualizacja] Awaria w Play

Q! 28 Grudnia 2011 22:39

0 0
Od godzin popołudniowych w Play występują problemy z doładowaniem konta w usługach na kartę.

Awaria ma charakter ogólnopolski. Według informacji TELEPOLIS.PL, ma ona zostać usunięta do jutra (29. grudnia) do południa.

[Aktualizacja 29. grudnia 11:55] Awaria została już usunięta około 4:00.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 75
  • 1

    59. ~aaa  2011-12-29 12:41:19  host: afmx137.neoplus.adsl.tpnet.pl

    osoby ktore ladowały przelewem i nadal czekaja niech dzwonia do blue media: 0 58 7604 822

  • 0

    60. ~Słoneczny  2011-12-29 13:28:40  host: 87-207-193-15.dynamic.chello.pl

    Gruszka nic na blogu nie wspomina. Swoją droga widać w komentarzach, jak ludzie chomikują bonusy. Później uzbiera się ze 100 zł na koncie promocyjnym i strach w oczach w razie awarii. :-) Po co to chomikować na siłę?

  • 1

    61.  2011-12-29 13:36:02

    Bo nie wiadomo kiedy zacznie się więcej dzwonić niż zwykle. Ta awaria w Play to nic nadzwyczajnego, swego czasu Plus miał problemy z doladowywaniem.

  • 1

    62. ~vwv  2011-12-29 13:48:52  host: user-164-126-136-132.play-internet.pl

    > 48. Po to żeby uniknąć takich sytuacji kupuje si ę najpierw prepaid danego operatora i testuje jakość połączeń a potem dopiero zawiera umowę abo. Ale jak ktoś połasił się na telefon dotowany to tylko jego problem.

  • -1

    63. ~  2011-12-29 13:51:48  host: ciz117.neoplus.adsl.tpnet.pl

    45 4g bon w calym zasiegu plja masz szybki internet a w w3 szybki jest tylko w centrach miast minimum powiatowych czyli raptem 300-400 lokalizacji to jest do piero zenada

  • -1

    64. ~Tecumsech  2011-12-29 14:09:58  host: ogk34.internetdsl.tpnet.pl

    a i tak -play na kartę kładzie wszystkich na łopaty.ie ma lepszej sieci i nie będzie. Jesli mowimy o abonamencie - wg znajomych jest ok.Tylko nie właczac internetu bez dodatkowego wkupienia pakietu. Najwieksi oszuści i złodzieje to era gsm( obecnie t-mobile/)moze cos sie zmieni u nich skoro zmienił sie wlasciciel, ale wątpie.

  • 0

    65. ~Miko  2011-12-29 14:16:36  host: hod18.internetdsl.tpnet.pl

    @Luk A to ciekawe co z tą kasą za zakrętki skoro od 23 czekasz. Ja jeszcze zasiliłem 19 i po kilku godzinach dostałem bonus. Teraz wprowadziłem kody z 3 zakretek, mam potwierdzenie że kod przyjęto do realizacji, odpowiedź za 72h i niestety nic. 72h mineły już dawno a kasy nadal nie ma. Regulamin mówi że zakończenie konkursu będzie 31 grudnia.

  • 0

    66. ~oli  2011-12-29 14:29:00  host: 77-45-54-237.sta.asta-net.com.pl

    Wysoka pow.Piła Play traci zasięg od tygodnia na wyswietlaczu -błąd sieci

  • 0

    67. ~uważny  2011-12-29 14:50:11  host: nb-206.bialnet.com.pl

    UWAGA wszyscy nabici w fioletową butelkę z promocyjnymi doładowaniami za kody w PLAY. Widzę, iż jest nas więcej a Play. Proponuję zorganizowanie się przy pomocy netu i złożenie wspólnie pozwu zbiorowego. To jedyne rozsądne rozwiązanie i wbrew pozorom bardzo tanie. Pamiętajmy tylko aby zebrać teraz, przed końcem promocji dokładną dokumentację. Pamiętajmy. Tylko POZEW ZBIOROWY rozwiąże nasz problem. Wtedy zostaniemy zauważeni a nasze problemy nie zostaną zignorowane

  • 0

    68.  2011-12-29 15:56:56

    Witek T może byś się zajął tą awarią z kodami fanty w play bo rzecznik nawet o tym nie wspomina a play4you udaje jakby nic się nie działo. Jeśli nie to dajcie chociaż to promo do głuchych telefonów bo play sobie kpiny urządza takim postępowaniem.

  • 0

    69. ~uważny  2011-12-29 17:01:19  host: nb-206.bialnet.com.pl

    po KARNYM PINDOLKU dla PLAY za niedziałające doładowania i kody z promocji Fanty. Może zainteresować drugiego organizatora akcji czyli koncern Coca Cola jak Play wywiązuje się ze wspólnej akcji i jaką promocje tym samym dla nich robi?

  • 0

    70. ~rafal  2011-12-29 21:29:56  host: nat45.prudnik.net.pl

    Awaria nie została usunięta do końca. Do tego doszły problemy ze zmiana taryfy i aktywacja nowych usług.

  • 0

    71. ~  2011-12-30 07:24:32  host: host-89-229-143-56.chelm.mm.pl

    Playu, kto cię kupi?

  • 0

    72. ~  2011-12-30 08:04:56  host: z44-09.opera-mini.net

    doladowalem specjalnie 5dni przed terminem kodami z nakretek. Niestety do dzisiaj nie przyszla kasa a dodatkowo awaria doladowan uniemozliwila przedluzenie promocyjnych zlotowek 74pln. Pisze reklamacje. Widac play wraca do starego poziomu

  • 0

    73. ~  2011-12-30 08:08:41  host: z44-09.opera-mini.net

    play to jednak porazka. Tanio jest ale jak jest problem, to nikt nic nie wie. Gruszka nawet nie wie, ze jest takie promo z kodami z fanty. Ale firma :/

  • 0

    74. ~aferowicz  2011-12-30 11:00:00  host: 89-68-204-10.dynamic.chello.pl

    Kod z fanty wysłałem 27.12 ok. godz. 19. Nie dali 2 zł. Czekam i składam reklamację.

  • 0

    75.  2011-12-30 23:12:53

    Moje doładowania: 30zł i 20zł (przez konto bankowe) pojawiły się jednocześnie na obydwu numerach 29.grudnia około godziny 4:00. Kamień spadł mi z serca, bo myślałam, że będę musiała składać reklamację.

  • 0

    76. ~Von Arthur  2011-12-31 08:58:40  host: z37-06.opera-mini.net

    Ja w pierwszy dzień swiat załadowałem 8 kodów z fanty i nic.Nawet do play dzwoniłem to twierdza ze to wina coca-coli.W KULKI LECA i tyle.Play jest obecnie najtansza siecia ale konsultanci i rozwiazywanie problemow to porazka zawsze nic nie wiedza albo zwalaja ze awaria systemu jeszcze nigdy zaden konsultant nie pomogł w rozwiazaniu sprawy a dzwonie do nich od paru lat.

  • 0

    77. ~ddd  2012-01-03 21:18:40  host: public-gprs198662.centertel.pl

    kilka tygodni temu byla z kolei awaria doladowan playa przez sms wysylany na numer 3388 w mbanku.... dobrze ze choc mi wtedy kasy z banku nie sciagnelo

  • 0

    78. ~Calavardo  2012-01-05 23:45:37  host: 86-63-88-111.sta.asta-net.com.pl

    A mi dzisiaj wyłączyli telefon w Play-u, bez powodu, nawet do biura obsługi klienta nie mogłem zadzwonić (musiałem kupić nową kartę i dopiero zadzwonić). Telefon już włączyli ale w poniedziałek i tak zmieniam operatora.

Dodaj swoją opinię