Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Awaria Orange w Polsce Centralnej i Wschodniej

[Aktualizacja] Awaria Orange w Polsce Centralnej i Wschodniej

LuiN 3 Listopada 2016 16:08 Aktualizacja: 3 Listopada 2016 17:12

10 4

Sieć Orange boryka się problemami w Polsce Centralnej i Wschodniej. Od godziny występują utrudnienia z łączeniem się z Internetem.



Awaria dotyczy Internetu mobilnego sieci. Połączenia nawiązywane są poprawnie, jednak w ogóle nie działa transmisja danych lub sporadycznie funkcjonują tylko połączenia bezpośrednie przez numer IP (z pominięciem DNS-ów).




Na infolinii operatora odczytywany jest komunikat dotyczący awarii. Termin usunięcia utrudnień jak i ich przyczyna nie są jeszcze znane.

Aktualizacja [17:05]
Rzecznik prasowy sieci Orange, Wojciech Jabczyński przekazał nam, że utrudnienia zostały już usunięte. Jeśli korzystasz z Internetu mobilnego Orange i nadal nie możesz się połączyć, sugerujemy restart urządzenia.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: orange | awaria | awaria orange

w sumie: 91
  • 1

    76. ~Mariusz  2016-11-03 22:06:02  host: dhcp46-187-214-202.eaw.com.pl

    Andrzej24....i dla tego zwracam uwagę na słowa Wojciecha Jabczyńskiego. To ponoć były w jego mniemaniu utrudnienia.

  • 1

    77. ~XYZ  2016-11-03 22:12:57  host: ceu40.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Stryszawa woj.Małopolskie,brak mozliwości dzwonienia i odbierania połączeń,oczywiście Orange

  • -2

    78.  2016-11-03 22:13:59

    Składam kondolencje wszystkim zdanym tylko na orangutana, bo w miejscu swojego zamieszkania nie mają szans na dobrego dostawcę i męczą się z francuską cytryną, płacą haracz i płaczą, bo to usługi niezbyt wysokich lotów. W reklamie powinni sobie dodać, że są siecią nr 1 pod względem awarii i robienia klientów w balona.

  • 0

    79.  2016-11-03 22:15:44

    @77 neozdrada widzę jeszcze działa. Czyli tylko eter w cytrynie wysiadł?

  • 0

    80. ~Ludek  2016-11-03 22:27:25  host: public724675.centertel.pl

    Firma pośrednik nie płaciła za prąd wiecdostawca prądu odciął zasilanie. I tak powstała awaria wielu sieci.
    Ni. Zielona wyspa tonie :)

  • 0

    81. ~  2016-11-03 22:43:50  host: 188.146.21.250.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Dlatego nie jestem już w Orange..,

  • 0

    82.  2016-11-03 22:59:42

    Awarie wszędzie się zdarzają, trudno się mówi, a pomyje ja wyleję gdy Wasz operator padnie
    :-)
    dobrej nocy.

  • 0

    83.  2016-11-03 23:08:06

    @20, LuiN, były w całym kraju, w tym w Warszawie. Zawsze warto spojrzeć na FB sieci, tam ludzie piszą gdzie im nie działa.

  • 0

    84. ~Steve-o  2016-11-04 00:12:35  host: 89-66-128-56.dynamic.chello.pl

    W każdej sieci zdarzają się awarie. Byłem w play i cieszę się że wróciłem do Orange. Dzwonienie i korzystanie z internetu na pseudoroamingu te dopiero frajda.

  • 0

    85. ~  2016-11-04 01:35:33  host: public-gprs353404.centertel.pl

    9. Ja pamiętam.

  • 0

    86. ~Marek  2016-11-04 03:33:26  host: n16-09-08.opera-mini.net

    Na Śląsku też był problem. Ostatnio coś zbyt często zdarza się to. Ciekawe, że awaria orange zbiega się z awarią play. Już dwa razy tak miałem w trakcie rozmowy. Mój rozmówca był w play na zasięgu sieci macierzystej, a dostępu do orange nigdy nie aktywował. Dziwne to.

  • -1

    87. ~V sektor  2016-11-04 07:35:55  host: public-gprs353891.centertel.pl

    Awaria była dwa dni temu w Pruszkowie i Warszawie od 10:00~14:24 nie działały oferty na kartę Orange free +nju karta .
    z internetu wywalało, nie dało się korzystac , głos działał.
    Może to kolejny atak faszystów z Vsektora=ukrajny(wcześniejsze ataki nanetię Orange i Playa)
    Tak jak we wcześniejszych atakach zostanie to ocenzurowane bo to nasi sojusznicy:) to są sojusznicy by cena wynagrodzenia w PL nigdy nie wzrosła, dobra zmiana.

  • 0

    88.  2016-11-04 08:27:43

    Nie rozumiem was ludzie. Awaria! Utrudnienia! Klienci awarii nie mieli chyba? Awaria była w sieci - i ona spowodowała utrudnienia w korzystaniu z sieci. Jeśli więc ktoś konstruuje zdanie tak jak je czytamy - w kontekście klienta, to nie kłamie chyba?
    Weźcie się robotą zajmijcie lepiej. Bo na robotę winnych widzę wszyscy potrafią narzekać.

  • 0

    89.  2016-11-04 08:34:47

    W Rzeszowie nie było LTE, ale transmisja w HSPA+ działała bez problemów.

  • 0

    90. ~  2016-11-04 08:39:24  host: 8.37.225.43

    87). chyba V kolumna, panie sector
    :-P
    88). )wlo( tyle lat żyjesz i jeszcze ich nie zrozumiałeś?
    ;-) ;-)

  • 0

    91.  2016-11-04 08:59:27

    U mnie problemy z Orange są codziennie i nikogo to nie interesuje tym bardziej Orange .Ostatnio zgłosiłem kolejny raz problemy ,to po 3 tygodniach odpisali że mam ustawienia w telefonie zmienić na 2G bo u nich wszystko jest ok ( choć zaznaczyłem w wiadomości że od razu że zmiana ustawień w tel. nic nie daje bo wiedziałem że taki teks napiszą ) ! Oni chyba nawet tego nie czytają,żabojady pierxxxxxx ! Druga sprawa pakiet internetu i 2g ?? !

  • 0

    92. ~  2016-11-04 09:22:42  host: 8.37.225.43

    91). Czytają, ale ze zrozumiem nie odpisują, bo gotowce wklejają - wg wytycznych schematycznych odpowiadają....

  • 0

    93.  2016-11-04 09:35:35

    @92: Masz Waść rację-"gotowce" wklejają nie tylko telekomy- kablówki robią nagminnie to samo- żeby tylko pozbyć się intruza, który ośmielił się do nich napisać.

  • 0

    94. ~mamut  2016-11-04 12:12:17  host: 78-11-53-66.static.ip.netia.com.pl

    portale spokojnie mogą sobie gotowca na każdy dzień ustawić z defaultu "awaria w orange". boze, co za siec. to już przestaje być smieszne, naprawdę zastanawiam się za co ja comiesieczna faktue im place

  • 0

    95. ~Piotrek  2016-11-04 12:47:57  host: apn-77-112-54-46.dynamic.gprs.plus.pl

    dziś awaria doąłdowań pre-paid sieci Oramge - kod wykorzystany kasy na kocnie brak - dziękuję ci o Orange sieć nr 1 w Polsce że nawet skorzystac z waszych usług nie mogę - ***

Dodaj swoją opinię