Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Android 4.1.1 dla HTC One X

[Aktualizacja] Android 4.1.1 dla HTC One X

LuiN 29 Listopada 2012 08:06

0 0

htc one x jelly bean update Miesiąc po azjatyckiej aktualizacji oprogramowania dla HTC One X, HTC udostępnił najnowszego Androida 4.1.1 również dla reszty świata. Wraz z aktualizacją dostarczany jest interfejs Sense 4+.

Aby rozpocząć aktualizację, należy najpierw pobrać pakiet ważący 1,6 MB, po jego instalacji rozpocznie się już właściwa aktualizacja, z którą wiąże się pobranie 364,56 MB danych.

Aktualizacja przynosi nową stronę tytułową w galerii i lepszy podgląd geotagowanych zdjęć na mapach, poprawiono oszczędzanie energii i zwiększona została wydajność aplikacji aparatu fotograficznego. Do tego, jak zwykle, producent usunął wykryte w międzyczasie drobne błędy.

Co jednak najważniejsze, HTC One X staje się po aktualizacji wyjątkowo szybki - szybszy nawet od Galaxy S III, o czym szerzej pisaliśmy w tej wiadomości.




Aktualizacja:
HTC Polska potwierdziło rozpoczęcie udostępniania oprogramowania, zaznaczając jednak, że aktualizacja udostępniana jest stopniowo - w zależności od wersji telefonu. Nie udało nam się uzyskać informacji które serie smartfonu otrzymają nowe oprogramowanie w pierwszej kolejności, ale sprzedawane w Polsce urządzenia powinny otrzymać je w najbliższych dniach.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.
Zobacz: test telefonu.

Źródło tekstu: androidauthority, wł     

Dodaj do:
w sumie: 40
  • 0

    21. ~Th0mas  2012-12-05 15:57:40  host: public14694.xdsl.centertel.pl

    Jest!! Już mam!!

  • 0

    22. ~Lukanio  2012-12-05 16:01:08  host: proxy02.net.obi.com

    Potwierdzam właśnie się pojawiła:-)

  • 0

    23. ~a_lex  2012-12-05 16:05:25  host: dvi202.internetdsl.tpnet.pl

    U mnie też "Jest!! Już mam!!" - właśnie mi przyszła Lumia 820 do testowania od Nokii :-))))))))))))) Pierwsze wrażenie oczywiście miłe. To co ją wyróżnia to "kwadratowość" - jest wyraźnie szersza od tego, co mi się trafiało do tej pory.

  • 0

    24. ~ziolowy  2012-12-05 17:16:37  host: 78.133.253.42

    Już jest aktualizacja dla HTC ONE X do wersji 4.1 Właśnie dostałem

  • 0

    25. ~miodzio  2012-12-09 12:37:49  host: 031011217245.jeleniagora.vectranet.pl

    po aktualizacji zamuliło mi całkowicie telefon - porażka, brak zakładek z kontaktami - nie można wyciągnąć ich do zakładek - jak można wrócić do poprzedniej wersji ???????

  • 0

    26. ~adam  2012-12-09 13:10:17  host: evn232.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a dlaczego u mnie jeszcze nie ma?

  • 0

    27. ~M76  2012-12-14 22:27:27  host: 89-71-26-122.dynamic.chello.pl

    Ktoś wie kiedy dla Orange i T-Mobile ??

  • 0

    29.  2013-01-02 12:51:05

    wresszcie jest aktualizacja dla T-mobile:-) !!!

  • 0

    30. ~M76  2013-01-02 22:55:52  host: host-94-231-60-43.ip.jarsat.pl

    Mi dopiero wykryl aktualizacje dla T-mobile :/ A jak orange ?? Tez juz jest ??

  • 0

    31. ~slawi  2013-01-02 23:38:28  host: apn-77-114-208-108.dynamic.gprs.plus.pl

    mam telefon z orange-narazie nic !!! A nie wiecie czy jak mam telefon jak wyżej , a karta sim chodzi w plus, to nie będzie problemu z aktualizacją ? Z góry dzięki za odp.

  • 0

    32. ~Affogatoboy  2013-01-03 09:14:51  host: proxy.noblebank.pl

    Dla T-mobile już jest dostępna aktualizacja.

  • 0

    33.  2013-01-03 14:44:28

    @31 mojego hoxa mam z t-mobile a dziala w nim karta ofnk i aktualizacja przebiegla bez problemow. Znajomej jest z orange a dziala z play. Tyle ze jeszcze ewidentnie orange nie dalo aktualizacji bo u niej tez cisza. Potwierdzam minusy zauwazone przez radiego z 28. Do tego nawet klawiatura jest inna :/. A brak napedu jako kolejnej literki po podlaczeniu to mega nieporozumienie. Teraz pamiec widoczna jako odtwarzacz multimedialny...

  • 0

    34.  2013-01-03 14:51:07

    @31 Twoj HOX byl z simlockiem orange ? Orange mialo conajmniej z 3 wersje: niebrandowana bez simlocka (z poczatkow dystrybucji), brandowana bez simlocka (taka ma znajoma) i brandowana z simlockiem.

  • 0

    35. ~slawi  2013-01-03 16:01:35  host: 207-148.komputersat.pl

    34 . Niebrandowana bez simlocka , tak bylo w opisie jak kupowałem,i nie ma żadnych aplikacji ktore by przypominały orang..

  • 0

    36.  2013-01-03 16:31:13

    To powinnien dac sie zaktualizowac ta z konca listopada.

  • 0

    37. ~sławi  2013-01-03 17:05:13  host: 207-148.komputersat.pl

    36. No właśnie nie mam w ustawieniach-informacji opcji sprawdz aktualizację ,znajomy w T-mobile ma,taką możliwość.. no chyba że jednak jest brandowany, aczkolwiek w opisie aukcji z allegro było że nie, no i nie ma żadnych ikon związanych z orang....sam nie wiem..

  • 0

    38. ~bochen  2013-01-21 12:10:27  host: pfr33.internetdsl.tpnet.pl

    JEST JUZ AKTUALIZACJA DLA ORANGE NA HTC ONE X

  • 0

    39. ~skorpions  2013-02-01 06:51:40  host: 31.110.15.30

    Ja już mam nową aktulalizacje i powiem szczerze wydajność bateri się zmieniła na wielki plus i sam tel pracujej szybciej

  • 0

    40. ~GREG  2013-02-16 08:11:11  host: 94.20.48.130

    Potwierdzam bledy zgloszony przez uzytkownika ~radi. Po wgraniu nowego systemu ekran gorzej reaguje na dotyk, musze machac palcem parenascie razy,zeby odblowac telefon. Oprocz tego bardzo czesto sie zawiesza. Czy ktos ma podobne objawy?????

  • 0

    41. ~ABC123  2013-03-06 13:38:34  host: ds3.agh.edu.pl

    Potwuierdzam ~Greg mamdokładnie to samo żeby odblokować telefon tylko restert pomaga...

Dodaj swoją opinię