Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Android 4.0 w Galaxy S II od 10. marca

[Aktualizacja] Android 4.0 w Galaxy S II od 10. marca

Q! 9 Marca 2012 08:34

0 0

Najnowsza wersja systemu Android, 4.0 Ice Cream Sandwich, trafi do flagowego smartfonu Samsunga, Galaxy S II, już niebawem. Przedstawiamy bliższe informacje na ten temat.

Termin udostępnienia globalnej wersji aktualizacji został przyspieszony o kilka dni względem wersji izraelskiej, o której szerzej pisaliśmy w tej wiadomości. Samsung poinformował, że nastąpi już 10. marca. Co znajdziemy w nowej wersji oprogramowania?

Wśród najważniejszych nowości znajdzie się ulepszony system odblokowywania telefonu dzięki rozpoznawaniu twarzy właściciela oraz dodana zostanie funkcja pomiaru ilości przesyłanych danych. Ulepszeniu ulegnie wygoda korzystania z wielozadaniowości, a działanie niektórych aplikacji zostanie poprawione.




Nowa wersja systemu dostępna ma być zarówno za pomocą aplikacji Kies, jak i OTA (ang. Over The Air), czyli bez konieczności podłączania telefonu do komputera.

[Aktualizacja, godz. 12:39]
Samsung poinformował, że podana wcześniej przez jeden z oddziałów firmy data nie była prawidłowa. Oznacza to, że użytkownicy Galaxy S II będą musieli jeszcze trochę zaczekać na aktualizację systemu. Ile? Tego wciąż nie wiadomo.

Źródło tekstu: Samsung, wł     

Dodaj do:
w sumie: 32
  • 0

    13.  2012-03-09 09:22:56

    Mając SGS2 z orange jeszcze nie spotkałem się z czymś takim jak update OTA - telefon cały czas twierdzi że nie ma nic nowego, dopiero po podłączeniu do kiesa znajduje nowe wersje.

  • 0

    14. ~Woland  2012-03-09 09:25:22  host: nat4-10.ghnet.pl

    Ciekawe kiedy pojawi się aktualizacja dla Nexusa S. Na chwilę pojawiła się przed Świętami, następnie ją wstrzymano i do tej pory cisza...:/

  • 0

    15. ~abcd  2012-03-09 09:27:36  host: 194.156.44.21

    Nie kupujcie brandowanych telefonów, to nie będziecie mieć problemów z aktualizacjami. Można też wgrać czysty sofy, a nie narzekać.

  • 0

    16. ~wkurze się  2012-03-09 09:33:28  host: 213-227-251-94.net.stream.pl

    osobiście się trochę boję, że się pojawi jakaś wersja która będzie mieć więcej bugów niż poprawek ;) myślę że zbytni pośpiech z aktualizacją nie jest zbyt wskazany. A wy co sądzicie?

  • 0

    17. ~  2012-03-09 09:33:44  host: 83-238-164-231.ip.netia.com.pl

    czyli aplikacja watchdog 3g będzie zbędna

  • 0

    18.  2012-03-09 09:53:42

    czyli nie będzie tego update jutro! samsung dementuje...

  • 0

    19.  2012-03-09 10:10:42

    @2 jak się komuś nie chce czytać to niech nie zatruwa głupimi komentarzami przestrzeni w internecie. nie umiesz ok, nie każdy musi, nie chcesz - to się nie odzywaj. Dość proste.

  • 0

    20.  2012-03-09 10:15:55

    @18 gdzie masz napisane w newsie, że Samsung dementuje jutrzejszą aktualizację?

  • 0

    22. ~  2012-03-09 10:26:02  host: user-46-113-156-188.play-internet.pl

    @7 A jedyna zmiana w systemie źe będzie obsługiwał matrycę 12pix aparat Android5.0 i cztry rdzrnie

  • 0

    23.  2012-03-09 10:30:39

    taaa, za to w iOS to zawsze jest mnóstwo bardzo pożytecznych zmian, szkoda że większość już od dawna jest w innych telefonach, windows też jest ekstra - co pokazują ostatnie softy do Lumia800, plus nie ma w tym systemie prawie nic, stąd jego porażająca szybkość.

  • 0

    24. ~Wyrd  2012-03-09 10:48:00  host: 77-253-243-3.adsl.inetia.pl

    Smakowo!! Wie ktoś, jakie są szanse, że klawisze dotykowe pod ekranem znikną? Mam nadzieję, że zostaną. A co do baterii, może będzie trzymać dłużej na jednym ładowaniu... Oby.

  • 0

    25. ~In  2012-03-09 11:20:52  host: apn-31-1-80-222.dynamic.gprs.plus.pl

    Samsung podał że data jest pomyłka. Aktualizacji nie będzie.

  • 0

    26. ~  2012-03-09 11:32:54  host: 89-77-101-152.dynamic.chello.pl

    To samo Sony Ericsson odwoływał aktualizację ze względu na niestabilną pracę systemu,terminu nie podali kiedy go poprawią Android 4.0

  • 0

    27. ~Pyth0n  2012-03-09 13:11:03  host: ado27.internetdsl.tpnet.pl

    @24 Na baterii trzyma znacznie dłużej. Mam wgranego ICS wersja LPB. W standbaju ma 1/3 zużycia energii Gingerbreada według wskazań softu diagnostycznego. No i teraz nie wiem, czy wgrywać LPH czy czekać na oficjalkę... :/

  • 0

    28.  2012-03-09 16:05:33

    @27: Wgraj LPH, jest DUŻA różnica in plus oczywiście. Choćby problem wygaszania ekranu podczas inicjowania połączenia w LPB został poprawiony w LPH. Poza tym zainstaluj już LPH aby "przyzwyczaić" się do nowego systemu. ;)

  • 0

    29. ~  2012-03-09 22:09:24  host: 178-36-39-187.adsl.inetia.pl

    czy wszystkie aplikacje co działają na 2.3 będą bez problemu działały na 4.0? Dzięki za odp.

  • 0

    30. ~Tak będą działały  2012-03-10 14:26:48  host: 85-202-56-81.internetia.net.pl

    Na Androidzie 4.0.x wszystkie aplikacje działają tak jak na 2.3.x

  • 1

    31.  2012-03-10 15:47:08

    "Samsung poinformował, że podana wcześniej przez jeden z oddziałów firmy data nie była prawidłowa."- LOL :D

  • 0

    32.  2012-03-11 00:47:47

    @30. To jest teoria. A praktyka jest taka, że ani nie wszystkie, ani nie koniecznie tak jak na 2.3.x. Jak appka jest wiekowa i nieaktualizowana, czy lipnie napisana, to może nie działać, ale zasadnicza większość nie ma takich problemów, bo albo nie miały ich od początku, albo otrzymały już stosowne aktualizacje. Natomiast nie brak również aplikacji, które działają na 4.0.x, a nie działają na 2.3.x. I będzie ich na pewno przybywać.

  • 0

    33. ~Nick  2012-03-12 12:31:44  host: host-81-190-239-194.wroclaw.mm.pl

    To samsung podał nowe wieści, a mianowicie kazał się upewnić, czy mamy najnowszą wersje Kies'a zainstalowaną, a informacja o dokładnym terminie aktualizacji zostanie niedługo podana.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-55-5.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

~Sebek | 2017-10-20 19:54:38

21 ja ci moge dać


~to ja | 2017-10-20 19:28:04

nie warto !!!


kabell | 2017-10-20 18:41:27

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie.


~opinioczeq | 2017-10-20 18:34:41

Idealny telefon dla grabarz.a


~Nik | 2017-10-20 18:26:01

#4. ~RadekNiestety nie ma jeszcze modemów na USB z LTE przynajmniej Kat.6, aż dziwne. Tak więc do routerów mozna podpiąć modem LTE max. Kat.4

Ankieta

Najlepszy dostępny na rynku smartfon to:

10 najlepszych smartfonów (październik 2017)

 

Zobacz wynik | Opinie (11)

Archiwum Ankiet