Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] "50% kasy ekstra do doładowania" w 36.6

[Aktualizacja] "50% kasy ekstra do doładowania" w 36.6

WitekT 14 Sierpnia 2009 17:50

0 0

Od 17. sierpnia rusza nowa promocja w 36.6 pod nazwą 50% kasy ekstra do doładowania - dowiaduje się TELEPOLIS.PL.

W ramach promocji, każdy użytkownik, który bezpłatnie aktywuje usługę kodem *136*11*62#, będzie dostawał 50% ekstra do każdego doładowania (od 5 zł). Środki otrzymane w ramach bonusu zwiększają saldo konta i mogą być wykorzystane na wszystkie usługi dostępne w 36.6.

Promocja nie może być łączona z usługą Paczka Gadaczka. Należy wcześniej dezaktywować usługę, a następnie aktywować 50% kasy ekstra do doładowania.




Promocja nie dotyczy doładowań wykonanych z programu 5Plus.

Zobacz: regulamin promocji 50% kasy ekstra do doładowania (plik .pdf; 211 kB).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 78
  • 0

    59. ~SS20  2009-08-16 20:24:47  host: dynamic-78-8-218-50.ssp.dialog.net.pl

    Aha! Widzę, że znaleźliście błąd w promocji! Oczywiście! I ja, i Wy, i Plus wiemy, że zdjęcia nie sposób wysłać sms'em. Więc nici z doładowania! Szkoda...

  • 0

    60. ~  2009-08-16 20:59:38  host: v01-11.opera-mini.net

    @55 w u800 przegladarka telefonu,apn wap testowalem bo java po zdjeciu simlocka nie odpala mi zadnej aplikacji,w tym opery.dlatego jade na se k800i.po apn wap takt 10kB ok.@56 uwazam ze jak juz plus skasowal'i stacjonarne' w powiazaniu z obnizka ftr,rozsadnie byloby,jak na najwieksza siec w Polsce,aby pakiet 100min do plusa za5pln-nawet1na30dni powinien byc w kazdym profilu.byloby to wyrazem szacunku dla tych ktorzy swiadomie(z kalkulatorem)korzystaja i beda korzystac z plusa.ja malo dzwonie do plusa bo dzwonie do wszystkich z play(by oddzwaniali).szkoda ze w simplusie kasa przepada po42dniach od utraty wychodzacych(30dni przychodzacych+10dni na doladowanie+2dni na zwrot kasy-5rozmow z 2601 to potwierdzilo).i tak jestem w plusie ze wzgledu na zasieg/jakosc sieci i pakiety na net.moze polkomtel zrozumie ze bycie liderem: technologicznym i w ilosci 'aktywnych kart sim'silnie zobowiazuje.mirekb

  • 0

    61. ~  2009-08-16 22:55:27  host: v01-14.opera-mini.net

    Plus błąd robi że nie wprowadza po każdym doladowaníu 12 lub 6 miesięcy wychodzących po każdym doladowaníu jak to jest na zachodzie, mają u mnie minusa, najbardzej chciałbym żeby taka ważność była w Heyah, a tak to jestem zmuszony korzystać z Play żeby z telefonu skarbonki nie robić :(

  • 0

    62. ~  2009-08-16 22:58:28  host: v01-14.opera-mini.net

    Dla mnie jakościowo Era wygrywa ich piękne cell info, super jakość połączeń to jest to, net na ich infrastrukturze jest szybki i o to chodzi. Play to tania porażka, ale jak wyżej pisałem muszę tam być :(

  • 0

    63. ~walinko  2009-08-17 12:51:29  host: dom79.neoplus.adsl.tpnet.pl

    widze że to coś takiego jak jest w Orange - tyle że tam dają 100% a nie 50...

  • 0

    64. ~proxy  2009-08-17 14:36:25  host: 131.v51.interkam.pl

    add nr 63 W Orange środki można wykorzystać tylko na internet, esy, mmsy, połączenia w Orandżo.

  • 0

    65. ~Rysio z Klanu  2009-08-18 21:37:13  host: chello087207118137.chello.pl

    @58,rzeczywiście bardzo proste...Nieźle się uchachałem,pozdro.

  • 0

    66. ~miki  2009-08-19 19:13:51  host: 88.220.62.1

    Wprowadzaja promocję a nawet kod aktywujący NIE DZIAŁA... no comment

  • 0

    67.  2009-08-20 15:43:03

    63, w sumie tak, tylko że w orange musisz znaleźć osobę z która doładujesz ale 100% jednak to rekonpensuje.

  • 0

    68. ~rajder9  2009-08-21 01:28:23  host: 86-63-87-161.sta.asta-net.com.pl

    "Wprowadzaja promocję a nawet kod aktywujący NIE DZIAŁA... no comment" DOKŁADNIE -.- 1dna WIELKA LIPA -.- musze sobie jutro konto doładować a tu link nie działa -.- szlag mnie zaraz trafi -.-

  • 0

    69. ~Karlos90  2009-08-22 19:29:20  host: 87.197.158.213.umts.dynamic.eranet.pl

    61@ W Erze i Heyah waznosc konta sie kumuluje - az do 1 roku. W Play tez jest rok czasu wychodzace po zasileniach. A w kwestii Simplusa, to niech likwiduja te 3 profile, bo tym dzialaniem calkowicie wylozyli taryfe prepaida - nawet 36.6 juz po wzgledem warunkow cenowych i pakietowych jest bardziej klarowniejszy niz Simplus z profilami... Plusie - idz z slady Ery/Heyah/Orange (OPOP) i Play i zaproponuj stawke te 29gr do wszystkich sieci, a do Play drozej, esy w Plusie za 1gr lub za darmo bez pakietow - tak jak w Heyah, 2gr za 100kb neta i tez bez pakietow skomplikowanych oraz od czasu do czasu promocje doladowan nawet o tych nizszych nominalach... Czy to takie trudne???

  • 0

    70. ~K  2009-08-22 19:39:14  host: 87.197.158.213.umts.dynamic.eranet.pl

    Aha, i niech pamietaja o rozgadanych Plusowcach (pakiety minut do + i stacjonarne, tak jak w Play - 100 minut za piataka), i te rozmowy za 29 gr bez glupich 1.50 za profil... Plusie - jesli tego nie rozwazysz i nie pojdziesz sladami konkurencji - NIDGY JUZ NIE BEDZIESZ NAJWIEKSZA I NAJLEPSZA SIECIA W POLSCE!!!!

  • 0

    71. ~  2009-08-29 11:24:54  host: v01-14.opera-mini.net

    Dlaczego kod na 50 Doładowania nie działa

  • 0

    72. ~trzy kropki  2009-08-30 22:01:56  host: dir53.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Taka reklama, a nic nie działa... Niech robią tak dalej, mam nadzieję, że ludzie zrezygnują z ich oferty. Po wyłączeniu Gadki Szmatki schodzą na psy.

  • 0

    73. ~Beny  2009-09-05 19:52:08  host: 77-254-84-141.adsl.inetia.pl

    Promocja nie może być łączona z usługą Paczka Gadaczka. Należy wcześniej dezaktywować usługę, a następnie aktywować 50% kasy ekstra do doładowania. :/

  • 0

    74. ~  2009-09-12 22:49:37  host: chello087206249220.chello.pl

    lo

  • 0

    75. ~  2010-04-20 15:28:58  host: 89.190.92.34

    a można najpierw aktywować 50% do doładowania, a potem Paczke Gadaczke?

  • 0

    77. ~mysz  2010-07-13 11:18:24  host: azh12.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mi tez wogole ten kod nie dziala a nie mam aktywnej zadnej uslugi bo nic nie moge uruchomic ;/ dziadostwo

  • 0

    79. ~  2010-09-23 13:24:45  host: public6534.cdma.centertel.pl

    ludzie ten kod na 50 nie dziala mi. co mam zrobic.pomozcie

  • 0

    80. ~  2010-09-23 13:26:09  host: public6534.cdma.centertel.pl

    ale plus szaleje. ho ho ho. wstyd i chanba.same lobuzy.sepia na wszystkim

Dodaj swoją opinię