Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [aktualizacja] 5 nowych pakietów w Heyah

[aktualizacja] 5 nowych pakietów w Heyah

sirmark 4 Czerwca 2008 12:22

0 0

Od 5. czerwca Heyah wprowadza 5 nowych pakietów. Prezentujemy pierwsze informacje.



Z 5 pakietów użytkownik może wybrać jeden i jest on ważny przez 30 dni. Aktywować można na dwa sposoby: płacąc 5,90 zł lub doładowując konto za 50 zł. W tym drugim przypadku usługa jest darmowa i możliwa do aktywacji w ciągu 7 dni od doładowania.

Pakiet 1 - Wybrany numer - 3 godziny dziennie z wybranym numerem w Heyah. Aktywacja za pomocą kodu *113*1*9-cio cyfrowy numer telefonu#, przy wersji płatnej. Aktywacja za pomocą kodu *112*1*9-cio cyfrowy numer telefonu#, przy wersji bezpłatnej. Sprawdzanie stanu środków za pomocą kodu *105*1#.

Pakiet 2 - Taniej do wszystkich - 45 groszy za minutę i 15 groszy za SMS, ale nie dotyczy to Play. Aktywacja za pomocą kodu *113*2#, przy wersji płatnej. Aktywacja za pomocą kodu *112*2#, przy wersji bezpłatnej.




Pakiet 3 - Wieczory i Łikendy - darmowe połączenia w ramach Heyah w godzinach od 21:00 do 9:00 oraz w weekendy. Aktywacja za pomocą kodu *113*3#, przy wersji płatnej. Aktywacja za pomocą kodu *112*3#, przy wersji płatnej. Sprawdzanie stanu środków za pomocą kodu *105*3#.

Pakiet 4 - 300 SMSów do Wszystkich - 300 SMS-ów do wszystkich sieci. Aktywacja za pomocą kodu *113*4#, przy wersji płatnej. Aktywacja za pomocą kodu *112*4#, przy wersji bezpłatnej. Sprawdzanie stanu środków za pomocą kodu *105*4#.

Pakiet 5 - Nowy Pakiet Całodobowy - 3000 SMS-ów w godzinach od 9:00 do 21:00, wymiennych na pakiet rozmów w godzinach od 21:00 do 9:00. Aktywacja za pomocą kodu *113*5#, przy wersji płatnej. Aktywacja za pomocą kodu *112*5#, przy wersji bezpłatnej. Sprawdzanie stanu środków za pomocą kodu *105*5#.

Analogicznie do promocji "Razom", w ramach której połączenia międzynarodowe z Polski na Ukrainę taktowane są specjalną stawką 0,68 zł za każdą minutę połączenia, wprowadzona zostanie oferta dla połączeń na Białoruś (0,99 zł) oraz do Wietnamu (0,68 zł). Więcej na temat promocji "Razom 2.0" przeczytać można w tej wiadomości.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 145
  • 0

    126.  2008-06-24 10:21:37

    Wprawdzie pakiet można wybrać jeden na raz, ale jeśli ktoś wcześniej wziął pisanki, to teraz naprawdę można to ciekawie zestawić. Tzn. całkiem opłacalnie.

  • 0

    127. ~anamorph22  2008-06-24 15:23:18  host: ip-81-210-3-117.netia.com.pl

    a macie gdzies jakies zestawienie tych tez starych promocji?

  • 0

    128. ~szafirek  2008-06-27 13:19:43  host: chi104.neoplus.adsl.tpnet.pl

    kurcze, heyah niby takei mlodziezowe, ale drozsze ma stawki nawet niz play na abonamencie. najtaniej teraz wychodzi w 36i6, biorac pod uwage cene smsa

  • 0

    129.  2008-07-04 14:59:31

    jak drogie? gdzie masz tak napisane?

  • 0

    130. ~Karol'a  2008-07-24 20:25:29  host: abqh69.neoplus.adsl.tpnet.pl

    że co prosze??? ŁIkendy?? a nie wekeendy??

  • 0

    131.  2008-09-11 13:14:48

    wekendy ;] jestescie zadowoleni z tych pakietow???

  • 0

    132. ~kisza  2008-10-10 19:07:17  host: 158.75.223.222

    ludzie pomóżcie mi.... jak to jest...moge załadowac dwa pakiety?przykładowo chce mieć 3 godziny gadania dziennie + ten 1500sms wymiennych na 25 minut...moge miec te obydwa na raz, jak to bedzie?? dzwonil bym do dziewczyny ale w miedzy czasie pisal tez?? pomocy!!!

  • 0

    133.  2008-10-14 11:19:36

    mozesz wybrac tylko jeden pakiet ale łączyć możesz go z magicznymi ;) obadaj sobie wszysctko na heyah.pl tu ams zteż cennik heyah.pl/42a50ecdc7a5d97646ae9d6341cb7cee

  • 0

    134. ~  2008-11-08 12:14:37  host: csk-m36.iung.pulawy.pl

    co mam zrobić miałam jeden pakiet i uaktywnilam drugi i ten pierwszy mi zablokowali co mam zrobić zeby dziłał obydwa naraz

  • 0

    135. ~palfaje  2008-12-12 13:02:56  host: evdo-78-30-104-246.subscribers.sferia.net

    Ha, ha! Łikiendy !!!

  • 0

    137. ~  2008-12-12 13:14:54  host: evdo-78-30-104-246.subscribers.sferia.net

    AD 133 heyah.pl/42a50ecdc7a5d97646ae9d6341cb7cee Strona o podanym adresie nie istnieje!

  • 0

    139. ~pablo  2009-01-09 12:16:35  host: public33010.xdsl.centertel.pl

    czy jest mozliwość w pakiecie1- wybrany numer aktywowac numer z ery??

  • 0

    140. ~  2009-03-16 10:20:16  host: public31058.xdsl.centertel.pl

    WIELKA LIPA

  • 0

    141. ~0o  2009-03-16 14:45:55  host: abuo229.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no nie zbyt udana riposta heyah :/ na stronie hayah>taryfa multipakiet>oferta cenowa mozna zobaczyc iż ta minuta za 25 gr jest tyko wtedy jak maz wylaczone sms za 0,5 gr i z tego co tam widac to nie jestes w hayah klubie a i jeszcze musisz za ta usluge placic 5,9zl za miesiac :/

  • 0

    142. ~marzena  2009-03-18 18:30:10  host: ip-89-174-120-93.multimo.gtsenergis.pl

    hej zamówiłam pakiet 15gr za smsy i do Heyah tez mi zjada a jak zamówię ten Nowy Pakiet Całodobowy to tamten mi się anuluje i czy będę mogła pisać z tego co mam pakiet po 0,5gr bardzo proszę o szybko odpowiedz

  • 0

    143. ~kamilka123  2009-03-26 21:23:21  host: inet20909na-3.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    hej zamówiłam wybrany numer w heyah, ale się pomyliłam z numerem... co mam teraz zrobic? moge zamiast tego numeru co sie pomylilam ustawić ten co chciałam? prosze o szybka odpowiedz

  • 0

    144. ~kamilla=*  2009-05-17 12:45:36  host: ehc212.neoplus.adsl.tpnet.pl

    co mam zrobić jeśli chcem za 5,90 aktywować wybrany numer, a przychodzi mi sms że nie można aktywować wybrany numer skontaktuj się z bou pod numerem 2222, a ja nie mam na koncie żeby tam zadzwonić. prosze pomóżcie :(

  • 0

    145. ~heyahhhh  2009-06-10 21:15:02  host: 79.139.58.83

    widze ze tu padaja jedynie pytaia a nie ma na nie odpowiedzi. kamilla nie mam osobiscie pojecia.

  • 0

    146. ~klekot  2009-08-20 20:19:11  host: adob33.neoplus.adsl.tpnet.pl

    hej mam pytanko....mam pakiet "Taryfa Nowa Heyah" i chciałbym wykupic pakiet "Wybarany Numer" to skasuja mi ten pierwszy pakiet czy bede mial 2 jednoczesnie??

  • 0

    148. ~aaaneta  2011-03-07 21:35:19  host: 188.146.97.143.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    jak zrezygnowac z nowa heyah?:( pomóżcie...

Dodaj swoją opinię