Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja 3] Zbliżają się taryfy "Syberyjskie" w Plusie

[Aktualizacja 3] Zbliżają się taryfy "Syberyjskie" w Plusie

sirmark 3 Września 2008 16:08

0 0

8. września Plus zaprezentuje nowe taryfy "Syberyjskie", przeznaczone dla użytkowników indywidualnych.



Nowa oferta charakteryzować się ma dużą liczbą minut. Stawka 48 groszy za minutę wystąpi w taryfie za ok. 50 zł, a w niższej - 58 groszy. Jednym z promowanych telefonów ma być Samsung SGH-i900 Omnia w wersji z pamięcia 8GB. Informacje te sugerują, że taryfy mają być odpowiedzią na ofertę z iPhonem w Erze i Orange.

Aktualizacja 2:

Taryfa 25 zł 40 zł 55 zł 75 zł 90 zł 120 zł
Ilość minut 30 60 90 120 150 220
Minuta połączenia do wszystkich (opróćz Play) 0,58 0,58 0,48 0,48 0,48 0,48
Minuta połączenia do Play 0,72


Dostępne będą także dodatkowe pakiety minut do wszystkich sieci - bezpłatne przez odpowiednio dla taryf: 9,12,18,24 m-ce. I tak dla taryf 25 i 40 będzie to 30 minut; dla taryf 55 i 75 - 50 minut, a dla taryf 90 i 120 będzie dodatkowe 70 minut.

Minuty w abonamencie wymienne będą z SMS-ami w stosunku 1:3.




Aktualizacja 3:

Niewykorzystane minuty przechodzą na 3 kolejne miesiące

Złocimierz to usługa dzięki której lepiej można kontrolować wydatki na telefon. Zawsze kiedy przekroczy się swoje stałe zobowiązanie miesięczne (czyli koszt abonamentu i innych wykupionych usług dodanych) o wybraną kwotę, a następnie o jej wielokrotność, otrzymuje się informację SMSem. Do wyboru są następujące limity: 10, 20 lub 50 zł. W okresie promocji (od 8.09.08 - 8.12.08) korzystanie z usługi jest bezpłatne. Po okresie promocyjnym koszt usługi to 2 zł.

Podpisując lub przedłużając umowę w Taryfie Syberyjskiej 75, 90 lub 120 do wybranego telefonu klient dostaje za złotówkę telefon Plusfon 401i

plus syberyjskie plus syberyjskie plus syberyjskie plus syberyjskie

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 178
  • 0

    159.  2008-09-06 15:13:58

    60 minut po 58 groszy już 35 złtych kosztuje ;-)

  • 0

    160.  2008-09-06 15:18:00

    Albo i 40 ;-)

  • 0

    161. ~TIFF  2008-09-06 15:24:18  host: abif191.neoplus.adsl.tpnet.pl

    zgadza się za 25zł jest 30, ale 30 masz z pakietu czyli 60 min przez 9 m-cy a jak włączysz jeszcze 30min za 10 zł to masz przez 9 m-cy za 35 zł 90 min trochę zamotałem ale wiadomo o co chodzi :-)

  • 0

    162. ~Tiff  2008-09-06 15:35:29  host: abif191.neoplus.adsl.tpnet.pl

    za 90zł masz 150min +70 z pakietu i jeszcze dokupujesz jeden za 10zł czyli 70 kolejnych minut co nam daje przez 24 miesiące za stówkę 290minut do wszystkich !!!

  • 0

    163.  2008-09-06 15:49:25

    ~TIFF - ja nie mówię o promocji dla nowych...

  • 0

    164.  2008-09-06 20:34:04

    157 TIFF a ile Plus traci ? Chyba chciałeś powiedzieć że zarobią więcej niż poprzednio.

  • 0

    165. ~oczykobry  2008-09-07 13:24:22  host: hng102.internetdsl.tpnet.pl

    złodzieje !!!!! z plusa 72 gr do play ?? no smiechu warte Plusowi podziękujemy za "super ofertę" chyba tylko nietryb by z nimi podpisał umowę

  • 0

    166. ~miki  2008-09-08 08:56:07  host: chello087207184082.chello.pl

    oczykobry - w Orange i Era stawka do Play podobna.

  • 0

    167. ~morion  2008-09-09 09:08:05  host: 80.50.56.190

    kiedy można się spodziewać jakichś promocji biznesowych w związku z tym? ;)

  • 0

    168.  2008-09-09 09:13:28

    Pytanie konkretniejsze - kiedy nowe taryfy - nowy cennik dla regonowców?? ;-)

  • 0

    169.  2008-09-09 16:03:16

    Słuchy chodzą że w tym tygodniu... Redakcja nic nie wie?

  • 0

    170. ~comment@onet.eu  2008-09-09 16:26:54  host: abig46.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Sprawdziłem cenę Nokii 6120 w Plusie bagatela 449zł w abonamencie 40 zł :| I za to mam 90 minut. Dlatego nawet bez oczekiwania na "propozycję" zamówiłem w play ten telefon za 1zł i abonament 40zł z czego mam 48zł do wykorzystania na smsy (po18gr do wszystkich-oprócz play-sa tansze) bądź na rozmowy... bodajże 49 groszy... więc wychodzi 97minut a płacę 40zł no i super telefonik też :)

  • 0

    171. ~nikos  2008-09-09 21:34:24  host: cih53.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ale play stawia na własna sieć! Wszystko niby tanio i od zaraz, ale...tylko w play! Bardzo sie zraziłem na abonamencie play. Teraz stawiam na plusa, i to ze względu na najwięcej minut do wszystkich sieci! Wśród ofert jest to niespotykane, a to ogromny plus! zobaczcie taryfy.

  • 0

    172. ~gacek  2008-09-09 22:08:34  host: mail.krosno.tkdami.net

    A tak z ciekawości to będzie jakaś oferta urodzinowa od ERY? Bo jakoś cicho a muszę zejść z TT i wejść na abonament. Czekać, czy też nie...?

  • 0

    173. ~Sławek  2008-09-09 22:45:37  host: ip-89.171.244.20.crowley.pl

    Gacek! Jest juz promocja urodzinowa Ery. Ale abonamenty nie stanialy ;)

  • 0

    174. ~  2008-09-10 22:45:04  host: ciq76.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Przeglądałem różne oferty abonamentowe w granicach 35 - 55 złotych i chyba Play jest najlepszy. Na 50 zł mam 140 minut do wszystkich i Motorola V9 za 100 albo Nokia E51 za 100. W Orange za 55 mam 100 minut do wszystkich, Motorolę V9 za 680 a Nokie E 51 za 500. To chyba nawet głupi zrozumie o co mi chodzi.

  • 0

    175.  2008-09-11 08:51:39

    Chyba jestem za głupi - nie rozumiem ;-) O co chodzi?

  • 0

    176. ~robo  2008-09-11 18:01:01  host: aawq153.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Po prostu przeczytaj! Ja w playa mimo wszystko nie wchodze. Naciągacze. A plus mnie skusił syberyjskimi, bo wreszcie na wszystkich stawia. A to jest wada każdego operatora.

  • 0

    177. ~kubala  2008-09-11 19:42:36  host: ber182.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dla firm juz od 15 nowa odslona taryf i iplusa, tak wiec czekac!

  • 0

    178. ~sg  2008-10-19 12:43:50  host: nat-243-22.man.bydgoszcz.pl

    Kończy mi się umowa w Plus i nie potrafią mi nawet zaproponować takiego minimum co w abonamencie za 50zł w Play. Fakt przez 18 miesięcy kuszą mnie większą ilością minut ale potem jeśli będę chciał te minuty to mam dopłacać 10zł. No i wkurzyli mnie tym,że do Playa zrobili droższe połączenia.Zmówili się z Erą i Orange i nas klientów robią w konia :(((

Dodaj swoją opinię