Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] 24 grosze do prawie wszystkich w POP-ie

[Aktualizacja] 24 grosze do prawie wszystkich w POP-ie

WitekT 10 Listopada 2009 08:01

0 0

Od 10. listopada w ofercie Orange POP rusza Pakiet Wygadany, czyli pakiet minut do wszystkich sieci (oprócz Play i Cyfrowego Polsatu).



Pakiet jest ważny 7 dni, kosztuje 7,20 zł, a w nim 30 minut do wykorzystania - efektywnie wychodzi 0,24 zł za minutę. Można go włączyć wysyłając SMS-a o treści WYGADANY pod numer 474 (opłata, jak za zwykłego SMS-a) bądź za darmo poprzez www.orange.pl/online lub automatyczny BOK *500.




Pakiet Wygadany łączy się z innymi pakietami w Orange POP, ale nie z usługą Ty i 3. Minuty można wykorzystać nawet, jeśli nie ma środków na koncie głównym lub skończył się jego okres ważności.

Zobacz: regulamin promocji Wygadany pakiet (plik .pdf; 83 kB).

Źródło tekstu: blog.tp.pl     

Dodaj do:
w sumie: 72
  • 0

    53. ~  2009-11-10 11:41:12  host: ip-213-17-193-98.netia.com.pl

    @42 Jak tak bardzo obchodzi Cię los opa to możesz i do mnie dopłacać. Mniej jakoś średnio obchodzi czy ktoś do mnie dokłada.

  • 0

    54.  2009-11-10 11:50:32

    biotyt: Dla ciebie 1.5pln to mało a dla mnie to zawsze 1.5pln Nie jest to majątek ale i tak siedzę w necie więc wejście czasem na stronę i sprawdzenie ile mi zostało czy aktywowanie nowego pakietu to nie problem. Zawsze coś w portfelu zostanie..

  • 0

    55. ~ciekawy  2009-11-10 11:51:37  host: aavh113.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja to jestem ciekawy czy na populacji bedzie można uruchomić ten pakiet taniej?

  • 0

    56.  2009-11-10 12:03:40

    Według moich obliczeń w Play Fresh korzystając z promocji program doladowań, doładowanie z play 10%, wychodzi 20 gr. do wszystkich sieci i 5 gr. w sieci i na stacjonarne a w Orange POP plus przelew SMS z allegro jakieś 17 gr. do wszystkich w pakiecie wygadane i 7 gr. w pakiecie POPminuty. We Freshu mniej kombinacji i dłuższa ważność wszystkiego.

  • 0

    57. ~mcluki  2009-11-10 12:27:14  host: chello089076200173.chello.pl

    Za 1.50 to ja wole miec swiety spokoj a nie kupowanie chorych pakietow na wszystko. Moze niedlugo wydadza pakiet do Play? Mialem Orange i najbardziej mnie to wkurzało ze zeby tam nie stracic to caly czas bylo trzeba kombinowac. Zawsze pamietac kiedy konczy sie waznosc konta i tysiaca pakietow. Chora sieć.

  • 0

    58.  2009-11-10 12:52:18

    Regulamin się pojawił http://www.orange.pl/binaries/PL/Binary/4078/4176065.pdf . Kwestia kalendarza albo automatycznego wysłania smsa aktywacyjnego co 7 dni i nic nie trzeba pamiętać.

  • 0

    59. ~j  2009-11-10 13:00:54  host: yk170.internetdsl.tpnet.pl

    W mBanku bez pakietów minuta jest po 19 gr.

  • 0

    60. ~  2009-11-10 13:19:12  host: v05-11.opera-mini.net

    7 dni? 30 minut? Szukają frajera? Jeszcze za 8zł. Spokojnie mogą dać 24gr bez pakietu do wszystkich znaczy prawie wszystkich :-D

  • 0

    61.  2009-11-10 16:08:13

    To już lepszy Multi Pop.Szkoda,ze tylko do Orange + stacjonarnych:(

  • 0

    62. ~  2009-11-10 16:32:56  host: asa-lan-adm.uwm.edu.pl

    7dni za mało? To rzeczywiście wspolczuje. Po co maja dawac 24gr bez pakietow jak Wam za mało dni czyli nie korzystacie z telefonu prawie. Moze znajdzcie sobie dziewczyny to wtedy zobaczycie ze taki pakiet sie zuzywa i tak szybciej. Jak nie chcesz brac to plac 29gr skoro i tak malo gadasz to nie stracisz wiele.

  • 0

    63. ~Luks  2009-11-10 17:35:15  host: 94.254.195.100

    Ja tutaj zauważam jeden wielki plus dla Orange ostatnio. Pomijam, że różnie wychodzą te ich dziwne pakieciki, ale przynajmniej coś się dzieje w porównaniu do Simplusa.

  • 0

    64.  2009-11-10 17:35:57

    Czyli za połączenia z numerami będącymi w Usłudze "Ty i 3" również pierw pobiera z tego pakietu?

  • 0

    65.  2009-11-10 17:41:49

    elkanguro: Nie, możesz mieć aktywny albo Pakiet Wygadany, albo "Ty i 3". Mając jedną usługę aktywną, nie aktywujesz drugiej.

  • 0

    66. ~mcluki  2009-11-10 18:01:54  host: skex.swiatksiazki.pl

    62: do dziewczyny to sie kupuje darmowy numer a nie pakiet 30 min.

  • 0

    67.  2009-11-10 21:11:15

    pakiet jest dobry jak dzwonimy po wszystkich, zawsze trochę taniej wychodzi niż jakbyśmy mieli dzwonić bez niego.

  • 0

    68. ~piotr  2009-11-11 00:33:10  host: 3.202.54.80.static.rdi.pl

    Ciagle wszystko porównujecie do playa. a prawda jest taka ze jak nie 90% kontaktów w play to lipa. przepłacasz i to cholernie

  • 0

    69.  2009-11-12 18:00:43

    piotr: Ja mam mało kontaktów w Play, a dużo w Orange. Po przesiadce na Play mniej miesięcznie wydaję pieniędzy, a mam za to więcej niż w Orange. Ja mi to wytłumaczysz?

  • 0

    70. ~cypher  2009-11-14 23:57:56  host: dynamic-78-8-53-234.ssp.dialog.net.pl

    69: jak dla mnie to nie wiedziałes jaka masz taryfe albo nie miales pojecia jaka wogole karte masz...

  • 0

    71.  2009-11-25 14:55:25

    @64, w Orange nie można łączyć Ty i 3 z pakietami minutowymi: albo rybki, albo akwarium. Pewnie dlatego na populacji można tylko tę usługę włączyć taniej: oszczędność dla klienta niewielka, ale operatorowi się opłaca, bo poza tymi wybranymi, do wszystkich innych w sieci trzeba płacić normalne stawki. Dla porównania, np. w NTT Numerki za Grosze można łączyć z pakietami minutowymi, albo z taryfą GZG, więc możesz płacić grosze do wybranych i jednocześnie masz możliwość obniżenia kosztów połączeń do pozostałych w sieci.

  • 0

    72. ~Aerer  2010-07-05 11:20:25  host: ege127.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tylko cały czas sms-y aktywacyjne są płatne. Myślą, że znajdzie się dużo osób nieumiejących aktywować przez *500 i wyślą sms.

Dodaj swoją opinię