Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] 200% więcej w Tak Taku

[Aktualizacja] 200% więcej w Tak Taku

LuiN 24 Sierpnia 2010 15:36

0 0

Od 26. sierpnia klienci Tak Taka i Tak Tak Fona będą mogli otrzymać dodatkowe środki na rozmowy w sieci - Era powiększy doładowanie o 200%.

Klienci, którzy uzupełnią swoje konto jednorazowo kwotą minimum 25 zł, a następnie w ciągu 5 dni ponownie zasilą konto wybraną kwotą od 25 złotych, otrzymają 200% wartości drugiego doładowania (maksymalnie 1000 zł).

Promocyjna kwota może zostać wykorzystana w na rozmowy, SMS-y i MMS-y w sieci Era oraz na surfowanie po Internecie, w ciągu 60 dni otrzymania jej na konto. Z promocji można skorzystać jednorazowo w okresie jej trwania, tj. od 26. sierpnia do 30. września.




Promocja dostępna jest również dla abonentów taryf Era Fun i Mega Fun w systemie Era Mix.

[Aktualizacja 17:43]

Zobacz: regulamin promocji 200% więcej (plik .pdf; 263 kB).

Źródło tekstu: Era, wł     

Dodaj do:
w sumie: 85
  • 0

    67.  2010-08-26 11:41:16

    66 - nie pogorszyła. Przecież taka promocja nie jest organizowana po raz pierwszy - identyczna była rok temu. Podwójne doładowanie w klasycznej wersji, ze 150 zł do wszystkich sieci pewnie będzie na jesieni, jakoś przed świętami.

  • 0

    68. ~/  2010-08-27 09:54:34  host: 89.248.169.109

    Dobrze przemyślcie i policzcie zanim skorzystanie z tej oferty – strasznie od niej trąci cebulą! Z powodu zastosowanych obostrzeń pozornie intratne 200% tak naprawdę jest ofertą skrajnie niekorzystną dla ludzi nadal używających taryfy Happy! Przede wszystkim jej ograniczenie czasowe do 60 dni implikuje doładowania mniejszymi kwotami przez co udział 25 PLN ,,aktywujących” ofertę staje się większy. Natomiast kompletnie dyskwalifikująca dla oferty jest niemożność wykorzystania pakietów i ograniczenie wyłącznie do kompletnie rozjechanego z aktualna ofertą konkurencji cennika. Po prostu w taryfie Happy standardowe ceny cennikowe są tak surrealistycznie – abstrakcyjnie – wysokie że nie nadrabia tego nawet te 200% które ,,dodaje” PTC !!! Przy doładowaniu za 25 lub 50 PLN realnie koszty cennikowe schodzą nam o 50 lub 57% - więc jest to i tak drożej aniżeli w „pakietowym” standardowym cenniku PTC! Tą taryfę obecnie ratują jedynie pakiety – nawet obniżenie ceny o 200% nie powoduje że warto z niej skorzystać! Brawo dla PTC! Typowa „marketowa” promocja.

  • 0

    69.  2010-08-27 16:31:19

    @68, do taryfy Happy nie można przejść od prawie 2 lat i jej użytkownicy to ci, którym korzystanie z niej ciągle się opłaca! Nikt nikogo nie zmusza do siedzenia w Happy zwłaszcza, że jest teraz choćby taryfa Hot z internetem bez limitu za 9zł czy pakietem 1000 minut. Lepiej, żeby Era odgórnie wycofała taryfę, z której ludzie korzystają tylko i wyłącznie z własnego wyboru? @61, bonus jest ważny 60dni, więc jaka skarbonka? Jeśli to potrójne ma takie same zasady jak potrójne sprzed roku, to pewnie ważność bonusu niektórzy będą mogli przedłużać. 200% to całkiem miły prezent - Orange do sieci dawało ostatnio 25%, czyli prawie 10X mniej ;)

  • 0

    70. ~znawca  2010-08-27 17:05:14  host: chaos.tpnet.pl

    @69. pablo_79 opinia #68 dotyczy także Nowego Tak Taka. Przecież jak ktoś do tej pory "siedzi" w Happy to oznacza, że potrzebne mu są pakiety Era Jednostek (przykładowo do sporadycznego SMSowania w sieci oraz do Heyah) a stawkę poza sieć już dawno ma na poziomie 59gr (po 8 miesiącach). W Nowym TT jedynie pogorszyli elastyczność oferty i obniżyli stawkę za minutę do wszystkich do 56gr (po 4 miesiącach). Gwoli sprawiedliwości także dodali 10 minut do pakietu 30, ale to i tak nie robi aktualnie żadnej różnicy, gdyż jak ktoś potrzebuje dużo dzwonić na numery stacjonarne to kupuje Pakiet Lojalnościowy 150minut w obu taryfach za 21zł i ewentualnie przedłuża jego ważność o 30 dni za pomocą pakietu 30 lub 40 minut (różnica 14.2gr vs 14.5gr/minuta). O HOT to już mi się nie chce pisać, gdyż dla mnie kolejny raz pogorszyli ofertę likwidując tanie dzwonienie na numery stacjonarne (VoIP) :(.

  • 0

    71.  2010-08-30 11:43:53

    znawco - masz wiele racji, ale Happy, NTT opłaca się już tylko nie licznym. W Hocie jest wiele opcji taniego dzwonienia po sieci, m.in. odjechana promocja z 1000 minut za 9 zł i Numerki za grosze. HOT jest już taryfą dla każdego.

  • 0

    72. ~znawca  2010-08-30 20:31:54  host: chaos.tpnet.pl

    @71. forumiak masz dostęp do statystyk ilości klientów TT w konkretnych taryfach? Jeżeli nie to jak możesz kategorycznie stwierdzać, że NTT i Happy opłaca się jedynie nielicznym klientom? Ja już napisałem, czemu uważam HOT'a za gorszą taryfę niż Nowy Tak Tak i nie będę się powtarzał. Ba nawet na tym forum była osoba, która twierdziła, że dla niej najbardziej opłacalna taryfa Happy i bardzo rzeczowo sprawę uzasadniała.

  • 0

    73. ~vonArthur  2010-08-31 11:53:55  host: 188.146.79.118.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    Fakt TT jest dobry dla ludzi co wyłacznie dzwonią wewnątrz sieci era wtedy sie opłaca ,sam mam TTaka i Play Fresh bo niestety majac tylko TT i dzwoniac poza siec era to zadna rewelacja

  • 0

    74.  2010-09-01 23:31:57

    @70, autor wpisu nr 68 w żadnym punkcie nie odnosił się do taryfy Nowy Tak Tak. @73, w TT tez jest taryfa HOT ze stawką 29gr/min do wszystkich prócz Play, do tego co najmniej 2 razy w roku podwójne doładowania z bonusem do wykorzystania na wszystkie usługi - pozwala obniżyć koszty wszystkich usług, w tym połączeń poza sieć o 1/3 do prawie połowy. Dla mnie Hot to obecnie chyba najbardziej uniwersalna taryfa, bo mam tanio w sieci, najtaniej spośród opów poza sieć i jeszcze internet bez limitu.

  • 0

    75. ~znawca  2010-09-02 21:08:55  host: chaos.tpnet.pl

    @74. Wydawało mi się, że ty się do niej odnosiłeś, ale teraz po ponownym przeczytaniu widzę, że kierowałeś go od razu do Hota. A ja twierdzę, że póki w HOT nie będzie wszystkich usług obniżających koszty połączeń przynajmniej tak jak w Nowym Tak Taku to nie będzie taryfa dla wszystkich. Do tego sposób rozliczania "Odjechanej Promocji" nie jest korzystny, gdyż pakiet ten wykorzystywany jest dopiero po minutach z terminem ważności. Tak jakby sam nie miał najkrótszego terminu. To powoduje jego wykluczanie się z pakietem Lojalnościowym lub 40 Minut ;(. Tak nie powinna wyglądać oferta dla wszystkich.

  • 0

    76. ~  2010-09-05 17:43:07  host: public-gprs97274.centertel.pl

    200% bonusu.... no no no, Tak Tak ma gest jeśli chodzi o bonusowe doładowania.

  • 0

    77.  2010-09-06 08:56:31

    Nie spodziewałam się teraz potrojenia :) podwojenia, które wyszło owszem, ale tego już nie. Pewnie nie będę doładowywać wysokim nominałem, bo po prostu inaczej rozplanowałam środki, ale na pewno nie przepuszczę okazji :)

  • 0

    78.  2010-09-09 10:52:28

    Takie samo potrojenie było rok temu ;-) Można się było go spodziewać, teraz heyah ma podwójne - również podobnie jak rok temu ;-)

  • 0

    79.  2010-09-10 17:29:45

    Szczerze, nie pamiętam tego :-) wiem, że keidyś tam było, ale konkretnie kiedy nie umiałam ogarnąć. Jakoś nikt nigdzie tego nie przewidywał, bo nie natknęłam się na wróżby, a zazwyczaj pojawiają się tego typu dyskusje przed podwójnym np.

  • 0

    80.  2010-09-14 15:25:37

    Jak na TT przystało - duży bonus. Promocja najbardziej przyda się Tak Tak Fonowcom, bo nie mają pakietu 1000 minut w sieci, jak w Hot. I nowi użytkownicy, którzy dostają bonusy do sieci do każdego doładowania, mogą przedłużać termin ważności 200%.

  • 0

    81. ~wro  2010-09-21 15:19:09  host: 77-253-196-164.adsl.inetia.pl

    Kiedy inni dają po 20%, Tak Tak daje 100% na wszystkie usługi albo 200% z ograniczeniem do sieci i na transfer. Hojności nie można Erze odmówić.

  • 0

    82.  2010-09-22 17:19:02

    Wprawdzie nie można z kwoty wykupować pakietów, ale kto by się tym przejmował, kiedy 2/3 środków dostaje się za darmo. Można spokojnie się przez chwilę nie przejmować podstawowymi stawkami.

  • 0

    83.  2010-09-27 10:37:57

    Oczywiście podstawowymi stawkami w ramach sieci i na internet ;-) To już ostatnie dni potrójnego doładowania. Na kolejny taki bonus pewnie poczekamy do świąt ;-)

  • 0

    84.  2010-09-27 21:59:02

    Na święta rokuję podwójne doładowanie :) czyli środki swobodnie do wydania na pakiety. Ja teraz nie wykupuję pakietów - korzystam ze środków promocyjnych na regularnym cenniku.

  • 0

    85. ~kuli  2010-10-03 14:46:33  host: 193.200.51.180

    ale jak sprawdzić ile się ma? na jaki numer ?

  • 0

    86. ~Mike  2010-10-10 00:42:16  host: amy18.neoplus.adsl.tpnet.pl

    *103*4# kod sprawdzający promocyjną kwotę która pozostała

Dodaj swoją opinię