Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja 2] Nowa taryfa Plusa: Rarka

[Aktualizacja 2] Nowa taryfa Plusa: Rarka

LuiN 4 Września 2009 08:41

0 0

W ramach nowego abonamentu Rarka Plusa, sieć Plus zacznie oferować swoim klientom stawkę nawet 29 gr za minutę do wszystkich sieci z jednoczesną możliwością wyboru telefonu w promocyjnej cenie.



Stawka 29 groszy za minutę dotyczy połączeń do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych za wyjątkiem sieci Play, do której stawka wynosi 72 grosze za minutę. Darmowe minuty w ramach abonamentu nie wymieniają się na SMS-y i MMS-y.

abon. Rarka 55 zł 75 zł 90 zł 120 zł 150 zł 250 zł 350 zł
liczba minut 120 minut 180 minut 250 minut 400 minut 520 minut 870 minut 1200 minut

Promowane modele telefonów to Sony Ericsson C902, Nokia 6730 classic (na wyłączność Plusa), Samsung Ultra Classic i Nokia 6303 classic. Dla klientów przedłużających umowę Plus oferuje ponadto dodatkowy pakiet do 30% więcej minut, do wykorzystania na 5 Numerów w Plusie i na stacjonarne.




[Aktualizacja]
Plus przygotował takżę ofertę dla abonentów przedłużających umowę. Każdy, kto przedłużając umowę, skorzysta z oferty "Rarka Plusa", otrzyma dodatkowo do 30% więcej minut do wykorzystania na połączenia z 5 numerami w Plusie i na numery stacjonarne. Dodatkowe minuty otrzymają również klienci przedłużający umowę w Taryfach Syberyjskich.

abon. Rarka 55 zł 75 zł 90 zł 120 zł 150 zł 250 zł 350 zł
liczba minut 120 minut 180 minut 250 minut 400 minut 520 minut 870 minut 1200 minut
30% więcej minut 25 minut 55 minut 75 minut 120 minut 155 minut 260 minut 360 minut

[Aktualizacja 2]

Zobacz: regulamin promocji i cennik telefonów "Rarka Plusa".

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 419
  • 0

    402. ~dxtr  2009-09-12 11:01:52  host: rea.ipt.com.pl

    Ad 400. Cos kiepsko liczysz. Mnozysz 24 miesiace x 27,5 a mowiszo umowie na rok? Cos Ci sie pokielbasilo. W Plusie chyba nie ma rabatu 50% jest za to 50% wiecej minut na polaczenia w umowie na rok, bez telefonu. Moge sie mylic, bo tego dawno nie sprawdzalem, ale watpie.

  • 0

    403. ~dxtr  2009-09-12 11:06:07  host: rea.ipt.com.pl

    Jak juz to masz 12 x 27,5 a potem kolejne 12 x 55.

  • 0

    404. ~magda  2009-09-12 12:23:33  host: gddp.vlan111.architor.lubman.net.pl

    tylko te 1400 o którym piszesz często się bierze z księżyca bo opy mają ceny telefonów o wiele wyższe niż na wolnym rynku (nie mówię o alegro a np sklepie) wiec u opa ten powiedzmy jakiś telefon marki X kosztuje 1400 a w sklepie 900,zreszta jak wiesz opy wycofują się powoli z dotowania telefonów więc wg. mnie coraz mniej się to opłaca. jeśli taki sam telefon na wolnym rynku kosztuje przykładowo, kilkaset zł taniej niż u opa (który kupuje telefony hurtowo a ceny ich tj. wartość dla kogoś kto by chciał fona kupić bez umowy od opa) są kosmiczne- czyli ustala cenę tego fonas jaką chce i na tym sam jeszcze zarabia bo sprzeda drożej niż na wolnym rynku- a odbija go sobie w abonamencie gdzie średnia minuta przekracza nadal 29 gr i waha się w granicach 40-60 gr). Aha,nie jestem zwolenniczką,jak to napisałeś abonamentu za 25 zł i telefonu w nim za 1 zł

  • 0

    405. ~magda  2009-09-12 12:24:45  host: gddp.vlan111.architor.lubman.net.pl

    nie mówie o rarce plusa bo to shit.pozdr.

  • 0

    406. ~pracownik plusa  2009-09-12 12:52:10  host: plus-96-101.polkomtel.com.pl

    @ 400 jak dostajesz rabat na abonament to nie dostajesz telefonu, nie ma takiej oferty w plusie gdzie masz i rabat i nowy tel...nawet na przedluzenie

  • 0

    407. ~stz  2009-09-12 13:10:52  host: 188.33.1.53

    Czemu kiepsko liczę. Przecież umowa z telefonem jest na 24 miesiące a nie na 12. Dlatego liczę koszt telefonu na 24 miesiące. Ja już miałem po kolei 3 umowy z rabatem 50% i taka opcja jest. Uwierz mi bo ja tak mam.

  • 0

    408. ~stz  2009-09-12 13:12:20  host: 188.33.1.53

    Przecież branie telefonu z abonamentem, to jest tak samo jak kupowanie go na raty. Wiadomo, że na raty zawsze wychopdzi cos drożej niż za gotówkę.

  • 0

    409. ~witty  2009-09-12 16:44:33  host: public7814.xdsl.centertel.pl

    @dxtr Uf, ale ci dogrzało z tym plusem. Myślący kupuje fona w sklepie np. MM lub innym, bo duuuużo taniej niż u opa, do tego pre-paid PF, TT lub inny i rozmawia wg stawek, o których abonamentowiec może jedynie marzyć. W PF max 5gr, w Era GzG 0,29 za połączenie, a gdy dołożymy promocje doładowań to ... Rarkowiec, do pełni szczęścia, ze swoimi 0,30zł/min przy abo 120 zet powinien jeszcze mieć darmową lewatywę.

  • 0

    410. ~Adam  2009-09-12 20:45:42  host: csknet-84-234-36-211.csk.pl

    za 55 zł 120 minut. i sms-y nie zamieniają się. Ciekawe jak im wychodzi 29 gr nie do wszystkich tylko prawie do wszystkich. Bi mi wyszło prawie 50 gr.

  • 0

    411. ~Mera  2009-09-14 14:43:18  host: lu-77-223-213-41.hypnet.pl

    @410 - masz rację. Prosta matematyka - 55 : 120 = 0,45 gr. I gdzie te 0,29 ? Pachnie mi tu pomyłką albo k a n t e m !!!Ta oferta nie powinna się nazywac Rarka tylko Cygan.

  • 0

    412.  2009-09-14 20:19:08

    Srarka

  • 0

    413. ~lala  2009-09-14 22:26:27  host: 87-50-n2.aster.pl

    witamy kolejnych nieumiejacych czytac ze zrozumieniem :))

  • 0

    414. ~ahahah  2009-09-14 23:36:32  host: chello089074077126.chello.pl

    413.....witaj witaj.....dokładnie tak samo czytaj i rozumie każdy potencjalny klient tej rarki. Mysli sobie że skoro plus mówi 29gr to faktycznie tyle będzie. A Plus jak zwykle mataczy.....podobnie jak wówczas gdy reklamowali 14444 "darmowych" minut w Plusie. czepiali się reklam Playa i oskarżali go o nieuczciwą konkurencję, ale gdy w bambuko robią klientów to hulaj dusza piekła nie ma. Uczciwość Plusa, a raczej moralność kalego.

  • 0

    415. ~  2009-09-14 23:50:34  host: c160-61.icpnet.pl

    413. ~lala=rara Matematyka, którą stosują potencjalni klienci odkrywający ściemę Minusa nie pasuje?

  • 0

    416. ~lala  2009-09-15 22:07:19  host: 87-50-n2.aster.pl

    *414 a gdy plej mowi, ze ma wszystkie telefony to tez wierzycie? Ludzie nie czytaja regulaminow, umow tylko patrza na reklamy... Niestety w kazdej dziedzinie takie "mataczenie" wystepuje... Zycie!

  • 0

    417. ~asis  2009-09-17 13:26:10  host: hrw114.internetdsl.tpnet.pl

    do 410. Drogi Adamie pragnę zaznaczyć, że opcja 0,29 gr. jest opcją jak najbardziej prawdziwą:) W abonamencie za 55 zł. masz 120 minut do wszystkich, aczkolwiek po wykorzystaniu minut z pakietu abonamentowego kazda kolejna minuta kosztuje Cię 0,29 gr. Tak, tak to jest taki szok literacki:)

  • 0

    418. ~asis  2009-09-17 14:02:10  host: hrw114.internetdsl.tpnet.pl

    I jeszcze taka mała dygresja do Pana sceptycznie nastawionego - do 414. Proszę Pana, niestety należy, trzeba, jest wręcz wskazane czytać regulaminy i to co się podpisuje. Zadna z sieci nie pozwoliłaby sobie na matactwa z racji tego, że tego typu akcje są surowo karane przez odpowiednie urzędy. Fakt faktem wersja 14400 minut tyczy się tego najwyzszego wariantu abonamentowego, aczkolwiek była to akcja która miała swe pokrycie w rzeczywistości. Rozumiem, że kazdy zabiega o jak najlepsze warunki, aczkolwiek trzeba spojrzec realnie. Jeśli chcemy rewelacyjne warunki wybierzmy sieć Play, ale wydaje mi się, że stabilizacja, kompetencja i pewność jakości świadczonych usług jest cenniejsza, aniżeli tel. w super cenie. Jeśli chodzi o uczciwe konkurowanie 4 weteranów. Moralność to właśnie, a może przede wszystkim, uczciwe zasady i gra fair play, nawet jeśli tyczy się to konkurencji. Spot reklamowy przypominajacy o możliwości zerwania umowy w sieci Plus bez ponoszenia kary finansowej uważam za żenujący. Jak można upaść aż tak nisko, że wybrali taki sposób na pozyskanie nowych Klientów???

  • 0

    419. ~halo  2009-10-01 10:03:31  host: 3.ver.abpl.pl

    do 418. Oczywiście - plus jest uczciwy jak nic. Akurat też mam tel w plusie w orange i w playu. Nie wiem czy porównywałaś ale obsługa plusa jest tak samo śmieszna jak w playu, aczkolwiek w playu są smieszni ludzie i jest czasem wesoło. Najlepsza obsługa jest w orange. Każda reklamacja solidnie sprawdzana. A co do pozyskiwania klientów. Moje zdania jest takie, że każdy sposób jest dobry, jeśli jest on ciekawy i zaskakujący. W tym przypadku mnie zaskoczyli i jest okej. Efekt im sie udał i nie wiem po co o tym pisać? Ja stwierdzam jedno, najgorsza sieć, która oszukuje to mało powiedziane, która robi najgorsze przekręty (patrząc na moje doświadczenia) to plus. Jeszcze teraz koszt 2zł z tymi debilami to dopiero przesada. Ile razy połączyło mnie i nagle przerwało nie z mojej winy. I dzwon drugi raz i już masz 4zł. Żenujące jest to co robi plus. I wsio na ten temat.

  • 0

    420. ~halo  2009-10-01 10:11:57  host: 3.ver.abpl.pl

    do 418. i z tego wszystkie zapomniałem najważniejszego hehe. "Jeśli chcemy rewelacyjne warunki wybierzmy sieć Play, ale wydaje mi się, że stabilizacja, kompetencja i pewność jakości świadczonych usług jest cenniejsza, aniżeli tel." - Dwa lata miałbym się użerać z jakimś szajs telefonem, płacić wysokie rachunki po to aby od czasu do czasu mieć "dobra obsługę?" Żenujące! Kolejna sieć w której prestiż kosztuje? Na jakim poziomie w plusie jest obsługa? Ile razy dzwoniłem i nic nie wiedzieli, ile reklamacji poszło w kosmos bo dziwnie je wywiało? Brak słów. Ale fakt, lepiej mieć złoma telefon, płacić "29gr" za minute i mieć "super obsługe". Powodzenia :)

  • 0

    421. ~hej  2009-11-19 16:33:35  host: 188.33.65.106

    nie wiecie po ile smsy w tej nowe taryfie abonament rarka? bo nigdzie nie moge znalezc albo przeoczylem...

Dodaj swoją opinię