Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja 2] Nowa oferta iPlusa

[Aktualizacja 2] Nowa oferta iPlusa

sirmark 11 Września 2008 15:21

0 0

15. września Plus wprowadza zmiany w ofercie bezprzewodowego dostępu do internetu - iPlus. Pierwsze informacje prezentujemy już dziś.

W ofercie pojawią się nowe opcje
Opcja iPlus prywatnie
iPlus 60 iPlus 75 iPlus 110 iPlus 160
Abonament 60 zł 75 zł 110 zł 160 zł
pakiet transmisji 1 GB 3 GB 8 GB 13 GB
SMS-y w abonamencie 20 20 50 50


Opcja iPlus firmowo
iPlus 49 iPlus 59 iPlus 89 iPlus 129
Abonament 49 zł (59,78 zł z VAT) 59 zł (71,98 zł z VAT) 89 zł (108,58 zł z VAT) 129 zł (157,38 zł z VAT)
pakiet transmisji 1 GB 3 GB 8 GB 13 GB
SMS-y w abonamencie 20 20 50 50


Dla dwóch niższych opcji zarówno dla klientów indywidualnych jak i biznesowych dostępna będzie promocja, w ramach której przez dwa pierwsze miesiące abonament wyniesie 1 zł. Dla dwóch wyższych abonament za 1 zł będzie przez 3 miesiące.

W ofercie pojawią się także nowe modemy:

huawei e180 Huawei E180 to modem USB obsługujący standardy: GSM/GPRS/EDGE (850/900/1800/1900MHz) oraz WCDMA/HSPA (900/2100 MHz). Jeśli chodzi o prędkości: to HDSPA do 7,2 Mbps, a HSUPA 2 Mbps (5,76 Mbps ready). Modem posiada także slot microSD.

huawei e230 Huawei E230 od E180 różni się tylko budową - jest dołączany do komputera poprzez kabel USB.




huawei e169 Huawei E169 to modem USB obsługujący standardy: GSM/GPRS/EDGE (850/900/1800/1900MHz) oraz WCDMA/HSDPA (900/2100 MHz). HDSPA działa z prędkością do 7,2 Mbps. Modem posiada także slot microSD, a w zestawie będzie karta pamięci 2 GB.

Wprowadzony zostanie odświeżony modem iPlus ExpressCard E870 HSPA 7,2. Uzyskał on nowy wygląd i został wzbogacony o adapter ExpressCard/34 do PCMCIA oraz technologię zero CD.

Aktualizacja 2:
Zaktualizowałem tabelki i opis.

Ceny modemów:

iplus ceny modemow

Przy zakupie dowolnego modemu z oferty iPlus wraz z aktywacją istnieje możliwość dokupienia pakietu antywirusowego Kaspersky Internet Security 2009 z pełną licencją na dwa lata w cenie 1,22 zł.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 133
  • 0

    114. ~ms93  2008-09-14 14:44:47  host: aaky36.neoplus.adsl.tpnet.pl

    LuiN - ja mam inne doswiadczenia z EDGE Orange. Jest wolny i nie zawsze sie chce laczyc. Maksymalne osiagi - 12kB/s, raz bylo nawet 2kB/s, czyli wolniej niz w GPRSie. I to w pelnym zasiegu. W Erze EDGE osiaga bez problemu predkosc 20kB/s - jest w tym przypadku nieporownywalny.

  • 0

    115. ~tomiq  2008-09-14 18:48:58  host: apn-77-112-201-197.gprs.plus.pl

    109. z tego co piszesz pozostaje standardowe podwojenie transferu przy przedluzeniu umowy na kolejny okres i w zasadzie wyjdzie na to samo gdyby wziac promocyjna taryfe po 15.09 :-( no nic ja poczekam na szczegoly od plusa troche czasu mi zostalo...

  • 0

    116. ~  2008-09-15 12:41:57  host: apn-77-113-17-132.gprs.plus.pl

    Do konca umowy mam 22miesiece i jak Plus mi nie podwyzszy limitu danych do nie wiem co zrobie... Dzis dzwonilem i nie ma opcji zwiekszenia limitu dla obecnych klientow...

  • 0

    117.  2008-09-15 13:00:05

    116. - jak dla mnie możesz się pociąć nawet albo i zaćpać z żałości... Dlaczego miałaby być opcja? Limit możesz sobie podnieść w ramach swojej umowy - podwyższając abonament ;-)

  • 0

    118.  2008-09-15 13:03:25

    Żałosne są tego typu teksty... Szkoda, że księdzu w sutannę się nie wypłaczesz... Jak nie wiesz co zrobić, to poczekaj do końca umowy. Masz problem bo nikt cię nie poinformował, że będzie korzystniejsza oferta? A kogo to obchodzi? Jakbym wiedział, że za tydzień, miesiąc albo dwa papier toaletowy stanieje, to pewnie bym wstrzymał się z zakupem ;-D

  • 0

    119.  2008-09-15 14:55:59

    w blueconnect jak narazie nie slychac o nastepcy huawei e220 modelu e230, ktory jest juz w iplusie

  • 0

    120. ~wklom  2008-09-17 13:14:14  host: cic178.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a w iPlusie nic nie slychac o laptopach Dell, które juz są w Orange. takimi tekstami mozna by sie przerzucac bez konca, co nie zmieni faktu, ze iPlus ma slabszy zasieg i mniejsze transfery w porównaniu z Pomarańcza.

  • 0

    121. ~yyy  2008-09-18 13:44:20  host: nat-tar.aster.pl

    poleca popatrzec sobie na test przedstwaiony na telixe.porówano wszytskie modemy operatorów,i zgadnijcie ktory z nich wypadł najlepiej??? iPlus

  • 0

    122.  2008-09-18 17:41:38

    o to spoko, iplus the best one

  • 0

    123. ~SU  2008-09-18 19:34:34  host: apn-77-114-33-164.gprs.plus.pl

    Mam iPlusa od dwóch lat i dwuletnia umowa wychodzi mi za niecały miesiąc. Dziś jednak wzięłam następną umowę na dwa lata z racji abonamentu za 1zł przez dwa miesiące (wybrałam taryfę iPlus 75). Do użytku domowego i studenckiego (jestem studentką 3ciego roku) polecam właśnie opcję iPlus prywatnie 75. 1gb miesięcznego transferu danych to zdecydowanie za mało - wcześniej miałam umowę z takim transferem i starczało mi to na tydzień-półtora. Po tym czasie transfer spadał do 60kb/s :( Stąd też postanowiłam wziąć transfer 3gb. Myślę, że spokojnie starczy na miesiąc :) Pozdrawiam.

  • 0

    124. ~  2008-09-18 19:38:21  host: apn-77-114-33-164.gprs.plus.pl

    Dodam jeszcze, że zdecydowałam się na modem Option Icon produkowany przez firmę Globetrotter - obecnie pioniera w dziedzinie takowych modemów. Przy okazji dostałam również pendrive Kingston 2gb w prezencie od Plusa :) (patrz: promocja 'weź iPlusa na próbę'). Jeszcze raz pozdrawiam.

  • 0

    125. ~one  2008-09-18 19:38:50  host: chello089076201254.chello.pl

    yyy, fajnie że telix takie coś zrobil, widać co najlepsze:)

  • 0

    126. ~yyy  2008-09-20 12:42:37  host: nat-tar.aster.pl

    Sam kiedys byłem w szoku kiedy mialem zasieg na iPlusie pomimo tego ze byłem gdzies na wsi.To bylo pozytywne zaskoczenie.

  • 0

    127. ~raven  2008-09-25 00:28:44  host: chm147.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mam iPlusa i jest on jak najbardziej spoko. Ta sieć z tego co się orientuję posiada największy zasięg spośród wszystkich operatorów, dlatego jest on idealny dla osób, które dużo podróżują.

  • 0

    128. ~Kozik  2008-09-26 01:57:33  host: chm202.neoplus.adsl.tpnet.pl

    oferta iPlusa jest całkiem spoko. Mój znajomy poleca tą usługę.

  • 0

    129. ~polo  2008-09-26 16:18:49  host: acqa222.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja też polecam :) mam go od jakiegoś czasu i nigdy się nei zawiodłem, zasięg w 99 % miejsc w naszym kraju :) to mówi samo za siebie :)

  • 0

    130. ~ger  2008-10-01 00:44:12  host: acqn208.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a ja wezme sobie abonament za 110 zł i będę mógł ściagac do woli, 8 GB to dla mnie bardzo duzo :)

  • 0

    131. ~wizer  2008-10-03 00:44:30  host: acqc135.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ta opcja jest chyba najlepsza, po teście na telixie iPlus wypadł najlepiej na tle konkurencji :) tak też myslalem, mam w plusie dwa telefony i nigdy sie nei zawiodłem, teraz czas na internet bezprzewodowy

  • 0

    132. ~tone  2008-10-09 18:55:19  host: acqp159.neoplus.adsl.tpnet.pl

    fajna ta oferta iPlusa, podobaja mi sie te ich modemy, dobrze ze sa na usb i plug and play, bede mógł je do dwóch kompów podłanczac :)

  • 0

    133. ~  2010-02-09 12:29:59  host: v06-09.opera-mini.net

    Mi chodzi przez EDGE i przy ściąganiu mam prędkoś nawet do 24kb/s przy prędkości 236kb/s :] więc ludzie przestańcie pisać te głupoty na temat iPLUSA . Jeszcze teraz od kiedy jest nowa oferta 100GB za free .

Dodaj swoją opinię