Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] 17.11 w Orange - nowe hasło, promocje świąteczne i cennik CDMA

[Aktualizacja] 17.11 w Orange - nowe hasło, promocje świąteczne i cennik CDMA

WitekT 6 Listopada 2008 12:55

0 0
Na dzisiejszej konferencji prasowej, Orange poinformował, że 17. listopada, wraz z inauguracją nowego hasła reklamowego, ruszą promocje świąteczne.

O nowym haśle - Together we can do more - pisaliśmy w tej wiadomości.

Ze spotu reklamowego zaprezentowanego podczas spotkania wynika, że prezenty dodawane będą do abonamentu i miksa na zawsze.

17. listopada Orange zaprezentuje także cennik oferty dostępu do Internetu w oparciu o technologię CDMA 450 MHz. Oferta ma wystartować 1. grudnia. Szerzej pisaliśmy o tym w tej wiadomości.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 32
  • 0

    13. ~  2008-11-06 14:52:57  host: f96-063.opera-mini.net

    Dla firm niedawno wprowadzili nową oferte. Powinni wprowadzic jakies zmiany w NOG np.rozmowy z innymi sieciami p 40gr.

  • 0

    14. ~  2008-11-06 15:01:54  host: 89.108.200.3

    13. i stad moje pytanie, bo to jest podstwowa oferta a co z promocjami? Chyba ze sie mylę, pytam bo zamierzam przedłużyć umowę i nie wiem czy czekać.

  • 0

    15. ~berdys  2008-11-06 15:05:36  host: ip-89-174-119-129.multimo.gtsenergis.pl

    6.: Zgadles !!!!! Daj adres, wyslemy Ci nagrode za spostrzegawczosc.

  • 0

    16. ~  2008-11-06 15:11:01  host: inet20908ni-2.eranet.pl

    a co z mapkami zasigu CDMA,czy wiadomo już gdzie to będzie działać.

  • 0

    17. ~mikrus  2008-11-06 15:14:04  host: apn-77-112-214-201.gprs.plus.pl

    tylko data, zadnych szczegolow wiecej??

  • 0

    18. ~paw  2008-11-06 15:18:26  host: public16032.xdsl.centertel.pl

    myślałem ze tu jest cennik CDMA a nie informacja kiedy on będzię,tytuł troche wprowadza w błąd...

  • 0

    19.  2008-11-06 15:19:44

    Tytuł jest dosyć jasny - po lewej data, po prawej czego tego dnia można oczekiwać, a w newsie dokładniejsze wyjaśnienie... Więc gdzie tu wprowadzanie w błąd?

  • 0

    20. ~  2008-11-06 15:30:37  host: f96-063.opera-mini.net

    Dla firm moze juz nic wiecej nie bedzie ale poczekaj do konca listopada.

  • 0

    21.  2008-11-06 16:00:46

    WitekT - daj spokój... Oni Faktu nie lubią, ale nie zdają sobie sprawy, że Fakt jest jaki jest bo liczy na takich jak oni czytelników ;-)

  • 0

    22.  2008-11-06 17:52:09

    Zapewne i tak jeszcze przed 17.11 dowiemy sie z Telepolisu o ile droższy od neostrady będzie Orangowy CDMA :).

  • 0

    23. ~  2008-11-06 23:51:38  host: 89.187.250.138.ip.airbites.pl

    Promocja na święta od Orange - dodatkowe minuty które nie można wykorzystać podczas świąt :)

  • 0

    24. ~homo_googleticus  2008-11-07 20:17:55  host: user-89-108-251-31.mobile.playmobile.pl

    Co do hasła, z pewną nieśmiałością zaczęli je wdrażać w życie `(|:-))) http://is.gd/6D7w

  • 0

    25. ~Damian  2008-11-07 21:34:55  host: public-gprs91260.centertel.pl

    Ciekawie jak spisze się Orange CDMA??? Mam nadzieję, że u mnie na wsi będzie działało. ;)

  • 0

    26. ~ukenamuniu  2008-11-12 20:20:51  host: 86-59-n1.aster.pl

    Damian: kup pałeczki, bo to chińszczyzna.

  • 0

    27.  2008-11-15 15:51:13

    23: Co? Rok temu promocje świąteczne działały także 24-26 grudnia. To stałe usługi typu darmowe numery czy wieczory i weekendy nie obowiązywały. Z resztą jeśli ktoś dostał taniej telefon do abonamentu w promocji świątecznej to na te 3 dni Orange mu go skonfiskowało?

  • 0

    28. ~tomek  2008-11-17 12:36:46  host: ip-64-1.mofnet.gov.pl

    czy ktoś już miał już przyjemność zapoznania się z tym cennikiem?

  • 0

    29. ~nomix  2008-11-17 14:44:48  host: hrb114.internetdsl.tpnet.pl

    Miało być tak pięknie, stały dostęp do internetu, konkurencja dla neo i znowu nic z tego. Może i pokryją zasięgiem cały kraj (kiedyś) ale wprowadzają ograniczenia transferu miesięczne na poziomie 3Gb więc do pracy to łącze już odpada. Co najwyżej komunikator ,poczta, aktualizacje softu itp. i po limicie. A mogli zrobić naprawdę ciekawą alternatywę dla kabli. Szkoda.

  • 0

    30. ~macko  2008-11-17 20:29:55  host: inet20908nh-1.eranet.pl

    wiadomo cos z tym netem CDMA? nomix skad masz takie info???

  • 0

    31. ~nomix  2008-11-21 08:32:15  host: hrb114.internetdsl.tpnet.pl

    Odpowiadając na pytanie ~macko, informacje co do limitu na cdma mam od pracownika salonu orange z którym rozmawiałem telefonicznie. Na pytanie o limity transferu stwierdził że będą na poziomie 3Gb miesięcznie.

  • 0

    32. ~Nomix  2008-11-27 09:13:04  host: hrb114.internetdsl.tpnet.pl

    No to wiadomo już ile to będzie kosztować. Miesięcznie całe 49 złoty za transfer do 1 Mbit i limit 3Gb miesięcznie. niezależnie od okresu umowy abonament stały za to cena modemu przy rocznej umowie prawie 700 pln !!! przy 3 latach 99 pln !!!

Dodaj swoją opinię