Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] 15 miesięcy darmowego Internetu w Tele2

[Aktualizacja] 15 miesięcy darmowego Internetu w Tele2

WitekT 30 Lipca 2007 12:15

0 0

W ramach rozpoczynającej się 30. lipca Promocji Wakacyjnej Tele2 Internet, klient otrzymuje łącze o prędkości 1 Mb/s lub 2 Mb/s za darmo aż przez 15 miesięcy. Przez kolejne 21 miesięcy obowiązywania umowy promocyjnej, cena usługi wynosi 49 zł, dla łącza 1 Mb/s i 94 zł dla łącza 2 Mb/s.

Misją Tele2 było, jest i będzie oferowanie klientom najlepszych cen usług telefonicznych i internetowych. Nasza najnowsza oferta dowodzi, że nie rezygnujemy z kontynuowania tej strategii - powiedział Piotr Nesterowicz, dyrektor generalny Tele2 Polska.

Łącze

1 Mb/s

2 Mb/s

Pierwsze 15 miesięcy

0 zł

0 zł

Kolejne 21 miesięcy

49 zł

94 zł

Średnia cena

29 zł

55 zł


Opłaty jednorazowe to aktywacja (98,82 zł) i modem Thomson ST 536 (122 zł). W ramach oferty klient otrzymuje również 5 darmowych kont pocztowych o pojemności 10 MB każde oraz miejsce na serwerze na stronę domową - również 10 MB.

Promocja Wakacyjna TELE2 Internet potrwa do końca sierpnia i zostanie wsparta szeroko zakrojoną akcją promocyjną w środkach masowego przekazu.




Wszystkie ceny brutto (z VAT).

[Aktualizacja 12:44]

Promocja dostępna jest tylko dla klientów, którzy korzystają także z usług abonamentowych na rozmowy w Tele2 (umowa na czas oznaczony).

Zobacz: regulamin Promocji Wakacyjnej Tele2 Internet.

Źródło tekstu: Tele2     

Dodaj do:
w sumie: 86
  • 0

    67. ~PiŁa  2007-08-01 11:03:22  host: abol55.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nic nie jest darmowe w Tele 2. Są zmuszeni kusić darmochą przy takiej fatalnej opinii na jaką sobie zapracowali. Z doświadczenia!!! Jeśli kogoś to kusi to najpierw niech przeczyta umowę, ....którą i tak zmienią sobie regulaminem w dogodnym dla nich czasie. Potem każde ustalenie z ich konsultantem nagrywajcie na dyktafon. Zazwyczaj to się przydaje.

  • 0

    68. ~Chrome_TP  2007-08-01 19:47:13  host: 212.160.172.70

    Co do problemów z Transferami na TP to jako przedstawiciel Infolinii Technicznej Neo mogę potwierdzić że problemy występują w całej strefie 0-61 - z tego tytułu trwa tam rozbudowa łącz od strony Polpaku termin zakończenia prac póki co nie jest znany

  • 0

    69. ~Chrome_TP  2007-08-01 21:37:47  host: 212.160.172.70

    Odnośnie 64. Immortal - Konsultant z front linie nie przełączy się do monterów z twojej centrali z kilku przyczyn : 1 - on (konsultant)nie ma możliwości ustalenia na której centrali klient jest podpięty dokładnie, 2 - Procedura tego nie przewiduje - a monterzy z central nie mają w swoim zakresie kompetencji kontaktu i obsługi klienta indywidualnego (pomijam monterów terenowych) 3 - Nawet gdyby chciał cię przekierować to nie ma do dyspozycji bazy numerów central i jednostek terenowych (bo do jego pracy bezpośrednio taka baza nie jest mu potrzebna i zapobiega to ponadto "wyciekaniu" takich numerów poza TP) 4 na stwierdzenie że "ja chce rozmawiać z kieronikiem" też nie ma mocnych bo kierownik konsultanta jest odpowiedzialny najczęściej za ogólną pracę infolinii i nie jest do dyspozycji klienta - a zwłaszcza do załatwiania jego spraw [raz jescze on ma zapewnić tylko sprawną pracę samej infolinii]. PS wiem co mówię bo sam pracuję na FL (Front Line)

  • 0

    70. ~Marek  2007-08-01 22:00:38  host: nat-tar.aster.pl

    tele2 niedlugo za darmo - dosłownie zacznie oddawac swój internet bo i tak nikt go nie bedzie chciał,moze zaczna do tego jeszcze dopłacac ;-)) Zdecydowałem sie na Netie,pozyjemy zobaczymy, narazie odpukac jestem usatysfakcjonowany.

  • 0

    71. ~Borek  2007-08-02 00:43:45  host: cjv9.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jakos temu nie wierze. Gdzie z tym Tele2. Trzeba zmienic telefon takze na tego opa, potem zwiazac sie na niewiadome 36 miesiecy i po 15 miechach placic za jakis smieszny 1Mbit kilkadizesiat zlotych. Za 15 miesiecy beda zupelnie inne standardy internetu i to bedize po prostu slabe lacze!!

  • 0

    72. ~nekromancer  2007-08-02 14:16:18  host: 83.2.112.2

    Ja jestem zadowolony z Tele2 już dawno tak mnie nikt nie oszukuje jak oni płące za usługi których nie chciałem jakieś dziwne kwoty numery telefonów do których nie dzwoniłem niemożność dochodzenia swoich spraw a co najważniejsze i to mi się w tej firmie podoba już od pół roku próbuje zerwać umowe i nie udaje mi się. Podziwiam ich polityke i systemy werbacji nowych klientów. daje jej 10/10 mam nadzije że jeszcze przez najbliższe kilka lat będą ze mnie doili kasiorke. Teraz chce u nich wziąć internet nawet nie będę czytał umowy bo wiem że wszystko będzie ok. Kocham cie tele2.

  • 0

    73. ~Chrome_TP  2007-08-02 15:23:36  host: 212.160.172.70

    Do 71 -=> Borek a mogę zaptać na podstawie jakich informacji masz takie mocne przekonanie ? - Szczerze wątpię aby w przeciągu roku drastycznie wzrosła przepustowość łącz (TP) na tyle by standardem było coś powyżej 1 mb/s. Owszem obsrwuje się powolny wzrost prędkości łącz ale nie przesadzajmy że za rok z kawałkiem to już będzie nie wystarczające.. (może zależy od potrzeb - jak ktoś dziennie chce ściągać po 1 płytce dvd to faktycznie za mało :x ).

  • 0

    74. ~~fascynator  2007-08-02 16:06:25  host: cjj58.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wg mnie korzystniej wypada związać się z netią na 2 lata, z czego pół roku za free

  • 0

    75.  2007-08-02 19:19:37

    jak nie wiesz jak rozwiązć umowę z tpsa to daj znać pomożemy

  • 0

    76.  2007-08-02 19:26:08

    do nekromancer i bardzo dobrze że nie czytasz regulaminu z tele2 tam sa dopiero kruczki zawał przy pierwszej f-rze gwarantowany

  • 0

    77. ~d  2007-08-03 10:57:44  host: 199.67.203.140

    a co zrobic w centrum warszawy (anielewicza), gdzie ani netia ani upc ani aster nie zalozy internetu, czy zostaje tylko socjalny plus net24/multimo (nie chce umowy dluzszej niz rok)? moze ktos zna jakies sieci w okolicy?

  • 0

    78. ~  2007-08-03 14:52:27  host: 87-205-82-120.adsl.inetia.pl

    `~d Załóż sobie wimaxa z Netii

  • 0

    79. ~sss  2007-08-03 22:40:14  host: aly253.neoplus.adsl.tpnet.pl

    do netia olsztyn - u was nie jest lepiej i mnostwo poroblemow z przylaczeniem, ludzie miesiacami czekaj na internet po rezygnacji z neo, poki co ja zostaje przy tpsa dopoki nie zaczniecie dbac o klienta

  • 0

    80. ~Gal  2007-08-04 23:02:29  host: 213-238-115-166.adsl.inetia.pl

    sss - zgadnij komu to zawdzieczaja...

  • 0

    81.  2007-08-07 20:41:07

    po lekturze oferty tele2 opadły mi ręce, przy umowie na 36 mcy, umowie na usługi głosowe ... ten cały biznes w ogóle się nie opłaca. Poza tym jeśli mam dobry internet po co mi telefon?!

  • 0

    82. ~..  2007-08-09 11:07:56  host: 87-205-199-114.adsl.inetia.pl

    zal....

  • 0

    83. ~..  2007-08-09 11:09:11  host: 87-205-199-114.adsl.inetia.pl

    Chrome_TP, ale zauważ, że umowa nie jest na 15 miesięcy, a na 3 lata !! Sądzisz, że przez 3 lata standardowe teraz 1mbit/s utrzyma sie? tzn nadal bedzie standardem?

  • 0

    84. ~ja  2007-08-09 18:43:00  host: nat-tar.aster.pl

    No fatalnie uderzylo Tele2 z promocja jak i tak wszyscy przeszli do Netii,która jest nieporównywalnie lepsza od Tele2

  • 0

    85. ~  2007-08-09 23:02:44  host: cmu15.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no lepsza. Bo mimo ze na pierwsyz rzut oka nie taniej, to jednak nie tzreba przenosic do niech telefonu ani podpisuywac umowy na 3 lata!

  • 0

    86.  2007-08-30 11:25:06

    pierwszy rzut oka niestety czasami myli, poczytaj regulamin i policz i wtedy wyjdzie prawda, która oferta jest lepsza :)

Dodaj swoją opinię