Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] 13 czerwca nowa oferta roamingowa Play

[Aktualizacja] 13 czerwca nowa oferta roamingowa Play

orson_dzi 12 Czerwca 2017 14:06 Aktualizacja: 12 Czerwca 2017 20:48

8 20



Jak informuje rzecznik prasowy sieci Play, jutro zobaczymy nową ofertę roamingową operatora.

Będzie to już drugie podejście Play do oferty roamingowej. Jak myślicie, fioletowi podobnie jak Orange T-Mobile dadzą brak limitów na rozmowy i przesyłanie wiadomości, czy wprowadzą dodatkowe ograniczenia?

[Aktualizacja]




Na Facebooku pojawiło się krótkie nagranie wideo rzecznika prasowego Play Marcina Gruszki, który zaprasza na zaplanowane na jutro około godziny 20:00 ogłoszenie nowej oferty roamingowej fioletowej sieci.



Zobacz: Play: Koszty roamingu w UE od 15 czerwca

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: play | roaming

w sumie: 109
  • 0

    90. ~  2017-06-13 11:55:42  host: 185.48.176.45

    89 - powiehttp://tlp.is/dt6 ze mam dostep do szerszej ilosci informacji, nie szukalem tego jeszcze w regulaminie

  • 0

    91. ~  2017-06-13 11:57:39  host: 185.48.176.45

    90 - powiedzmy *

  • 0

    92. ~  2017-06-13 12:00:27  host: ip41.dknadmin.be

    @90
    Dziekuje, 1,25GB to calkiem sporo nawet na 2 tygodniowy urlop w UE. To wlasciwie od czwartku mozna sie napic szampana bedac w Unii. Nie widze tego w regulaminie dla roamingu karcianego...iz jest ograniczenie do 1,25GB/m-c

  • 0

    93. ~  2017-06-13 12:02:52  host: 185.48.176.45

    92 - kazda oferta czy to na karte czy abonament bedzie miala swoj wlasny taki prog ktory bedize pomniejszal pakiet krajowy ktory uzytkownik dostaje, przy unlimited jest to 1,25gb ale przy innych ofertach jest to wiecej (analogicznie rodzina L - 6,77 GB). Niebawem powinno byc wszystko dostepne.

  • 0

    94. ~Play na Karte Formula  2017-06-13 12:06:32  host: ip41.dknadmin.be

    @93
    A czy pakiet promocyjny zlotowkowy np. z doladowan na facebooku bedzie mozna wykorzystac w Play Formula na Karte w roamingu na rozmowy i smsy po stawce 29gr i 9gr odpowiednio?

  • 0

    95. ~Play na Karte Formula  2017-06-13 12:08:39  host: ip41.dknadmin.be

    @93
    Z tym ze ja mam zwykla Play Formula na Karte bez unlimited...I jednoczesnie kupuje co miesiac pakiet GB ktory mi sie kumuluje. Czy z tego pakietu skorzystam w roamingu?

  • 0

    96. ~bomba  2017-06-13 12:12:22  host: user-94-254-239-58.play-internet.pl

    no teraz się postarali z roamingiem - dla mnie bomba :)

  • 0

    97. ~  2017-06-13 12:12:46  host: public-gprs399773.centertel.pl

    Gimbaza się cieszy

  • 0

    98. ~  2017-06-13 12:13:51  host: public-gprs399773.centertel.pl

    Teraz ładnie to opakują, zrobią świetna reklamę i nałapią kolejnych jeleni bo jacy oni cudowni z P4

  • 0

    99. ~  2017-06-13 12:14:42  host: public-gprs399773.centertel.pl

    Miała to być sieć bez gwiazdek ale ostatnio maja ich więcej niż całe W3 razem wzięte

  • 0

    100. ~Piguła  2017-06-13 12:19:06  host: 85.112.219.226

    Czy w roamingu UE minuty zebrane w usłudze zbieraj minuty rozliczane są przed złotówkami? Czy pakiet promocyjnych złotówek jest rozliczany w pierwszej kolejności przed kontem głównym?

  • 0

    101. ~  2017-06-13 12:24:44  host: 185.48.176.45

    94 trudno mi ocenić, takiej informacji nie mam

  • 0

    102. ~pabloki  2017-06-13 12:24:53  host: apn-77-114-6-223.dynamic.gprs.plus.pl

    wg zasad play nie wiemy ile zapłacimy. bo zastosowany zostanie schemat korzystania dla kazdego indywidualnie. np. klient w Polsce rozmawiał po 250 min /mc średnio wychodzacych mając no limit. jesli chciałby pojechać na 4 tyg wakacje i chciał gadac 1261 minut to play powyżej 250 min naliczy mu opłatę. znając play to sms gdzies zaginie i klient bedzie myślał że dzwoni dalej bez opat .

  • 0

    103. ~  2017-06-13 12:27:21  host: 185.48.176.45

    93 - w przypadku braku unlimited a korzystaina z pakietu krajowego powinno to być 1,25gb ale to trzeba zweryfikowac dla pewnosic,
    100 - bez regulaminu nie potwierdze ale podejrzewam ze bedzie ok

  • 0

    104. ~CIEKAWY  2017-06-13 12:32:39  host: user-94-254-128-174.play-internet.pl

    a co z połaczeniami miedzunarodowymi z polski do UE ??

  • 0

    105. ~Play na Karte Formula  2017-06-13 12:34:30  host: ip41.dknadmin.be

    Troche taka niewiadoma teraz bedzie. Bo nie wiadomo ile zaplacimy za roaming:))) Jak Play zdecyduje ze rozmawiamy wiecej w roamingu niz w kraju czy wiecej surfujemy w necie-to moze sie okazac ze spotka nas niemila niespodzianka z doliczaniem. Ale wg regulaminu nie wiadomo jaki jest pułap bezpieczeństwa;)

  • 0

    106. ~Play na Karte Formula  2017-06-13 12:37:43  host: ip41.dknadmin.be

    Wg GOL:
    W przypadku Klientów ofert przedpłaconych limity GB uzależnione są od oferty, z jakiej korzysta dany użytkownik z uwzględnieniem wybranej oferty promocyjnej - na przykład pakiet 600 MB za 5 zł na 30 dni umożliwia korzystanie z internetu w UE bez dodatkowych opłat do limitu 0,25 GB, a pakiet 2GB za 9zł na 30 dni daje 0,45 GB internetu w UE.

    U to zamiast 1,25GB zrobilo sie 0,25GB :(((

  • 0

    107.  2017-06-13 12:39:46

    #106 - Puściliśmy materiał o stawkach Play natychmiast po otrzymaniu go. Wisi od 12:24.

  • 0

    108. ~NG  2017-06-13 13:54:12  host: user-94-254-158-15.play-internet.pl

    @106 - nie wiem jak Ty to sobie wytłumaczyłeś i co masz w głowie. Chciałeś kupić pakiet 600MB i dostać 1,25GB w ramach tego pakietu w roamingu?! OMG, litości! Nie jestem pewien, to jedynie moje przypuszczenia - 1,25GB w roamingu otrzymają posiadacze pakietu 6GB za 20zł. Będę od jutra testować Playa z Krety :) Pojutrze czeka mnie już RLAH.

  • 0

    109.  2017-06-13 13:59:24

    Przeliczenie pakietów jest bardzo proste przecież. Przepis podaje prostą metodę - każdy może sobie policzyć ile będzie miał gigabajtów ;-)

Dodaj swoją opinię