Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Adobe Flash Player nie działa na Androidzie 4.0

Adobe Flash Player nie działa na Androidzie 4.0

LuiN 22 Listopada 2011 09:58

0 0

Zgodnie z nową strategią firmy Adobe, Flash Player w wersji dla urządzeń mobilnych przestanie być rozwijany. Odczuć możemy to bardzo szybko - póki co Flash Player nie działa na Androidzie 4.0 Ice Cream Sandwich.



O nowej polityce Adobe pisaliśmy szerzej w tej wiadomości. W jej efekcie nowa, kluczowa aktualizacja systemu Android nie ma natywnie pełnego wsparcia dla Adobe Flash.




Firma Adobe postanowiła tym razem jeszcze zareagować na "flaszową potrzebę rynku" i ukaże się nowa wersja Playera - zgodna również z Androidem 4.0. Premiera nowego oprogramowania odbędzie się "przed końcem roku".

Źródło tekstu: GSMArena, wł     

Dodaj do:
w sumie: 18
  • -1

    1.  2011-11-22 10:04:11

    paranoja...

  • 2

    2.  2011-11-22 10:19:17

    I dobrze. Flash to głównie reklamy, które skutecznie potrafią zamulić przeglądarkę w telefonie, nie mówiąć już o pobranym transferze.

  • 1

    3. ~toruniak  2011-11-22 10:22:28  host: 83-238-164-231.ip.netia.com.pl

    Bez flasha? To już lepiej korzystac z Opery Mini ktora nie jest pamieciożerna.. Szkoda

  • 1

    4. ~zbyszek  2011-11-22 10:27:40  host: 93-186-31-81.rdns.blackberry.net

    Strasznie szkoda, zawsze lubilem sobie flashowe strony poprzegladac na iPhonie i na iPadzie, a teraz już pewnie i tam nie bede mogl...

  • 0

    5. ~  2011-11-22 10:41:01  host: afjv240.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Zdychaj Flash Player!

  • 0

    6. ~rob  2011-11-22 10:53:26  host: aemj40.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Musiało do tego dojść, technologia flash powstała na architekturze PC, wciskanie jej na siłę w środowisko mobilne nie było dobrym pomysłem szczególnie jeżeli istnieje alternatywa html5. Adobe i tak będzie zarabiać na AIR.

  • 0

    7. ~Longman  2011-11-22 10:55:12  host: dfo131.neoplus.adsl.tpnet.pl

    I bardzo dobrze, że ten zamulacz odejdzie w niebyt.

  • 0

    8. ~  2011-11-22 11:09:52  host: z57-01.opera-mini.net

    to wam html5 bedzie reklamami strony zaslanial...

  • 0

    9. ~Wojtek  2011-11-22 11:36:25  host: 91.230.86.58

    Po pierwsze, będzie działał, po drugie jak komuś nie pasuje, to można go bez problemu wyłączyć.

  • -2

    10. ~xx  2011-11-22 12:32:12  host: odw65.internetdsl.tpnet.pl

    Hahaha, żal mi was ludzie, teraz co drugi komentarz to "zamulacz" "i dobrze" "i tak same reklamy byly" itp. a wczesniej wszycy napinaliscie sie, ze to iPhone jest zacofany bo nie wspiera cudownego flasha. :D I wiecie co? I dzieki temu na iPhone'a w tej chwili wszystkie flashowe strony maja swoje dedykowane wersje, a wy zostaliscie z niczym. :D Viva Apple!

  • 0

    12. ~  2011-11-22 13:14:03  host: p13-03.opera-mini.net

    @10 żal mi Ciebie pajacu

  • -2

    13. ~xx  2011-11-22 13:59:04  host: odw65.internetdsl.tpnet.pl

    @11. Znajdź mi fragment w którym napisałem, że mam iPhone'a. Jesteś mocno przewrażliwiony. ;) @12. Wiem jak cię boli. :D

  • 1

    14.  2011-11-22 14:04:07

    @10,13 mi również Ciebie żal. Jakoś nikt tutaj się nie zrywa, aby przeżucać na iPhona, który ma jeszcze spoooro braków w sofcie, poza flashem. Ktoś kieruje się wyglądem i marką, zamiast wyposażeniem i jakością sprzętu, oraz stać go na to, jego sprawa.

  • 0

    15. ~xx  2011-11-22 14:14:12  host: odw65.internetdsl.tpnet.pl

    @14. Ja nie każe nikomu się przeRZucać, śmieszą mnie tylko ludzie, którzy cały czas napinali się, że iPhone nie obsługuje super *** i nowoczesnego Flasha. :D :D A teraz nagle uznali, że Flash jest zły. :D I mała uwaga - nie, nie używam iPhone. :)

  • 0

    16.  2011-11-22 14:23:06

    "Przerzucać"- dzięki,mój błąd ;-). Teraz piszesz rozsądnie. Fakt, Android 4.0 to może być ostatni system mający przewagę nad iOS w flashu, co moim zdaniem jest dużym uszczupleniem tego ostatniego, cokolwiek jego użytkownicy nie piszą.

  • 0

    17. ~robertnik  2011-11-22 15:50:57  host: 81-219-6-226.adsl.inetia.pl

    A ja chce mieć możliwość decyzji, czy chce zobaczyć flashową zawartość, a nie decyzje, czy szukać najbliższego desktopa.

  • 0

    19.  2011-11-22 17:09:56

    Nie podjęli decyzję, tylko pokłócili się z Adobe, który nie chciał się podporządkować ich standardom. Wybacz, ale nie wszyscy potrzebują flash do RedTube. To nie Android jest opóźniony, tylko strony. Jak na razie na 4.0 będzie można bez problemów korzystać i to dość długo, aż do 5.0. Do tego czasu wiele się zmieni.

  • 0

    20.  2011-11-22 19:26:28

    Gość xx ma trochę racji. Tak to psioczenie, że iPhone nie ma Flasha a teraz? "Nie będzie Flasha w androidzie! Hura!" Inaczej jak hipokryzją tego nie nazwę.

Dodaj swoją opinię