Wiko View - opinie
Telefony Wiko Wiko View Opinie o Wiko View

Wiko View

w sumie: 1
  • 0

    1. ~okoxoko  2018-02-11 10:05:44  host: host-176-221-120-181.dynamic.mm.pl

    okoxoko

    Telefon z fajnym nowoczesnym ekranem 18:9. Z daleka wygląda jak S8. Szybki i czysty Android 7 na pokładzie. Beznadziejny aparat w słabym oświetleniu - mocne szumy, w mocnym świetle jest ok. Świetny skaner odcisków palców. Wymienna bateria, druga karta SIM lub karta micro SD. Jeżeli szukacie szybkiego i nowoczesnego telefonu, a zdjęcia nie są specjalnym priorytetem to jak najbardziej polecam.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-83-66-51.compute-1.amazonaws.com


Wszelkie pytania dotyczące wyboru telefonu proszę zadawać w specjalnym dziale na forum.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Telefony dodane do porównania

Ankieta

Jaki sposób opłacania mandatów uważasz za najwygodniejszy?

Polacy lubią opłacać mandaty kartą lub telefonem

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet