Samsung Galaxy J3 2017 - opinie
Telefony Samsung Samsung Galaxy J3 2017 Opinie o Samsung Galaxy J3 2017

Samsung Galaxy J3 2017

w sumie: 1
  • 0

    1.  2018-03-17 13:44:23

    telefon skierowany raczej do najmniej wymagających użytkowników którzy wykonują dużo połączeń głosowych. największą zaletą tego modelu jest jakość połączeń - jest głośno i wyraźnie (o wiele lepiej niż w modelach motoroli). aparat robi przyzwoite zdjęcia w dzień. szybkość działania systemu przy tego typu procesorze jest akceptowalna. co do baterii to j3 nie jest dla osób które dużo korzystają z przeglądarki i komunikatorów.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-133-152.compute-1.amazonaws.com


Wszelkie pytania dotyczące wyboru telefonu proszę zadawać w specjalnym dziale na forum.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Telefony dodane do porównania

Ankieta

Czy uważasz, że Play zdąży pokryć własnym zasięgiem całą Polskę do 2020 roku?

Play ma 6000 stacji BTS

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet