Nokia 150 - opinie
Telefony Nokia Nokia 150 Opinie o Nokia 150

Nokia 150

w sumie: 1
  • 0

    1. ~Marek  2017-01-06 14:18:49  host: 4.142.citypartner.pl

    Ten telefon to całkowita porażka? Przecież to kontynuacja tych tanich telefonów z logo Nokii produkowanych jeszcze przez MS. I nadal z tym tragicznym okrojonym systemem S30+. Po co produkować coś takiego? Nie lepiej wypuścić klasyczny telefon jak dawne nokie z S40, dobrym aparatem z diodą doświetlającą, wyświetlaczem 2,4 do 2,8 cala IPS, łącznością 3G? Przecież parametry tej 150 są beznadziejne (aparat 0,3!!, wyświetlacz TFT 65 tys kolorów). Dramat!

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-79-216.compute-1.amazonaws.com


Wszelkie pytania dotyczące wyboru telefonu proszę zadawać w specjalnym dziale na forum.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Telefony dodane do porównania

Ankieta

Wybierz najlepszą reklamę Serca i Rozumu

Pożegnanie z Sercem i Rozumem - wybierz najlepszy spot

 

Zobacz wynik | Opinie (7)

Archiwum Ankiet