myPhone Hammer Axe Pro - opinie
Telefony myPhone myPhone Hammer Axe Pro Opinie o myPhone Hammer Axe Pro

myPhone Hammer Axe Pro

w sumie: 1
  • 0

    1. ~anty maifon  2017-03-18 15:25:22  host: n06-06-07.opera-mini.net

    Telefon miał być niesamowicie odporny na wpływ warunków zewnętrznych, pyłoszczelny i WODOODPORNY. W reklamie na ich stronie jest napisane "PANCERNA MOC...Certyfikat IP 68 potwierdza pyłoszczelność oraz odporność na CAŁKOWITE, CIĄGŁE ZANURZENIE W WODZIE" !!! Niesamowite!!! Po półrocznym użytkowaniu zgłosiłem reklamację ze względu na problemy z ładowaniem baterii oraz mocnym jej przegrzewaniem. Występują również problemy z łącznością WIFI oraz łącznością mobilną z internetem!!! Reklamacja została odrzucona, Ich uzasadnienie: "Reklamacja odrzucona, w dostarczonym urządzeniu stwierdzono ślady cieczy, sprzęt zostanie odesłany bez naprawy" To są jakieś kpiny!!! Jak w urządzeniu, które ma certyfikat IP 68, czyli jest wodoszczelne, stwierdzono ślady cieczy ??? To może jeszcze jest przenikliwe, ciecz przechodzi niepostrzeżenie przez obudowę ???

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-211-233-235.compute-1.amazonaws.com


Wszelkie pytania dotyczące wyboru telefonu proszę zadawać w specjalnym dziale na forum.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Telefony dodane do porównania

Ankieta

LG G6 czy Huawei P10?

LG G6 czy Huawei P10?

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet