myPhone Hammer Axe Pro - opinie
Telefony myPhone myPhone Hammer Axe Pro Opinie o myPhone Hammer Axe Pro

myPhone Hammer Axe Pro

w sumie: 2
  • 0

    1. ~anty maifon  2017-03-18 15:25:22  host: n06-06-07.opera-mini.net

    Telefon miał być niesamowicie odporny na wpływ warunków zewnętrznych, pyłoszczelny i WODOODPORNY. W reklamie na ich stronie jest napisane "PANCERNA MOC...Certyfikat IP 68 potwierdza pyłoszczelność oraz odporność na CAŁKOWITE, CIĄGŁE ZANURZENIE W WODZIE" !!! Niesamowite!!! Po półrocznym użytkowaniu zgłosiłem reklamację ze względu na problemy z ładowaniem baterii oraz mocnym jej przegrzewaniem. Występują również problemy z łącznością WIFI oraz łącznością mobilną z internetem!!! Reklamacja została odrzucona, Ich uzasadnienie: "Reklamacja odrzucona, w dostarczonym urządzeniu stwierdzono ślady cieczy, sprzęt zostanie odesłany bez naprawy" To są jakieś kpiny!!! Jak w urządzeniu, które ma certyfikat IP 68, czyli jest wodoszczelne, stwierdzono ślady cieczy ??? To może jeszcze jest przenikliwe, ciecz przechodzi niepostrzeżenie przez obudowę ???

  • 0

    2. ~zaciekawiony  2017-04-18 19:26:20  host: 31-179-90-173.dynamic.chello.pl

    Telefon użytkuję od 5 miesięcy świetnie wykonany bardzo solidny ale do ekstremalnego użytkowania lepszy chyba będzie axe lte,axe pro to taki cywilizowany hammer,to moje subiektywne odczucie.Działanie telefonu nienaganne,system działa płynnie bez żadnego problemu,świetne zarządzanie energią na czuwaniu tak i pod obciążeniem.Poprzedni telefon to samsung 6s edge ale w mojej pracy wytrzymał 3 dni i padł,hammer ma się świetnie.Teraz coś co mi się nie podoba topornie działający ekran ja używam w trybie rękawica wtedy działa o niebo lepiej,brak diody powiadomień,brak możliwości powieszenia na smyczy ,zdjęcia w ciemnych pomieszczeniach,co prawda ma się pojawić aktualizacja rozwiązująca ten problem zobaczymy na ten czas polecam.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-159-66-70.compute-1.amazonaws.com


Wszelkie pytania dotyczące wyboru telefonu proszę zadawać w specjalnym dziale na forum.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Telefony dodane do porównania

Ankieta

Jak oceniasz Stan Nielimitowany w Play?

[Aktualizacja] Stan Nielimitowany - nowa oferta w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (14)

Archiwum Ankiet