LG Magna - opinie
Telefony LG LG Magna Opinie o LG Magna

LG Magna

w sumie: 2
  • 0

    1. ~Tomala  2015-12-21 19:02:45  host: 83-238-235-166.adsl.inetia.pl

    Mam telefon od sierpnia i powiem wam, że przyciski z tyłu zamiast po bokach są bardzo wygodne. Aparat robi bardzo dobre zdjęcia i przede wszystkim szybko co sobie cenię. Denerwuje mnie w nim brak motywów i możliwość zmiany ikonek, co prawda motywy znajdziemy na LG Smart World ale wybór jest mały i beznadziejny, gdy już znajdziemy fajny motyw to ma brzydkie ikony których nie da się zmienić. Kolejną małą wadą jest brak zmiany wyglądu w wiadomościach, dymki są "sraczkowato" żółte jak i pasek u góry, brzydnie w kilka dni od zakupu, da się zmienić motyw klawiatury ale mało który będzie pasował do takiej żółci : ) Nie każdemu będzie to przeszkadzało ale ten kto dużo smsuje szybko stwierdzi że lepszy byłby nawet różowy. Ogromną wadą jest to, że często nie włączają się dane komórkowe, za każdym razem trzeba wył i wł. telefon aby móc skorzystać z Internetu bądź wysłąć/odebrać MMSa. Moja siostra ma LG Spirit i też boryka się z tym problemem. Jeśli masz wybór wynrać inny telefon- to wybierz inny : ) Oceniam LG Magna na 7/10. Pozdrawiam:)

  • 0

    2. ~balas  2016-03-25 18:45:32  host: public-gprs356511.centertel.pl

    Ale szajs nie kupujcie tego *** 0/10

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-94-117.compute-1.amazonaws.com


Wszelkie pytania dotyczące wyboru telefonu proszę zadawać w specjalnym dziale na forum.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Telefony dodane do porównania

Ankieta

Najlepszy smartfon w cenie do 500 zł to:

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet