LG GX300 - opinie
Telefony LG LG GX300 Opinie o LG GX300

LG GX300

w sumie: 2
  • 0

    1. ~pogodabartlomiej  2011-05-24 21:19:17  host: apn-95-41-196-128.dynamic.gprs.plus.pl

    Telefon niby ok,poza kilkoma wpadkami w fabrycznym oprogramowaniu,które nie działa jak należy. Dual sim działa jak należy z obiema kartami sygnalizując drugie połączenie w tle,a teraz pora na wady wykryte po 3dniach używania telefonu,który już pojechał do Warszawy do serwisu do naprawy,jako przedmiot niezgodny z umowa i wadliwym fabrycznym oprogramowaniem. Oto jego wady; 1.gdy w gnieździe sim 2 jest karta dowolnego operatora, a chcemy sprawdzić stan konta za pomocą kodów USSD stan konta karty sim 2 to telefon za każdym razem sprawdza stan konta karty sim 1. W ustawieniach dual sim jest wybór kart automatyczny !!! 2.Podczas wpisywania nowej wiadomości sms ,gdy damy w polu odbiorcy ostatnio używane (kontakty) to nie ma opcji usuń,a jest tylko zaznacz/odznacz i zaznacz wszystko. 3.w ustawieniach zegara i jego synchronizacji jak damy najpierw potwierdź,to w ogóle takie potwierdzenie nie wyskakuje na wyświetlaczu(w telefonie LG GX 200 takie potwierdzenie wyświetlało się) Zegar na zablokowanej klawiaturze działa z ok 1sekundowym opóźnieniem i dopiero wtedy pokazuje prawidłowa godzinę. 4. Gdy prowadzimy rozmowę i damy tryb głośnomówiący to bardzo charczy głośnik i nie idzie zrozumieć rozmówcy-w LG GX 200 takie coś nie występowało. 5.Gdy wyłaczymy karte kim 1 w ustawieniach dual sim,to na drugiej karcie nie działają kody USSD i wyświetla się komunikat brak zasięgu,a połączenia głosowe wykonywane sa poprawnie. 6.Przy wyborze sieci z trybu auto na tryb ręczny na karcie sim 2 gdy damy innego operatora w roamingu krajowym,to po wyjściu z ustawień sieci i ponownym wejściu,pokazuje,że sieć która została wybrana ręcznie znajduje się na karcie sim 1 zamiast 2. Karty sim operatorów to: sim 1: gadu air na zasięgu plusa gsm na stałę sim 2: play fresh zamiana kart sim skutkuje takimi samymi objawami,z czego wynika,że błędnie stworzono oprogramowanie telefonu-menu. Wcześniej używałem samsunga C5212 i było ok poz

  • 0

    2. ~pogodabartlomiej  2011-05-24 21:20:07  host: apn-95-41-196-128.dynamic.gprs.plus.pl

    Z niecierpliwością czekam na nokię C2-00,a co do serwisu LG zobaczymy co z tym zrobią.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-162-128-159.compute-1.amazonaws.com


Wszelkie pytania dotyczące wyboru telefonu proszę zadawać w specjalnym dziale na forum.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Telefony dodane do porównania

Ankieta

Czy masz antywirusa w swoim telefonie?

Nastolatki zabezpieczają się, a Ty chronisz się przed wirusami?

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet