LG G6 - opinie
Telefony LG LG G6 Opinie o LG G6

LG G6

w sumie: 2
 • 0

  1.  2017-05-14 21:57:49

  Jeśli chodzi o smartfony od LG to nie byłem przekonany. Ale z ciekawości swego czasu kupiłem LG G3 i był mega, wiadomo jak to nowa zabawka. Ostatnio używałem SGS6, SONY Z4, SONY Z5 i SGS7. Ale nie miały tego czegoś co dosyć już stary G3, którego używam cały czas. Przyszedł czas na zmianę i myślę że LG G6 będzie najlepszym rozwiązaniem. Tylko szkoda że nie zostawili przycisków vol +/- z tyłu. Pewnie kwestia przyzwyczajenia, ale to było idealne miejsce dla nich. Producenci za bardzo skupili się na zdobywaniu 1 miejsca w benchmarkach niż na potrzebach konsumentów.

 • 0

  2. ~piobeg  2017-05-18 16:22:44  host: host-212-67-137-87.cable.net-inotel.pl

  Odnoszę wrażenie, że LG bardziej się uwstecznia niż idzie do przodu. Obecnie korzystam z G3. W G3 jest ładowanie indukcyjne, w G4 brak, G5 również brak, G6 również. IrDA jest w G3, G4 i G5, w G6 brak. Dioda powiadomień: G3, G4, G5 jest - G6 brak. Przyciski z tyłu to jest naprawdę super rozwiązanie. Wszyscy, którzy mówią iż jest ono niewygodne myślę, że po tygodniu zmienili by zdanie. Nie można nic mu zarzucić. Nawet kiedy mamy telefon w uchwycie samochodowym. Wybudzanie przez podwójne "pacnięcie" i sterowanie głośnością z systemu w zupełności w tej sytuacji wystarczy. Jest w G3, G4. Niestety w G5 i G6 ledwie połowicznie.
  Nie rozumiem rozumowania LG w tych aspektach. Wiem, że prawdopodobnie chodzi o pieniądze, ale myśle, że więcej zarobi się jeśli telefonowi nie będzie można nic zarzucić niż jeśli zdania będą podzielone...

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-210-99.compute-1.amazonaws.com


Wszelkie pytania dotyczące wyboru telefonu proszę zadawać w specjalnym dziale na forum.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Telefony dodane do porównania

Ankieta

Najlepszy dostępny na rynku smartfon to:

10 najlepszych smartfonów (październik 2017)

 

Zobacz wynik | Opinie (11)

Archiwum Ankiet