LG G6 - opinie
Telefony LG LG G6 Opinie o LG G6

LG G6

w sumie: 3
 • 0

  1.  2017-05-14 21:57:49

  Jeśli chodzi o smartfony od LG to nie byłem przekonany. Ale z ciekawości swego czasu kupiłem LG G3 i był mega, wiadomo jak to nowa zabawka. Ostatnio używałem SGS6, SONY Z4, SONY Z5 i SGS7. Ale nie miały tego czegoś co dosyć już stary G3, którego używam cały czas. Przyszedł czas na zmianę i myślę że LG G6 będzie najlepszym rozwiązaniem. Tylko szkoda że nie zostawili przycisków vol +/- z tyłu. Pewnie kwestia przyzwyczajenia, ale to było idealne miejsce dla nich. Producenci za bardzo skupili się na zdobywaniu 1 miejsca w benchmarkach niż na potrzebach konsumentów.

 • 0

  2. ~piobeg  2017-05-18 16:22:44  host: host-212-67-137-87.cable.net-inotel.pl

  Odnoszę wrażenie, że LG bardziej się uwstecznia niż idzie do przodu. Obecnie korzystam z G3. W G3 jest ładowanie indukcyjne, w G4 brak, G5 również brak, G6 również. IrDA jest w G3, G4 i G5, w G6 brak. Dioda powiadomień: G3, G4, G5 jest - G6 brak. Przyciski z tyłu to jest naprawdę super rozwiązanie. Wszyscy, którzy mówią iż jest ono niewygodne myślę, że po tygodniu zmienili by zdanie. Nie można nic mu zarzucić. Nawet kiedy mamy telefon w uchwycie samochodowym. Wybudzanie przez podwójne "pacnięcie" i sterowanie głośnością z systemu w zupełności w tej sytuacji wystarczy. Jest w G3, G4. Niestety w G5 i G6 ledwie połowicznie.
  Nie rozumiem rozumowania LG w tych aspektach. Wiem, że prawdopodobnie chodzi o pieniądze, ale myśle, że więcej zarobi się jeśli telefonowi nie będzie można nic zarzucić niż jeśli zdania będą podzielone...

 • 0

  3.  2017-11-26 13:26:53

  Kupiłem telefon i okazał się uszkodzony. Serwis odsyła uszkodzony i twierdzi iż wszystko OK. Nie polecam firmy LG ani ich serwisu. Trzymajcie się z daleka od tej firmy.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-201-241.compute-1.amazonaws.com


Wszelkie pytania dotyczące wyboru telefonu proszę zadawać w specjalnym dziale na forum.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Telefony dodane do porównania

Ankieta

Z jakiego pokrowca na smartfon korzystasz?

Jak zabezpieczamy telefon przed uszkodzeniem?

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet