Lenovo Moto G4 Plus - opinie
Telefony Lenovo Lenovo Moto G4 Plus Opinie o Lenovo Moto G4 Plus

Lenovo Moto G4 Plus

w sumie: 1
  • 0

    1.  2016-05-30 20:51:34

    Cos przebrzydkiego Jedyne co mnie w nim przekonuje to czytnik lini papilarnych bo mam nawyk ciaglego blokowania telefonu i odblokowywania przy kazdym smsie Gdyby nie to to brałbym czekajac na obnizki po wprowadzeniu g4 jego poprzednika z 2gb ramu do tego w pełni wodoodpornego a nie z jakas tam powłoką przeciwzachlapaniowa i brak nfc jak to sie ma w przypadku g4

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-211-182-82.compute-1.amazonaws.com


Wszelkie pytania dotyczące wyboru telefonu proszę zadawać w specjalnym dziale na forum.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Telefony dodane do porównania

Ankieta

Wybierz najlepszą reklamę Serca i Rozumu

Pożegnanie z Sercem i Rozumem - wybierz najlepszy spot

 

Zobacz wynik | Opinie (7)

Archiwum Ankiet