Huawei P20 - opinie
Telefony Huawei Huawei P20 Opinie o Huawei P20

Huawei P20

w sumie: 2
  • 0

    1. ~Janiq  2018-03-28 21:18:08  host: staticline-31-182-196-249.toya.net.pl

    Pierwsze wrażenie naprawdę bardzo zadowalające, Producent zaskoczył słuchawki dobrej jakości przejściówka z USB c na Jack i co największym zaskoczeniem dołączenie pokrowca silikonowego w zestawie. Telefon jest naprawdę szybki, zdjęcia powalają są po prostu nie do opisania podejrzewam że nie jedna lustrzanka z niższej półki może się schować. Po miesiącu użytkowania dopiero będzie można stwierdzić jak sobie radzi ze wszystkim.

  • 0

    2. ~Tom  2018-03-30 20:28:35  host: public-gprs387292.centertel.pl

    Telefon rozczarowuje, kupiłem dzisiaj i zastanawiam się czy przyjmą w sklepie spowrotem, aplikacja SMS jakąś googlowska w której nie można zmienić dźwięku, jest tylko w systemie ale jeden do maili, SMS i innych powiadomień, dźwięk z głośnika jakiś zniekształceń jak by przez rurę jakąś z małą rozpiętości tonów i dźwięki zniekształcone, ikony wielkie i nie można zmienić rozmiaru co wygląda jak by nie były dopasowane do rozmiaru ekranu

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-167-196-208.compute-1.amazonaws.com


Wszelkie pytania dotyczące wyboru telefonu proszę zadawać w specjalnym dziale na forum.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Telefony dodane do porównania

Ankieta

Czy odczytujesz maile z reklamami?

Otrzymujemy średnio 20 maili z reklamami dziennie

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet