HTC Desire 601 - opinie
Telefony HTC HTC Desire 601 Opinie o HTC Desire 601

HTC Desire 601

w sumie: 6
 • 0

  1. ~Htc  2013-09-08 19:49:15  host: 89-78-162-149.dynamic.chello.pl

  Bardzo jestem ciekaw jaka bedzie cena za ten super telefonik :)

 • 0

  2.  2013-11-11 23:07:24

  220 euro Orange Hiszpania :)

 • 0

  3.  2013-11-12 21:33:51

  W czwartek lub piątek opiszę pierwsze wrażenia i wnioski z użytkowania. Wybierałem między Lumią 625, Ascendem P6 i Desire 601. Ciekawe, czy to był dobry wybór... :)

 • 0

  4.  2013-11-21 22:48:07

  Witam. 14.11 kupiłem najnowszy, śrtedniopółkowy produkt HTC ? Desire 601. Przybliżając go nie będę zbyt wiele wspominał o jego podzespołach, bo wszystkie tego typu informacje można znaleźć bez najmniejszego trudu, skupię się raczej na subiektywnych odczuciach z kilku, niezwykle intensywnie spędzonych dni użytkowania modelu 601. Pierwsze wrażenie to estetycznie wyglądające, plastikowe opakowanie w białym kolorze z zamieszczonym zdjęciem telefonu. Jeśłi chodzi o zawartość pudełka, to oprócz telefonu mamy dość sprawnie (bez szaleństw rzecz jasna) działający zestaw słuchawkowy i ładowarkę, z ciut niestety przykrótkim kablem. Chociaż w porównaniu z np Lumią 625 i tak jest jak boa przy zaskrońcu :) Porównań do Lumii 625 będzie więcej, bo między tymi dwoma słuchawkami wybierałem, obydwie mogłem kupić w tej samej cenie i przez kilka dni nie mogłem się zdecydować. Pierwsze zetknięcie telefonu z dłonią wywołało u mnie dwa odczucia. Pierwsze bardzo pozytywne, gdyż pomimo całkowicie plastikowej obudowy od razu zauważamy jej wysoką jakość. Wszystko idealnie pasuje, bez niedociągnięć, skrzypień i tym podobnych przypadłości, które zraziły mnie we wspominanym produkcie Nokii. Drugie, czysto tym razem subiektywne a zarazem raczej negatywne odczucie, to... plastikowa obudowa właśnie. Nie mogę oprzeć się wrażeniu, że za chwilę coś pęknie, złamie się, a jego pierwszy upadek na podłogę będzie zarazem jego ostatnim i będę uboższy o kolejne 220 euro ceny zakupowej :) Wiedzcie jednak, że przesiadłem się na HTC z aluminiowego Samsunga Wave, który przeżył kilkuminutową kąpiel w wannie (będąc oczywiście na samym jej dnie) z moimi pociechami, niezliczoną ilość upadków, w tym jeden z pierwszego piętra klatki schodowej i sam nie wiem co jeszcze. Przed włożeniem karty SIM drugie miłe zaskoczenie ? w przeciwieństwie do tego, co wypisuje większość tematycznych portali - akumulator JE

 • 0

  6.  2013-11-28 21:52:45

  akumulator JEST wymienny! O tym, czy jego 2100 mAh jest wystarczające, juz za chwilę. Nawiasem mówiąc Desire 601 posiada jeszcze jeden dodatek, którego wspomniane portale jednomyślnie odmawiają urządzeniu HTC, mianowicie ma wbudowane RADIO :) Wracając do akumulatora ? niczym się nie wyróżnia, co oznacza, że jego pojemność wystarcza na jeden dzień wytężonej pracy (nie mylić z dobą). W tej kwestii Desire 601 przegrał z Lumią 625, chociaż tak naprawdę to Android przegrał z Windows 8 optymalizacją systemu... Jeśli chodzi o multimedia, to ogromny plus za jakość dźwięku zewnętrznych głośników. Nie zamierzam udawać wielkiego znawcy telefonów i nie wiem zbyt wiele o aparatach, których nie używałem ale żaden z tych, które wpadły mi w ręce na więcej niż jeden dzień nie umywał się jakością dźwięku do omawianego produktu. Zdjęcia i filmy bez zastrzeżeń, z dużą ilością ustawień, edycji i typowych wodotrysków. Wyświetlacz ok, chociaż tutaj niedoścignionym dla mnie wzorem jest Samsung Wave pierwszej edycji... Podzespoły telefonu pozwalają mu na szybką, płynną i bezstresową dla użytkownika pracę, nie powidując jakichś denerwujących opóźnień. Nawet po zainstalowaniu kilku ciężkich "wagowo" aplikacji i kilkunastu lżejszych wszystko było ok. I tutaj wrócę przedostatni raz do Nokii Lumia 625. Na czystym systemie jej 512 Mb RAM dawało radę, widać tutaj świetną optymalizację systemu i jego stosunkowo małą zasobożerność. Natomiast po zainstalowaniu iluś tam dodatków, tapet, itp. 1 GB w HTC i jego ciut szybszy procesor dały mu przewagę w szybkości działania. Nie oznacza to bynajmniej, że Lumia stała się powolnym mułem ? różnicę widać było dopiero np. przy wyznaczaniu trasy z Hiszpanii do Polski... Przy okazji jeszcze słowo o GPS i Glonass ? znakomicie. Na koniec jeszcze jeden rodzynek, czyli technologia 4G. I w HTC i w Lumii wszystko działa jak należy i posiadac

 • 0

  7. ~  2013-12-04 20:58:14  host: 31.4.101.238

  ... posiadacze taryf z dostepem do technologii LTE poczują wiatr we włosach, czy raczej mega i gigabajty danych, mknących ku waszym komórkom z ogromną szybkością :)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-227-48-147.compute-1.amazonaws.com


Wszelkie pytania dotyczące wyboru telefonu proszę zadawać w specjalnym dziale na forum.

Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Telefony dodane do porównania

Ankieta

Jaki sposób opłacania mandatów uważasz za najwygodniejszy?

Polacy lubią opłacać mandaty kartą lub telefonem

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet